Intro

Jak mohu sázet na 1xBet, pokud mi není 18 let?

Сайт 1хбет вход по СМС
Sázková kancelář 1xbet ochotně přijímá uživatele z různých zemí, aniž by omezovala přístup k sázení a hraní prostřednictvím státní příslušnosti. Společnost se však pomocí licence od registrátora z Curacaa zavazuje dodržovat obecně uznávané zásady fair play. Ty se týkají správného výpočtu výher, jejich výplaty a služeb pro nezletilé. Proto není divu, že mezi mladými hráči často vyvstává otázka „Jak sázet na 1xbet, pokud vám ještě nebylo 18 let?“ Níže uvádíme odpověď.

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní bookmaker, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak mohu sázet u 1xBet bez cestovního pasu?

Sázkaři se mohou zaregistrovat u 1xbet bez pasu. Pravidla sázkové kanceláře to nezakazují. Naopak, tímto způsobem se společnost snaží přilákat nové uživatele a zjednodušuje postup vytváření účtu. Jakmile se hráč zaregistruje u 1xBet bez pasu, může na svůj účet vložit peníze. V této fázi sázková kancelář často neověřuje totožnost uživatele. Nezletilí sázkaři proto mohou snadno provést vklad a přistoupit k uzavírání sázek.

Sázení na 1xbet bez pasu je tedy možné. Stačí si jen vytvořit účet a provést vklad, k čemuž není třeba předkládat kopii pasu. Můžete také umístit různé možnosti sázek a vyzkoušet si hazardní hry. Problém však nastane ve fázi výběru peněz. Po obdržení žádosti o výběr z webu 1xbet je nutné požádat o ověření profilu. V tomto případě je nutné vyplnit kartu s informacemi o sobě a poskytnout kopii národního pasu, řidičského průkazu nebo zahraničního pasu.

Pokud hráč nemá pas (je nezletilý) nebo se údaje při registraci liší od údajů v pasu (profil jiného hráče byl zmrazen), nebude možné peníze vybrat. Kromě toho může úřad hráčův účet zmrazit nebo zcela smazat. Rozhodnutí závisí na závažnosti „zločinu“. Pokud taková situace nastane, doporučujeme kontaktovat tým podpory 1xBet.

Правила БК 1xBet

Jak mohu sázet na 1xBet, pokud je mi méně než 18 let?

V předchozí části jsme se zabývali tím, kdy sázková kancelář vyžaduje od sázejícího poskytnutí údajů o cestovním pasu. Zpravidla se tak děje ve fázi výběru peněz z herního účtu na osobní. Společnost má však právo kdykoli požádat o ověření totožnosti. A to nejen zasláním kopie pasu, ale také vyfocením s dokladem u obličeje.

Pokud ignorujete vzácné situace, kdy nezletilá osoba nemůže provést vklad, může každý nováček sázet na 1xbet, pokud je mladší 18 let. Kromě toho může hráč získat velkou výhru z umístění sportovních sázek nebo her. Její stažení je však největším problémem. V článku „Jak vybrat peníze z 1xbet bez pasu“ je popis problému a možné způsoby jeho řešení. I když existují možnosti, jak sázkovou kancelář podvést, ne vždy pomohou. Proto pokud se zjistí, že hráč je mladší 18 let, bookmaker 1xBet účet zablokuje. V lepším případě bude zmrazen do dosažení plnoletosti, v horším případě bude zablokován.

V případě, že je sázející mladší 18 let a rozhodne se zkusit hrát na webových stránkách 1xbet a dokonce získá výhru, doporučuje se „udat se“. Po kontaktování týmu podpory můžete zařídit, aby byl váš účet zmrazen. Pokud bookmaker sám zjistí porušení pravidel portálu ze strany sázkaře, nemusí být možné udržet profil až do dosažení věku 18 let. Bude trvale smazán.

Jak sázet bez pasu?

Pokud se hráč zajímá o sportovní sázení od útlého věku, je nejlepší použít emulátory sázek. Takové stránky lze najít online (bohužel 1xbet neposkytuje účet pro hosty pro začátečníky). Pomocí emulátorů se uživatel může naučit správně předpovídat výsledky událostí, získat reputaci a zkušenosti od úspěšnějších hráčů. A co je nejdůležitější – na účet není třeba vkládat žádné finanční prostředky. Všechny sázky bez pasu se provádějí na úkor virtuální měny. Při uzavírání takových sázek však také nedochází k žádným výhrám.

Pro milovníky hazardních her můžete využít demo na 1xBet. Na rozdíl od sázení má sázková kancelář mnoho automatů s demo verzí. Díky tomu si mohou nováčci hry vyzkoušet a pochopit, která z nich je pro budoucí sázení nejvhodnější. Sázková kancelář také nevyžaduje pas pro uzavírání sázek v demo režimu.

Relevantní zprávy