Intro

Jak mohu smazat svůj účet 22Bet?

Личные данные 22Бет
Pokud vás zajímá, jak smazat svůj sázkový účet u 22Bet, buď jste prohráli velkou částku a chcete se sázením skončit, nebo jste se rozhodli hrát na jistotu a prověřit všechny možné únikové cesty, než jste začali s 22Bet. To však nejsou jediné případy, kdy se vyplatí postarat se o osobní údaje. Hráč by se měl ujistit, že všechny jeho osobní údaje nebudou předány třetím stranám a použity bez jeho vědomí. V tomto článku se tedy dozvíte, jak smazat účet 22Bet

Jaké jsou způsoby, jak smazat svůj účet 22Bet?

Abychom připomněli otřepaný vtip, máme dvě zprávy (obě však nejsou příliš pozitivní): Účet 22Bet nelze smazat úplně se všemi údaji. Kancelář funguje na základě offshore registrace. Mezinárodní licence na Curacau byla vydána 18. 11. 2018 a platí 5 let, tedy do roku 2023. Úřad nemá žádné další licence, na Ukrajině a v Rusku není regulován. Proto jsou webové stránky společnosti 22Bet na území Ruské federace blokovány. V souladu s tím si nemůžeme být stoprocentně jisti, že jsou vaše údaje na bezpečném místě. Máme však dobrou zprávu: za celou dobu fungování sázkové kanceláře nedošlo k jedinému precedentu se zveřejněním údajů hráčů ani poté, co byli zablokováni pro porušení pravidel používání.

Takže bohužel není možné smazat profil 22Bet se všemi osobními údaji a historií sázek hráče. Ať hledáte sebevíc, v nastavení profilu tuto funkci nenajdete. Jednoduše neexistuje. Pokud se obrátíte s dotazem na technickou podporu společnosti 22Bet, obdržíte pravděpodobně následující odpověď: „Váš účet nemůžeme smazat, ale můžete ho přestat používat“.

Настройки профиля 22Бет

Podle našich smluvních podmínek bude mít absence aktivity na vašem profilu po dobu 90 dnů za následek deaktivaci vašeho účtu. Pokud tedy nebudete nic dělat a nepřihlásíte se do svého profilu po dobu 3 měsíců, bude váš účet zmrazen. To je přesně to „zmrazení“, protože přístup můžete stále obnovit, pokud si to budete přát. Tímto způsobem kancelář poskytuje hráči jakousi pojistku pro případ unáhleného jednání (například velké prohry a touhy okamžitě ukončit hazardní aktivity). Také někteří sázkaři se na tematických fórech svěřili, že se ke svému účtu mohli bez problémů přihlásit i po 4 měsících. Jinými slovy, neexistuje žádné potvrzení, že účet bude automaticky „zmrazen“.

Kromě nečinnosti existují i rychlejší způsoby, jak účet zablokovat. To je vhodné pro hráče, pro které se sázení stalo zlozvykem a chtějí s ním skoncovat, ale nejsou si jisti svou výdrží. Zablokování profilu 22Bet můžete vyprovokovat porušením interních pravidel používání. Mezi ně patří např:

  • Sázení na ovlivňování zápasů.
  • Využívání různých podvodných schémat, uzavírání sázek na „vidličky“.
  • Přímá účast na zápase nebo utkání a ovlivňování jeho výsledku (týká se trenérů a rozhodčích).
  • Pokus o vytvoření více profilů.

Jedná se o radikálnější metody a není po nich cesty zpět. Pokud je účet zablokován úřadem, je nejčastěji zablokován trvale. Sázkové kanceláře si navíc mohou vyměňovat informace o účtech podvodníků a pachatelů a svět sázení se vám uzavře nejen na 22Bet, ale i v jiných sázkových kancelářích.

Запрос администратору 22Бет

Jak mohu smazat své údaje z 22Bet?

Jak jsme již psali výše, pro občany Ukrajiny, Ruska a dalších zemí neexistuje žádná právní záruka, že jejich údaje budou trvale a nenávratně vymazány. Sázkové kanceláře mají navíc takovou tendenci uchovávat osobní údaje uživatelů nejméně 10 let. Tímto způsobem se pojišťují především proti vytváření multiúčtů (kdy si jeden hráč vytvoří několik profilů). To pravidla sázkové společnosti 22Bet zakazují a takové účty budou okamžitě zablokovány. Za druhé si sázkové kanceláře mohou vzájemně vyměňovat informace o podvodnících a pachatelích, aby se před jejich machinacemi předem ochránily.

Jediné, co můžete udělat, je smazat všechny možné kontaktní informace (telefonní čísla, e-mail atd.) ve své osobní skříni dříve, než se rozhodnete skoncovat se světem hazardních her. Ne všechny informace však lze z vašeho profilu vymazat. Některá pole jsou blokována. Měli byste také poslat žádost na technickou podporu o zmrazení účtu po 3 měsících. Bohužel neexistuje žádný jiný účinný způsob, jak smazat své údaje ze služby 22Bet.

Relevantní zprávy