Intro

Sportovní sázení od 20Bet

Ставки на спорт 20Бет
Hlavní činností společnosti 20Bet je sázení na sportovní a kybernetické sporty. Uživatelé mají k dispozici více než 1 500 výsledků, na které mohou sázet na více než 150 trzích. Taková nabídka nemohla zůstat bez povšimnutí zkušených sázkařů. Sportovní sázení od 20bet proto získává vysoké hodnocení od stálých návštěvníků kanceláře. Jaké jsou jejich funkce a jak na webu podávat sportovní sázky – popsáno níže.

Sportovní sázení na 20bet: před zápasem a v průběhu zápasu

Jak již bylo zmíněno v úvodu, 20Bet má ve své nabídce více než 30 sportovních disciplín s celkem 150 trhy. Sázková kancelář nabízí k sázení jak tradiční zápasy, tak zápasy elektronických sportů. V prvním případě si hráč může vsadit na oblíbené disciplíny (fotbal, hokej, tenis, basketbal, box atd.) i méně obvyklé sporty (vodní pólo, kriket, šipky a badminton). Nejoblíbenější hrou na webu, u které je velká šance na výhru, je však fotbal. Zápasy a mistrovství tohoto sportu jsou nejoblíbenější. V druhém případě nabízí 20Bet hráčům sázky na všechny populární počítačové hry. Podrobněji se o nich zmíníme v poslední části článku.

Na webových stránkách 20Bet můžete uzavírat sázky na všechny populární sporty:

  • Jednoduché – sázky na jeden sport a jeden výsledek události.
  • Expresní sázky jsou sázky na několik nezávislých výsledků.
  • Systémové sázky jsou sázky na kompletní kombinaci zápasů.
  • Řetězové sázky – sázky, které zahrnují několik jednoduchých sázek na události s nezávislým výsledkem atd.

Sportovní sázky na 20bet jsou k dispozici také pro předzápasové události a živé zápasy. Nabídku událostí si můžete prohlédnout v sekcích „Sportovní sázky“ a „Live sázky“ na herním portálu.

Ставки в лайве 20Бет

Výhodou sázení na sport u 20Bet jsou kromě příjemného uvítacího bonusu, který 20Bet nabízí, také dobré kurzy. Ty jsou na poměry sázkových kanceláří průměrné, a to jak pro sázení před zápasem, tak pro sázení živě. To bude jasné plus pro čtenáře, kteří se s nabídkou kanceláře neseznámili.

Uzavírání sportovních sázek u 20Bet

Podle pravidel sázkové kanceláře mohou sportovní sázky podávat pouze registrovaní plnoletí hráči 20Bet. O tom, jak si vytvořit účet a ověřit své údaje, jsme již psali v samostatném článku.

Prvním krokem k podání sázek u 20Bet je tedy registrace a/nebo přihlášení do naší kabiny. Poté se musíme rozhodnout, zda chcete sázet v předzápasovém nebo živém režimu. Od toho se odvíjí druhý krok – přechod na stránku „Sportovní sázky“ a „Live sázky“ s nabídkou sportovních a kybernetických událostí.

V dalším kroku si hráč musí vybrat sport, mistrovství a konkrétní zápas. Uživatel si musí přečíst seznam událostí a vybrat výsledek události. Poté klikne na kurz a přidá výběr do sázkového tiketu. Posledním krokem je výběr sportovního sázení 20Bet, jak je popsáno výše, výběr výše sázky a uzavření sázky.

Abyste mohli správně sázet na sportovní utkání, musíte toho hodně vědět o typu soutěže, slabých a silných stránkách týmu nebo hráčů. Musíte strávit hodně času analýzou zápasu pro sázení před zápasem a ještě více pro sázení během hry. Začátečníkům doporučujeme naši Školu sázení, na kterou najdete odkaz v menu. Obsahuje tipy pro správné a úspěšné sázení.

Vezměte také na vědomí, že minimální sázka na 20Bet je 10 amerických centů nebo její ekvivalent v jiné měně. Díky takto nízkému vstupnímu prahu může každý hráč podávat jednoduché i kombinované sázky.

Спортивная ставка 20Бет

Sázení na elektronické sporty od 20Bet

V dnešní době se počítačové hry staly oficiálním sportem a zápasy a turnaje, které se v nich odehrávají, lákají na podívanou a speciální efekty. Není tedy divu, že sázková kancelář 20Bet věnuje tomuto směru velkou pozornost. Na webových stránkách sázkové kanceláře v sekci „Cybersport“ můžete na takové hry sázet nepřetržitě:

  • Dota 2.
  • StarCraft – sázky na sázky na úspěch v turnaji, např.
  • Counter Strike GO.
  • League of Legends.
  • King of Glory.
  • FIFA a další.

Dota 2, CS:GO a League of Legends jsou nejoblíbenější turnaje v kyberšportech, které sbírají milionové publikum. Proto je těchto událostí na webu 20Bet největší počet. Celkový počet všech her k sázení přesahuje stovku.

Sázky na kyberšporty se na 20Bet tvoří podobně jako sportovní sázky. Můžete sázet na jednotlivá kola i celý turnaj, uzavírat jednotlivé sázky nebo expresní sázky, sázet na předzápas nebo v reálném čase. Sázková kancelář nabízí dobré kurzy a neustále rozšiřuje svou nabídku. Zkušení hráči zde proto najdou všechny oblíbené turnaje z počítačových her.

Pro sázení na e-sporty – stejně jako na běžné sporty – je třeba pečlivě analyzovat zápasy, používat chytré taktiky a účinnou strategii. Tyto znalosti můžete získat na našich webových stránkách v sekci škola sázení.

Relevantní zprávy