Melbet

Melbet_logo
Bonus

Vkladový bonus +100 EUR

Melbet: recenze sázkové kanceláře

Historie vstupu sázkové kanceláře Melbet na trh

Sázková kancelář Melbet je mezi sázkaři dobře známou společností. Nejvíce uživatelů má v zemích SNS, některých evropských zemích, ale také v Indii, Malajsii, USA, Argentině a Pobřeží slonoviny. I když služeb sázkové kanceláře aktivně využívají i sázkaři z jiných zemí světa. Společnost Melbet působí na trhu online sázení od roku 2018. Ačkoli její historie sahá až do roku 2016, kdy vznikla společnost FirstBet, následně přejmenovaná na Melbet. Majitelé se zároveň rozhodli společnost reorganizovat a změnit její značku. Společnost proto aktualizovala své webové stránky, rozšířila jejich funkčnost a představila se hráčům v novém světle. Díky šikovnému portálu, přeloženému do desítky jazyků, spoustě událostí na lince i ve hře, zajímavým hrám a dalším lákadlům se do Melbetu registruje stále více sázkařů. Frekvence klíčového slova „Melbet“ se neustále zvyšuje a podle služby Ahrefs činí více než 90 tisíc zobrazení měsíčně. To svědčí o velkém zájmu o sázkovou kancelář mezi novými i pravidelnými uživateli. V recenzi se proto podíváme na výhody a nevýhody společnosti, abychom nováčkům pomohli se správně rozhodnout.

Licence webových stránek Melbet

Sázková kancelář Melbet po rebrandingu přijímá uživatele výhradně online. K obsluze hráčů na webových stránkách získala licenci 8048/JAZ2018-040. Vydává ji registrátor Antillephone N.V . z Curacaa, což dokládají údaje v autorizačním kódu. V rámci obdrženého dokumentu může sázková kancelář Melbet obsluhovat hráče ze všech zemí světa a poskytovat hazardní zábavu prostřednictvím webových služeb. Ne všechny země však umožňují sázkařům navštěvovat webové stránky provozované na základě offshore licencí. V Rusku, USA, Velké Británii, Francii a některých dalších zemích je proto možné na portál přistupovat pouze prostřednictvím VPN nebo aktuálního zrcadla. Vzhledem k tomu, že výběr softwaru a dostupných zrcadlových webů je velký, obejít všechny blokace není obtížné.

Webové stránky a sázkové aplikace společnosti Melbet

Melbet umožňuje hráčům uzavírat sázky prostřednictvím svých webových stránek, aplikace pro Windows nebo mobilních aplikací pro Android a iOS. Díky tomu mohou sázkaři podávat sázky z jakéhokoli zařízení po celý den. Sázková kancelář navíc předstihuje mnoho svých konkurentů, pokud jde o počet možných způsobů přístupu k sázkám a hrám. Webové stránky společnosti Melbet jsou navrženy v tmavém barevném schématu s využitím firemních barev bílé a modré. Díky této kombinaci vypadá portál stylově a odpovídá oblíbenému trendu používání tmavých motivů. Domovská stránka obsahuje informace o akcích, novinkách, nejlepších hrách a sportovních událostech. K dispozici je také několik nabídek, které umožňují rychlý přechod do sekce, která vás zajímá. Samotný portál je poměrně rychlý a snadno v něm najdete požadované informace. Je také optimalizován pro mobilní zařízení, což je výhodné pro podávání sázek z telefonů. Kromě webových stránek si hráči sázkové kanceláře Melbet mohou stáhnout také aplikaci pro Windows. Lze ji použít k podávání předzápasových a live sázek a také ke hře. Sázkař si však nemůže vytvořit účet a provádět platební transakce. Vývojový tým sice produkt neustále aktualizuje a v budoucnu možná dojde k rozšíření jeho funkcí. Uživatelé, kteří jsou zvyklí sázet z mobilních telefonů nebo tabletů, si mohou stáhnout aplikaci pro Android a iOS. Za to jim sázková kancelář poskytne bonus až 100 dolarů na bonusový účet. Více informací o podmínkách akce najdete na webových stránkách sázkové kanceláře. Co se týče funkčnosti aplikace Melbet, hráči si mohou prohlížet analýzy, uzavírat všechny typy sázek, hrát všechny hry a spravovat svůj profil pomocí převodů peněz. Z hlediska funkcí je mobilní aplikace o hlavu lepší než programy mnoha známých konkurentů.

Výhody / nevýhody

   Vytvoření účtu u společnosti Melbet

   Aby mohl hráč využívat služeb sázkové kanceláře Melbet, musí projít registrací a ověřením totožnosti. Jedná se o standardní krok online sázkových kanceláří, které se chtějí ujistit, že je hráč plnoletý. Pro vytvoření účtu si musíte vybrat jeden ze způsobů:

   • Rychlá registrace. Stačí si vybrat měnu účtu, telefonní číslo, e-mail a heslo.
   • Registrace prostřednictvím sociálních sítí. Je třeba vybrat měnu a potvrdit vytvoření účtu prostřednictvím VK, Odnoklassniki, Google Pay, Yandex atd.

   Chybějící informace o sobě byste měli uvést v osobním účtu. Pro ověření profilu si sázková kancelář Melbet vyžádá také cestovní pas nebo jiný úřední doklad. Teprve poté bude hráč moci uzavírat sázky a vybírat peníze.

   Registrační bonus až 100 EUR

   Registrace MelBetRegistrace MelBet

   Propagační nabídky od společnosti Melbet

   Sázková kancelář Melbet nabízí uživatelům pouze 4 propagační nabídky. Podle tohoto kritéria je kancelář horší než velké společnosti, které poskytují desítky bonusů nováčkům i pravidelným uživatelům. Dostupné nabídky jsou však poměrně zajímavé a hodné pozornosti hráčů. Registrovaní uživatelé Melbet mohou využít např:

   • Uvítací bonus
   • . Za první vklad může sázková kancelář hráčům nabídnout až 500 % v podobě bonusů. Zároveň platí, že maximální výše bonusu nesmí přesáhnout 1 000 USD. Poté má hráč možnost získat jej do měsíce zpět podle schématu popsaného v podmínkách akce.

   • Bonus pro nejlepší hráče
   • . Sázková kancelář odměňuje sázkaře, kteří za své sázky nasbírali nejvyšší počet bodů. Nejlepší uživatelé dne a týdne získají peníze na bonusový účet (za 1., 2. a 3. místo až do výše 150 USD).

   • Cashback v kasinu
   • . Při sázení v hazardních hrách může uživatel využít cashback, který vrací část prohraných peněz ve formě bonusu. Výše cashbacku závisí na částce utracené během týdne a vypočítává se podle tabulky dostupné na stránce propagace.

   • Bonus za parlay

   . Čím více událostí v parlay (od 5), tím větší výhru hráč získá. Sázková kancelář Melbet je připravena přidat až 15 % za 11 a více událostí.

   Více informací o podmínkách akce najdete na stránkách sázkové kanceláře.

   Sázková a herní nabídka Melbet

   Sportovní fanoušci a sázkaři najdou na webových stránkách vše, co potřebují k sázení. Melbet připravil více než tisíc předzápasových sportovních událostí a stovky live sázek, včetně kybernetických sportů, rulety, pokeru, automatů a dalších aktivit. Nabídka se navíc neustále rozšiřuje, takže hráči si na stránkách najdou to, co je zajímá. Sportovní sázky jsou k dispozici v sekci Line i Live. V první z nich najdou sázkaři předzápasové události a ve druhé sázky v reálném čase. Rozpětí v kanceláři je více než 15 sportů, což je o řád méně než u konkurence. Na webu je však k dispozici velké množství místních lig. Na hráče tedy čeká poměrně hodně událostí. Zvláštní zmínku si zaslouží kybernetické sportovní soutěže. Sázková kancelář Melbet nabízí hráčům soutěže s hrami Counter-Strike, League of Legends, Dota 2 atd. Počet událostí, na které lze sázet, přesahuje několik stovek. Sázky můžete uzavírat v sekcích Cybersport nebo Line a Live. Hazardní hry jsou zastoupeny stolními hrami (ruleta, poker, baccarat atd.), automaty, loteriemi, stíracími losy, bingem a další zábavou. Všechny je najdete na stránce Kasino. Kromě toho jsou v nabídce umístěny některé oblíbené hry, jako je poker nebo hry u stolů se skutečnými krupiéry. I přes velké množství hazardních aktivit sázková kancelář nabídku neustále rozšiřuje. Proto se hráči nebudou nudit.

   Platební metody u Melbet

   Uživatelé Melbet mohou ke vkladu a výběru peněz ze svého účtu využít několik desítek metod. Počet služeb závisí na zemi, kde má hráč bydliště. Hlavní možnosti jsou však dostupné všem:

   • Převody prostřednictvím karet Visa, MasterCard.
   • Elektronické peněženky Skrill, Yandex, WebMoney a další.
   • Platební systémy Neteller, ecoPayz atd.
   • Kryptoměny Bitcoin, Litecoin a další.

   Pro zobrazení všech aktuálních platebních metod se musíte přihlásit do svého profilu. Tyto informace bohužel nejsou návštěvníkům webu k dispozici. Za zmínku také stojí, že minimální a maximální převody závisí na zvolené platební metodě. Tyto informace jsou k dispozici v osobním profilu sázejícího.

   Služba podpory hráčů Melbet

   Sázková kancelář Melbet poskytuje hráčům nepřetržitou podporu. Je k dispozici v desítce jazyků platformy a způsoby komunikace závisí na zemi bydliště. Pro obyvatele Ruska je tedy k dispozici podpora na bezplatném telefonním čísle, zatímco uživatelé z Kazachstánu musí volat na placené mezinárodní číslo. Kromě toho je k dispozici podpora prostřednictvím online chatu (umístěného v pravém dolním rohu stránky) a e-mailu. Doba odezvy operátorů závisí na zvoleném kanálu. Nejrychlejší způsob kontaktu je prostřednictvím chatu a horké linky. V tomto případě operátoři reagují do 5 minut a při kontaktu prostřednictvím e-mailu až do jednoho dne.

   Závěry o společnosti Melbet

   Sázková kancelář Melbet není na trhu hazardních her žádným nováčkem. Hlavním trhem pro práci společnosti – země SNS. Sázková kancelář však získává popularitu v Evropě a některých zemích Ameriky, Asie a Afriky. Důvodem je pohodlná platforma a dostupnost různých aplikací pro sázení a hraní. Kromě toho kancelář nabízí vysoký vstupní bonus, velký výběr událostí a hazardní zábavu. Kurzy jsou na trhu průměrné, stejně jako marže sázkové kanceláře (8-9 %). K oblíbenosti platformy mezi sázejícími přispívá také dostupnost jazykových verzí webových stránek a podpora rodného jazyka. Když už mluvíme o nevýhodách, sázková kancelář Melbet se nemůže pochlubit velkým výběrem propagačních akcí, veškeré informace o platebních službách jsou neregistrovaným uživatelům skryty a kurzy na live sázky nejsou vysoké. Vysoká hodnocení uživatelů však svědčí o oblíbenosti kanceláře a zájmu o ni mezi sázejícími.

   Často kladené otázky o společnosti Melbet:

   ✅ Jakou licenci sázková kancelář Melbet získala?

   Melbet poskytuje své služby výhradně online. Sídlo kanceláře je registrováno na Kypru, ale společnost získala licenci od registrátora z Curacaa. To je oblíbeným rájem pro udělování povolení pro hazardní portály. Licence 8048/JAZ dává sázkové kanceláři možnost obsluhovat hráče z různých zemí světa, aniž by musela mít certifikaci u místních registrátorů.

   💵 Jaký vstupní bonus poskytuje Melbet?

   Nováčci mohou po dokončení registrace získat až 500% bonus na svůj první vklad. Sázková kancelář Melbet omezila maximální výši odměny na 1 000 Kč. To je však již poměrně vysoká částka. Je třeba ji vsadit do jednoho měsíce. Podrobný systém sázení je popsán na stránce nabídky.

   📱 Existuje mobilní aplikace Melbet?

   Ano, existuje. Sázková kancelář Melbet nabízí hráčům aplikaci pro Android a iOS. Pro stažení aplikace se uživatel musí přihlásit do své osobní skříňky a poté přejít do sekce s instalačními soubory. Instalace se provádí ručně. Proto je nutné povolit instalaci aplikací z externích zdrojů. K tomu doporučujeme přečíst si návod na webových stránkách sázkové kanceláře.

   💳 Jaké platební služby Melbet podporuje?

   Sázková kancelář Melbet nabízí hráčům desítky způsobů, jak vkládat a vybírat peníze ze svého účtu. Platební možnosti se liší podle země bydliště sázejícího. Obecně sázková kancelář pracuje s platebními kartami, elektronickými peněženkami, platebními systémy, kryptoměnami, mobilními platbami, terminály atd. Všechny dostupné platební systémy si můžete prohlédnout na domovské stránce v části „Vklad na 1Click“ po přihlášení.   Melbet_logo

   Vkladový bonus +100 EUR