GGbet

GGbet_logo
Bonus

Aktuální bonus najdete na webových stránkách sázkové kanceláře.

Přehled sázkových kanceláří GGbet

GGbet – první sázková kancelář v oblasti eSportu

Historie sázkové kanceláře GGbet se začala psát v roce 2016, kdy byla spuštěna služba gg.bet. Majitelé společnosti tak reagovali na obrovský zájem sázkařů o kybernetické sporty a stali se průkopníky na tomto trhu. To, co bylo spuštěno, nebyla samostatná sekce na webových stránkách, ale sázkový portál, založený na soutěžích v kybersportu. Podle neoficiálních zdrojů pochází sázková společnost z Ukrajiny. Majitel Natus Vincere neboli NaVi – nejznámější kybersportovní organizace v bývalém Sovětském svazu se sídlem v Kyjevě – je tedy úzce propojen s majitelem offshorové společnosti, která vlastní GG.bet.

Ať už je to jakkoli, GGbet se na trhu aktivně prosazuje, spolupracuje s významnými organizacemi elektronických sportů a sponzoruje špičkové turnaje. To kanceláři umožňuje rychle zvyšovat počet uživatelů. Úspěch by však nebyl možný, kdyby společnost nenabízela hráčům jedny z nejlepších podmínek na trhu. Jaké jsou výhody a nevýhody pro sázkaře v kanceláři? O tom bude řeč v dnešní recenzi.

Licence pro webové stránky společnosti GGbet

Sázková kancelář GGbet používá mezinárodní licenci 8048/JAZ (používanou na webových stránkách gg.bet), vydanou registrátorem z Curacaa a místní povolení. V Rusku tedy kancelář působí na základě licence č. 24 od Federální daňové služby (ze dne 26.06.2012). Ta umožňuje společnosti provozovat hazardní hry. V této zemi také provozuje internetové stránky na národní doméně.

Vlastnictví licence je pro uživatele zárukou, že kancelář dodržuje standardy férového provozování hazardních her. V případě, že se hráči setkají s jakýmikoliv spornými otázkami, lze podle podmínek smlouvy požádat o pomoc tým podpory. O tom, jak kontaktovat zástupce sázkové kanceláře GGbet, si povíme v jedné z následujících kapitol. Pokud podpora nepomohla, můžete se obrátit na soud v Nizozemsku (pokud používáte mezinárodní verzi portálu) nebo na místní soudy (pokud sázíte prostřednictvím webových stránek na místním trhu).

Webové stránky a aplikace pro sázení GGbet

Webové stránky sázkové kanceláře GGbet ocení jak noví, tak zkušení sázkaři. Má moderní design v černé a bílé barvě s přídavkem oranžové barvy. Tato kombinace vypadá stylově a splňuje požadavky uživatelů na černá témata (i když můžete přejít na světlé barvy). Všechny informace jsou navíc dobře čitelné. K požadovaným sekcím můžete přistupovat prostřednictvím horního a dolního menu a používat postranní widgety. Design je přizpůsoben všem velikostem obrazovky a zobrazuje se správně v oblíbených prohlížečích.

Funkce portálu umožňují uživatelům analyzovat události, uzavírat sázky na různé výsledky, prohlížet zápasy online, provádět převody atd. Stránky jsou rychlé, což také stojí za připočtení k přednostem sázkové kanceláře.

Kromě webových stránek nabízí GGbet hráčům také využití aplikací pro zařízení s operačními systémy Android a iOS. Odkazy ke stažení jsou k dispozici v zápatí: instalační soubor pro Android si můžete stáhnout ze samotného portálu a pro iOS z oficiálního tržiště. Možnosti programů jsou stejné. S jejich pomocí mohou sázkaři provádět většinu operací dostupných na webu: uživatelé mohou uzavírat sázky, spravovat svůj účet, hrát a kontaktovat podporu. Aplikace jsou navíc neustále aktualizovány a jejich funkce se rozšiřují.

Registrace nováčků na GGbet

Prvním krokem pro nové uživatele je vytvoření účtu. Sázková kancelář GGbet na rozdíl od svých hlavních konkurentů nenabízí hráčům více způsobů registrace. Proces vytvoření účtu však není složitý a skládá se z několika kroků: vyplnění formuláře na stránce „Registrace“, zadání údajů do osobní skříňky a poskytnutí kopií dokumentů pro ověření totožnosti.

Za zmínku stojí, že sázková kancelář GGbet podporuje tucet měn pro účet. To umožní sázkařům vybrat si nejlepší možnost a nepřeplácet na poplatcích při převodech. Kromě toho kontrola pasu netrvá dlouho. Během ní se hráči mohou seznámit s funkcemi kabinetu, portálu a vybrat si zajímavé události v předzápasech.

Akce pro uživatele GGbet

Na stránce „Bonusy“ najdete aktuální a archivní promo akce od GGbet. Jsou zde k dispozici nabídky pro sport, kybernetické sporty a hazardní hry. Na stránce je v průměru aktivních až 10 promoakcí. Díky pohodlným filtrům podle typu odměny a vyhledávání lze najít nabídku, která vyhovuje potřebám sázejícího.

Protože sázková kancelář GGbet často aktualizuje svou akční nabídku, doporučujeme zkontrolovat aktuální bonusy na stránkách kanceláře. V době psaní tohoto článku mohli hráči získat:

  • Registrační bonus až 15000 rublů*. Připsán k prvnímu vkladu ve výši 100%, maximálně však do výše uvedené částky.
  • Cashback ve výši 15 % za sportovní sázení. Na konci měsíce uživatel obdrží odměnu až 17000 rublů*.
  • Pojištění pro sázky na elektronické sporty. Pojištění pro sázky do výše 1000 rublů*: v případě prohry hráč získá 100 % zpět na bonusový účet
  • Cashback 200 % z vkladů. Během měsíce mohou uživatelé získat až 14000 rublů* ve formě cashbacku za každý vklad.

Podrobné informace o promoakcích naleznete v sekci Bonusy.

*Nebo ekvivalent částky v jiné měně.

GGbet sportovní, kybernetické sportovní sázení a hry

Již v úvodních informacích bylo napsáno, že GGbet je především sázková kancelář zaměřená na kybernetické sporty. Proto jsou na webových stránkách k dispozici stovky soutěží na všechny populární i specializované počítačové hry. Tyto soutěže najdete v sekci kyberšportů. K dispozici jsou předzápasové a live sázky a také bezplatné přenosy zápasů. Další výhodou jsou podrobné statistiky týmů.

Sportovní sázky můžete uzavírat na stránkách „Sport“ a „Live“. Celkový počet nabídek nepřesahuje 500, což je mnohem méně než u konkurence. Sázková kancelář GGbet se zaměřuje především na populární sporty a nejvyšší ligy. Ani kurzy nebudou nejlepší na trhu. Dostupnost pohodlných nástrojů pro analýzu, uzavírání a prohlížení sázek však dává sázkové kanceláři náskok před ostatními sázkovými kancelářemi.

Hazardní hry jsou k dispozici v sekci Kasino. Na stránce je k dispozici několik tisíc automatů, karetních her, ruleta, bingo a další aktivity. Sázková kancelář tuto sekci také aktivně rozvíjí a neustále přidává nové nabídky. Uživatelé proto ocení hazardní zábavu a budou si moci na stránce najít zajímavou hru.

Možnosti vkladu a výběru u GGbet

Uživatelé GGbet mohou ke vkladu a výběru peněz ze svého účtu používat standardní platební nástroje. Informace o platbách bohužel nejsou umístěny v samostatné sekci a jsou k dispozici v osobní skříňce. Hráči se však nemusí obávat, sázková kancelář podporuje všechny oblíbené služby:

  • Platební karty Visa a MasterCard.
  • Převody na bankovní údaje (dostupné v některých zemích).
  • Elektronické peněženky Sticpay, Skrill a Giroplay.
  • ecoPayz, Neosurf, Sofort a Neteller.
  • Převody z mobilních účtů na účty TELE2, Beeline, Megafon, Vodafone atd. (dostupné v některých zemích).

GGbet si neúčtuje poplatky za převody z/na váš účet, což u platebních služeb neplatí. Měli byste si zkontrolovat jejich poplatky, abyste minimalizovali své ztráty.

GGbet: Zákaznická podpora

Sázková kancelář GGbet poskytuje hráčům standardní kanály pro získání podpory. Pokud hráči nenajdou odpovědi v sekci Obecné informace, mohou napsat na e-mail, chat nebo zavolat na telefonní číslo. Specialisté jsou k dispozici nepřetržitě a poskytují pomoc v desítce jazyků, včetně ruštiny. Doba odezvy zástupce sázkové kanceláře závisí na zvoleném kanálu. U e-mailů trvá odpověď v průměru 30 minut, na infolince 5 minut a na chatu 3 minuty.

Telefonní čísla a e-mailové informace najdete na webových stránkách (v zápatí). Chat je k dispozici po přihlášení do osobního profilu a je umístěn v pravém dolním rohu stránky.

GGbet: Závěry o sázkové kanceláři

GGbet je první sázková kancelář (objevila se v roce 2016), která sází na kybernetické sporty. Hráči, kteří sledují souboje svých oblíbených týmů v populárních počítačových hrách, tak budou mít k dispozici praktický nástroj pro sázení. Kromě kybernetických sportovních událostí nabízí sázková kancelář uživatelům sázky na sportovní a hazardní hry (automaty, karetní hry, ruleta). Proto bude sázková společnost GGbet zajímavá pro všechny uživatele.

Hlavními výhodami sázkové společnosti, které jí umožňují pohybovat se na evropském trhu a v postsovětském prostoru, jsou: praktické webové stránky a aplikace, zajímavá nabídka kybernetického sázení, nepřetržitá podpora v desítce jazyků a řada recenzí. Mezi nevýhody společnosti patří malý výběr sportovních událostí a průměrné kurzy. Kromě toho je počet platebních metod nižší než u špičkových konkurentů. Tyto nevýhody však nejsou tak kritické a umožňují GGbet aktivně zvyšovat počet sázejících.

Oblíbené otázky a odpovědi o GGbet:

✅ Má GGbet licenci?

GGbet je legálně fungující sázková kancelář. Společnost má licenci od registrátora z Curacaa, což jí umožňuje přijímat hráče na gg.bet. Služeb portálu mohou využívat sázkaři z celého světa. Kromě toho sázková kancelář vstoupila na trh některých zemí, kde offshore licence nejsou akceptovány. Například v Rusku získala kancelář povolení od ruské Federální daňové služby. Místní webové stránky společnosti jsou k dispozici také zde.

💵 Jaký vstupní bonus je k dispozici na GGbet?

Noví uživatelé mohou získat příjemný počáteční bonus až 15000 rublů nebo ekvivalent v jiné měně. Je připsán v okamžiku vkladu a rovná se výši vkladu (nepřesahuje maximální odměnu). Prostředky jsou připsány na další účet a musí být vsazeny do 30 dnů. Podrobnosti naleznete v části Bonusy.

📱 Je hráčům k dispozici mobilní aplikace GGbet?

Hráči, kteří sázejí z chytrých telefonů, si mohou nainstalovat mobilní aplikaci GGbet. Odkazy ke stažení najdete na webových stránkách – přejděte do zápatí. Vezměte prosím na vědomí, že instalace aplikace na Android se provádí ručně a instalační soubor se stahuje z webových stránek sázkové kanceláře. Aplikace pro iOS je k dispozici v AppStore, který umožňuje automatickou instalaci.

💳 Jaké platební metody jsou k dispozici na GGbet?

Uživatelé mohou vkládat a vybírat peníze ze svého účtu GGbet bez jakýchkoli provizí od sázkové kanceláře. K těmto operacím lze využít převody přes Visa a MasterCard, elektronické peněženky Skrill, Giroplay a další, platební systémy Neteller, Neosurf atd. V některých zemích jsou podporovány také převody prostřednictvím bankovních údajů a použití prostředků na účtech mobilních operátorů.GGbet_logo

Aktuální bonus najdete na webových stránkách sázkové kanceláře.