Intro

Systém 1xBet: vlastnosti sázky

Система 1хБет
[Box_text icon=“L“]Zkušení sázkaři si vybírají 1xBet kvůli pohodlnému servisu pro uzavírání sázek a dostupnosti komplexních kombinovaných sázek. Jejich výběr je poměrně velký, jak se o tom píše v článku o typech sázek. Mezi hráči jsou však oblíbené zejména komplexní expresy, řetězce a systémy 1xBet. O tom, co je to systém 1xBet, jak jej sestavit a jak jej umístit, si povíme v tomto novém článku [/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní bookmaker, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Koncept systému 1xbet

Mezi kombinovanými sázkami, které sázková kancelář nabízí, je systém poměrně složitou sázkou. Abyste se s ní mohli seznámit, musíte získat zkušenosti s jednoduššími sázkami. Proto tento druh sázek doporučujeme používat výhradně profesionálům. Statistiky ukazují, že systémy vytvořené začátečníky často končí prohrou.

A tak je systém 1xbet kombinací několika expresů , které se zahrají, pokud vyhrajete určitý počet výběrů. Na rozdíl od klasického expresu 1xbet, kde musí hrát všechny výběry, tedy systém umožňuje i negativní výsledky událostí.

Chcete-li pochopit počet sázek, které se mají hrát, musíte se podívat na rozměr systému. Ten je zapsán dvěma čísly, například „2/3“ nebo „2 ze 3“. V takovém případě se kombinace skládá ze 3 expresních sázek na 2 výsledky. Aby systém 1xBet vyhrál, musí být minimálně 2 tipy výherní. Protože lze hrát různé parlay sázky, existuje složitý systém pro výpočet kurzů a výher. Sázková kancelář poskytuje speciální schéma (tabulku) pro výpočet výše výher. Na webových stránkách je k dispozici také kalkulačka pro provádění výpočtů. Druhá možnost bude mnohem pohodlnější pro hráče, kteří se systémy teprve začínají pracovat.

Система в 1хБет

Výpočet systému 1xbet

Jak bylo uvedeno v předchozí části, k výpočtu výher v systému 1xbet můžete použít speciální tabulku nebo kalkulačku. Atraktivní možností je samozřejmě i automatický způsob výpočtu zisku. Při jejím použití však hráč nebude schopen plně pochopit princip systému. Je lepší naučit se tuto kombinovanou sázku vypočítat ručně a teprve poté využívat další automatické služby.

Uveďme si příklad výpočtu systému v 1xbet s využitím možnosti sázky „2 ze 3“. Řekněme, že uživatel vsadil 900 rublů* na 3 fotbalové zápasy:

  • „Wolfsburg porazí Red Bull s kurzem 2,50 (událost č. 1).
  • „Manchester United“ na Atlantu v kurzu 2,49 (událost č. 2).
  • „Sevilla v Lille v kurzu 1,70 (událost č. 1).

Po umístění systému se vytvoří 3 výrazy po 2 událostech. Částka bude rozdělena rovným dílem mezi expresní sázky, 300 rublů* pro každou z nich.

V případě, že bude zahrána 2. expresní sázka, která se skládá z událostí 2 a 3, bude výhra uživatele činit: (1,7 * 2,49) * 300 = 1270 rublů*.

A pokud budou všechny varianty sázek v systému 1xBet výherní, pak můžete počítat s následující výhrou: (2,5 * 2,49) * 300 + (1,7 * 2,49) * 300 + (2,5 * 1,7) * 300 =1867,5 + 1769,9 + 1275 = 3637 rublů*.

Podáním systému tedy hráči získají menší výhru než u tradičních expresních sázek. Tento typ sázek má však větší šanci na úspěch a výhry budou vyšší než u jednoduchých sázek. Systémy jsou proto mezi sázkaři žádané.

*Nebo částka odpovídající jiné měně.

Таблица расчета системы 1хБет

Umístění systému na 1xBet

Vytvoření systému na webových stránkách 1xBet je snadné. Jediné, co musíte udělat, je vybrat výsledky, o které máte zájem, z dostupných možností v sekcích „Line“ nebo „Live“. Poté musíte na svůj sázkový tiket přidat alespoň 3 tipy a v poli „Typy sázek“ najít systém. K němu se přidá číselný symbol, který označuje počet sázek v kombinaci. Pokud vyberete 3 tipy, sázková kancelář vám nabídne systém 2/3. Posledním krokem je pak zadání výše sázky a uzavření sázky.

Přestože není obtížné uzavřít sázku v systému 1xBet, je třeba mít na paměti některé zvláštnosti:

  • Minimální počet výsledků v systému je 3.
  • Maximální počet možností je 20. Maximální počet možných výsledků je tedy 184 756.
  • Sázková kancelář nestanovuje minimální výši sázky.

Tímto způsobem se uživatel může rozhodnout pro zápasy v řadě nebo ve hře a vytvořit si vlastní systém. Čím více událostí je v kombinaci, tím více výher čeká na hráče na stránkách 1xbet.

Relevantní zprávy