Intro

adresy 1xBet: kamenné sázkové kanceláře

Адреса 1хБет
Sázková kancelář 1xBet je jednou z nejstarších a nejrenomovanějších na trhu sportovních sázek v SNS. V článku „1xBet: co je tato sázková společnost“ najdete podrobné informace o cestě, kterou kancelář prošla, až dosáhla uznání milionů uživatelů. Dnes je však tato sázková kancelář spojována s online sázením. Společnost sice začínala se sítí kamenných sázkových kanceláří. O tom, zda existují adresy 1xBet a kde lze najít pobočky kanceláře, se dočtete v článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní bookmaker, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Sázková společnost 1xbet: adresy v Moskvě a zbytku Ruska

Navzdory skutečnosti, že sázková společnost 1xbet pochází z Ruska, její činnost je na území země zakázána. Ruské zákony vyžadují, aby sázkové kanceláře měly hlavní sídlo v zemi a odmítly poskytovat hazardní hry. společnost 1xBet takovou oběť pro získání licence nepřinesla, protože hazardní hry hrají ve struktuře jejích příjmů důležitou roli. Jen na stránkách 1xBet je více než 10 tisíc automatů a každý druhý návštěvník kanceláře sází v kasinech. Proto v Rusku nejsou žádné adresy 1xBet.

Ve skutečnosti byly v roce 2010 všechny kanceláře sázkové kanceláře převedeny do společnosti 1xStavka (doporučujeme přečíst si podrobnou recenzi kanceláře). Tato společnost je certifikovaná a v Rusku působí legálně. A pokud se na ni podíváte blíže, z hlediska funkčnosti webových stránek, nabídky sportovního sázení je poněkud stejně dobrá jako 1xBet. Na tom není nic překvapivého, protože 1xStavka je úzce spjata s 1xBet. Proto všechny adresy 1xBet v Moskvě, Petrohradě, Kazani a dalších ruských městech nyní fungují pod jiným označením. Informace o nich najdete na webových stránkách sázkové kanceláře 1xStavka.

Adresy 1xBet na Ukrajině

Od roku 2009 do roku 2021 platila na Ukrajině legislativa zakazující provozování sázkových kanceláří a kasin s výjimkou loterií. Proto společnosti fungovaly bez označení, pod jinou značkou nebo poskytovaly své služby online. Sázková kancelář 1xbet není výjimkou. Společnost dlouhou dobu působila ve velkých městech pod rouškou internetových kaváren. Po přísnějších kontrolách a pokutách však byly do roku 2017 všechny pobočky kanceláře uzavřeny. Uživatelé proto aktuální adresy 1xBet na Ukrajině nenajdou.

Контакты 1хБет

Pokud ovšem budete hledat na internetu, můžete najít stránky s adresami sázkových kanceláří 1xbet v Kyjevě, Charkově, Oděse, Lvově, Záporoží a dalších velkých městech. Tyto informace jsou však zastaralé. Na uvedeném místě žádnou sázkovou kancelář nenajdete.

Navzdory skutečnosti, že od roku 2021 mohou bookmakeři získat licenci k poskytování svých služeb na Ukrajině, 1xBet s tímto krokem nespěchá. Společnost přijímá hráče prostřednictvím svých webových stránek, které nejsou v zemi blokovány. Proto se zatím neočekává otevření poboček sázkových kanceláří na pevnině.

pozemní sázkové stránky 1xbet v jiných zemích

společnost 1xBet je výhradně poskytovatelem online sázení ve většině zemí světa. Na platformě můžete sázet na sporty, kybernetické sporty nebo hrát kasinové hry. Pobočky sázkové kanceláře však najdete v Kazachstánu, Moldavsku a dalších zemích. Pro hráče, kteří jsou zvyklí navštěvovat sázkové kanceláře, je to důležitá výhoda.

Společnost bohužel na svých webových stránkách neuvádí informace o svých adresách. Proto musíte použít vyhledávače a relevantnost údajů si ověřit sami. Můžete také napsat na chat nebo zavolat na telefonní číslo a zjistit adresy 1xbet. Pokud jsou k dispozici v zemi bydliště sázkaře, poskytne tyto informace tým podpory.

Relevantní zprávy