Intro

Zabezpečení webových stránek: jak projdu captcha na 1xBet?

Восстановление пароля 1хБет
[Box_text icon=“L“]Sázková stránka 1xBet splňuje všechny bezpečnostní požadavky, které se vztahují na hazardní hry. Proto se hráči po registraci u 1xBet nemusí obávat ztráty svých osobních údajů. Jsou bezpečně chráněny na serverech kanceláře. Společnost také bojuje proti automatizaci na webu: používání maker a skriptů k replikaci lidských akcí je odhaleno a pachatelé jsou potrestáni. V tomto článku vám proto chceme povědět o jednom ze způsobů ochrany na webu, který je hráči často kritizován. Mluvíme o službě reCAPTCHA od společnosti 1xbet.[/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní bookmaker, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je to captcha u 1xBet?

Nejběžnějším způsobem zastavení botů je použití captcha. U 1xBet se používá nejnovější verze reCAPTCHA – kontrola uživatelů pomocí automaticky generovaného obrázkového příkazu. Hráč musí najít všechny obrázky, které splňují dotaz captcha na 1xbet. Člověk zpravidla vyřeší úlohu na první pokus (méně často na druhý, třetí atd.). Pokud se však o takovou ochranu pokouší bot, šance na úspěch směřuje k nule. Ačkoli textové captchy, které se používaly na počátku roku 2000, se anti captcha služby naučily obcházet s 90% účinností.

Na webových stránkách sázkové kanceláře se používá captcha s obrázky (služba reCAPTCHA). Je integrována do formulářů pro registraci, přihlášení na stránky (přihlášení do osobního kabinetu 1xBet), obnovení hesla a ověření kuponu. Hráči si mohou všimnout, že v těchto formulářích není vždy captcha od 1xbet. Algoritmus totiž kontroluje chování osoby podle IP adresy, kliknutí, zobrazení stránek a dokáže osobu rozpoznat, aniž by musela procházet dalším ověřením.

Jak jít captcha na 1xbet?

Navzdory skutečnosti, že proces absolvování kontroly „bota“ není složitý, někteří hráči mají s captchou na 1xbet potíže. Uživatelé jsou zpravidla obtěžováni přítomností ověřovacího formuláře. Faktem je, že zabírá čas navíc, který může sázející využít k analýze sázek a uzavírání sázek. Captcha od 1xBet však nelze nijak obejít. Stačí postupovat podle následujících kroků:

  • Klikněte na tlačítko „Nejsem robot“ na ověřovacím formuláři. Často již v této fázi skript přeskočí hráče dále, aniž by zobrazil nějaké obrázky.
  • Když se otevře formulář s 9 obrázky, musíte najít správný počet požadovaných obrázků – klikněte na ně. Po kontrole akcí hráče může hráč pokračovat dále.
  • Pokud se hráč z odpovědí na otázku splete, je třeba provést ještě jednu kontrolu. Vyplatí se být pozorný a nespěchat.

Tato doporučení budou stačit k rychlému a bezbolestnému překonání captcha u 1xbet.

Капча на 1xBet

Jak projít captcha na 1xBet na svém telefonu?

Při použití telefonu si hráč může buď nainstalovat aplikaci 1xBet, nebo vsadit na mobilní verzi webu. V prvním případě nemusí hráč po přihlášení do aplikace zadávat žádnou captchu. Dodatečné ověření však může být na mobilní verzi portálu.

Celý proces zadávání captchy v 1xBet na telefonu se příliš neliší od počítače. Hráč by měl také zadat obrázky, které nabízí kontrola. Je však třeba vzít v úvahu velikost obrazovky chytrého telefonu. Vzhledem k tomu, že není vždy pohodlné klikat na obrázky přes velikost, protože šance na přehlédnutí je vyšší. Kromě toho ne všichni hráči pochopí, co je na obrázcích zobrazeno prostřednictvím jejich velikosti. Proto může projít captcha na 1xbet na telefonu trvat déle.

Relevantní zprávy