Rabona

Rabona_logo
Bonus

Bonus 100% až 100€

Rabona: Přehled sázkové kanceláře

Obecné informace o Rabona

V roce 2016 začala Rabona nabízet Rumunům služby sportovního sázení a hazardních her. Zpočátku se sázková kancelář zaměřovala pouze na místní trh, tedy na Rumunsko. Úspěšný růst a přilákání velkého počtu sázejících však pomohly sázkové kanceláři získat investici od německé společnosti a začít se prosazovat na Západě. Dnes Rabona obsluhuje hráče z Německa, Rakouska, Portugalska a Brazílie. Prioritou se však pro sázkovou kancelář stal latinskoamerický trh. Přestože se sázková kancelář Rabona nezaměřuje na uživatele ze zemí SNS, má poměrně zajímavou nabídku sázek a her a také atraktivní uvítací bonus. Proto jsme se rozhodli popsat klíčové vlastnosti sázkové kanceláře, abychom uživatele upozornili na vlastnosti herního portálu.

Licence Rabona

Sázková kancelář Rabona má několik licencí. Pro provoz v Evropské unii se používá licence vydaná maltským úřadem pro hazardní hry. Tato licence je v EU citována a vypovídá o spolehlivosti a bezúhonnosti společnosti. Není překvapením, že sázková kancelář sponzoruje mnoho evropských klubů, jako jsou Benfica, Porto, Atletico atd. Kromě trhu EU však sázková kancelář obsluhuje i hráče z jiných zemí. Proto společnost získala místní licence, například v Brazílii. Přijímá tedy sázky od Brazilců prostřednictvím subdomény br.Rabona.com. Za zmínku stojí, že sázková kancelář Rabona nepřijímá uživatele ze všech zemí. Pokud na stránky přistupujete z Ukrajiny, zobrazí se zpráva o omezeném přístupu. V takovém případě by měl hráč změnit svou IP adresu a zaregistrovat se na webu. Ve zpětné vazbě o kanceláři není informace o zablokování účtu, pokud se údaje v dokumentech neliší od IP adresy země, ze které si uživatel vytvořil profil. Nejlepší je však vyjasnit si všechny nuance se službou podpory úřadu. Přístup k sázení a hraní je možný prostřednictvím webových stránek a mobilní aplikace. Portál sázkové kanceláře je k dispozici na adrese Rabona.com, kde je hráč přesměrován na místní webové stránky nebo je přesměrován na příslušné webové stránky (v závislosti na IP adrese návštěvníka). Na rozdíl od konkurence přijímají jednotlivé stránky pouze sázkaře z místních IP adres. Jinak se místní verze portálu kromě jazyka nijak neliší. Hlavní zvláštností designu webu Rabona je umístění informací o důležitých hrách. Klíčové sportovní události nebo zápasy se zobrazují jako widgety v horní části obrazovky. Levá část obrazovky je určena pro navigaci a pravá část pro vstup na stránky, sázení a reklamní bannery. Informace o sázkách a hrách se zobrazují ve střední části obrazovky. Portál je optimalizován pro použití na mobilních zařízeních a funguje rychle. Na chytrých telefonech je však lepší používat aplikaci pro sázení Rabona. Sázecí software Rabona si můžete nainstalovat z oficiálních obchodů Google a Apple Play Market, respektive AppStore. Přímé odkazy na aplikaci najdete v zápatí. Samotná mobilní aplikace umožňuje vytvořit účet, provádět vklady a výběry, analyzovat a uzavírat sázky. K dispozici jsou také některé herní automaty. Přesto jsou funkce webu nadřazené aplikaci sázkové kanceláře.

Registrační bonus až 100 EUR

Registrace RabonaRegistrace Rabona

Vytvoření účtu Rabona

Existují 2 hlavní způsoby, jak se zaregistrovat k účtu Rabona: prostřednictvím e-mailu a účtu na sociálních sítích. V prvním případě by měl hráč zadat mail a přejít k formuláři s osobními údaji: jméno, příjmení, patro, datum narození, adresa bydliště, telefonní číslo. Také přijít s přihlašovacím jménem a heslem. Potvrzení registrace se provádí prostřednictvím e-mailu. Ve druhém případě se uživatel přihlašuje pomocí profilu na Facebooku, Googlu, Yahoo nebo Linkedinu. Část údajů se zpravidla převezme z externího účtu, zbytek je třeba zadat do osobní skříňky. Před provedením vkladu je nutné ověřit svůj profil. Budete muset předložit svou pasovou fotografii a doklad o bydlišti na uvedené adrese (potvrzení o zaplacení účtu za komunální služby nebo výpis z účtu). V posledních letech se počet akčních nabídek na internetových stránkách Rabony výrazně zvýšil. V sekci „Nabídky“ si uživatelé mohou vybrat zajímavé bonusy na sportovní sázky a výherní automaty. Jejich třídění je snadné díky filtru na stránce. Rádi bychom také zmínili přítomnost stálých a pravidelných propagačních akcí, díky nimž je plánování hry na webu zajímavější. Mezi dostupnými propagačními nabídkami Rabony bychom rádi vyzdvihli např:

  • Uvítací bonus až 100 €* a sázku zdarma ve výši 20 €*. Bonus je třeba vsadit do 30 dnů podáním jednoduché nebo kombinované sázky s kurzem 1,4 nebo vyšším.
  • Bonus 20 promo bodů za výhru v basketbalové lize. Za každou výhru získá hráč body, které může vyměnit za freespiny a volné hry.
  • Vrácení peněz za remízové sázky. Pokud poločas nebo celý zápas skončí remízou, hráč obdrží zpět sázku, která byla uzavřena na výhru týmu.

Úplné podmínky těchto a dalších propagačních akcí naleznete na webových stránkách sázkové kanceláře (stránka „Nabídky“). *Nebo ekvivalent částky v jiné měně

Sportovní sázení a hazardní hry u společnosti Rabona

Sázková kancelář Rabona nabízí uživatelům klíčové oblasti pro sázení: sportovní sázky před zápasem a během zápasu a také hrací automaty. Sázkaři bohužel nemají přístup k sázení na kybernetické sporty a oblíbené kasinové hry: karty, ruletu a loterie. Na to je třeba upozornit před registrací na stránkách Rabona Sázková řada v kanceláři zahrnuje 34 sportovních disciplín. Kromě oblíbených témat, jako je fotbal, basketbal a tenis, jsou zde také sázky na šachy, badminton, plavání atd. Seznam her najdete na stránkách „Sport“ a „Live sázky“. V první sekci mohou hráči uzavírat předzápasové sázky, ve druhé sázky live. V souladu s tím se funkčnost sekcí liší v dostupnosti nástrojů pro správu zápasů online. Celkový počet všech sportovních zápasů pro sázení je více než 500. Hazardní zábava je na webových stránkách Rabony zastoupena hracími automaty a je k dispozici ve stejnojmenné sekci Hrací automaty. Všechny hry jsou rozděleny podle směru a jejich celkový počet dosahuje 1 tisíce. Prezentované hrací automaty jsou vyvinuty známými i novými studii a nabízejí klasický i inovativní příběh. Proto si každý hráč najde něco zajímavého pro sebe.

Vkládání a výběr peněz z Rabona

Sázková kancelář podporuje klíčové metody vkladu a výběru výher. Hráči mohou využít bankovní převod, platební karty (Visa a Mastercard), elektronickou peněženku Skrill a platební systémy (Klarna, GiroPay, Trustly a PayPal). Rabona bohužel nepracuje s kryptoměnami. Minimální a maximální výše převodu a doba zpracování závisí na zvolené platební metodě. Tyto informace najdete ve své osobní skříňce. Pokud jde o provizi, je rovna nule.

Zákaznický servis Rabona

Na stránkách kanceláře je sekce „FAQ“, kde jsou shromážděny všechny populární otázky a odpovědi na práci portálu. Pokud hráč nenašel potřebné informace v této sekci nebo v pravidlech práce sázkové kanceláře, je možné se obrátit na službu podpory Rabona. Se zástupci je možné se spojit prostřednictvím online chatu, e-mailu, čísla horké linky a Facebook Messengeru. Tým podpory bude k dispozici v určitých hodinách a na dotazy bude odpovídat až 24 hodin. Informace o jednotlivých způsobech kontaktování společnosti Rabona naleznete na stránce Kontakt.

Na závěr o společnosti Rabona

Rabona je poměrně zajímavá sázková kancelář, která se zaměřila na působení v některých evropských a latinskoamerických zemích. Její služby však mohou využívat i lidé z jiných zemí. Pochází ze zemí SNS, kancelář bude zajímat velký uvítací bonus, další propagační akce v oblasti sportovního sázení a kasina. Dalšími silnými stránkami Rabony jsou zajímavé sportovní události a nabídka automatů. Sázková kancelář však nepřijímá kybernetické sportovní sázky. V kasinu také nenajdete žádné karetní hry ani ruletu. Kromě toho hráči mezi platebními metodami nenajdou kryptoměny. Přesto má kancelář od uživatelů poměrně dobré ohlasy. Proto můžeme doporučit, aby jí věnovali pozornost začátečníci i zkušení sázkaři.

Oblíbené otázky a odpovědi týkající se sázkové kanceláře Rabona:

✅ Jakou licenci získala sázková kancelář Rabona?

Sázková kancelář využívá licenci MGA/CRP/152/2007, která byla vydána v roce 2019 registrátorem z Malty, aby mohla působit na trhu EU. V Chile a Brazílii získala společnost Rabona certifikát a místní provozní povolení. Ve všech případech jsou sázky přijímány prostřednictvím internetových stránek. Absence zahraniční licence však naznačuje, že sázková kancelář nepřijímá uživatele z mnoha zemí světa.

💵 Jaký vstupní bonus nabízí Rabona?

Po vytvoření účtu a vložení peněz na účet Rabona získá hráč bonus až 100 € a 20 € (nebo ekvivalent v jiné měně) ve formě freebetu. Výše bonusu se rovná výši vkladu, nesmí však přesáhnout výše uvedenou částku. Bonus a freebet musí být vsazeny do 30 dnů od jejich připsání na sázkový účet.

📱 Existuje mobilní aplikace Rabona?

Rabona poskytuje hráčům mobilní aplikaci pro Android a iOS. Lze ji stáhnout a nainstalovat na oficiálních trzích Google a Apple. Uživatelé se tak nemusí hrabat v bezpečnostních nastaveních svého chytrého telefonu a provádět instalaci ručně. Instalace proběhne rychle a standardně.

💳 Kolik platebních metod Rabona podporuje?

Uživatelé mají k dispozici tucet služeb pro vklady a výběry. Hráči mohou využívat bankovní převody, platby kartou, elektronické peněženky a platební systémy. V nabídce Rabony nejsou žádné kryptoměny a platby nejsou přijímány prostřednictvím terminálů. Seznam služeb naleznete v soukromé kanceláři.Rabona_logo

Bonus 100% až 100€