Intro

20Bet: Jak se mohu zaregistrovat na webových stránkách?

Регистрация на 20бет
[Box_text icon=“A“]20bet je mladá sázková kancelář, která začala poskytovat své služby v roce 2020. Již během několika let si kancelář získala oblibu mezi hráči v Evropě a nyní rozšiřuje svou geografii tím, že přijímá uživatele z dalších částí světa. Proto bude zajímavá pro sázkaře ze zemí SNS. Nováčky ohromí široká nabídka sportovních událostí, vysoké kurzy a špičkové automaty od nejznámějších mezinárodních poskytovatelů online kasin. Protože zájem o kancelář roste, rozhodli jsme se nováčkům prozradit, jak se zaregistrovat u 20Bet[/box_text]

Jak si u 20Bet vytvořit účet?

Sázková kancelář se může pochlubit přístupným a snadným procesem registrace na 20bet. To vynahrazuje skutečnost, že existuje pouze jeden způsob, jak si vytvořit účet. Je jím registrační formulář 20Bet, který je třeba vyplnit na oficiálních stránkách sázkové kanceláře.

Celý proces vytvoření herního profilu lze rozdělit do několika kroků

  • Prvním krokem je vybrat si zemi svého bydliště, zvolit si e-mail a vymyslet si heslo, kterým se přihlásíte ke svému účtu.
  • Druhým krokem je výběr vhodné měny pro finanční operace. Také musíte zadat své osobní údaje: jméno, příjmení, pohlaví a rok narození. Potvrďte svou volbu uvítacího bonusu 20Bet nebo ji zamítněte.
  • Třetím krokem je zadání adresy bydliště a telefonního čísla sázejícího. Kromě toho musí hráč souhlasit s pravidly používání portálu sázkové kanceláře. Pokud je porušíte, může být váš profil zmrazen nebo smazán.

Věnujte prosím pozornost formuláři, který musíte vyplnit. Abyste se v budoucnu vyhnuli problémům s vyplácením výher, musí být osobní údaje pravdivé. Platný musí být také e-mail. Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslána zpráva s odkazem pro dokončení vytvoření účtu. Pokud se hráči obávají o bezpečnost svých údajů, můžeme je hned uklidnit. Herní platforma používá 128bitovou šifrovací technologii SSL, která zaručuje bezpečné uložení osobních údajů na serverech kanceláře. Kromě toho se mezi ohlasy hráčů neobjevily žádné informace o úniku osobních údajů třetím stranám prostřednictvím hackerského průniku na webové stránky sázkové kanceláře.

Создание учетной записи 20Bet

Nepokoušejte se u společnosti 20Bet vytvářet několik účtů. Algoritmy herního portálu dobře odhalují registrace z jednoho zařízení s IP a MAC adresou. Kromě toho budete muset pro výběr peněz předložit dokumenty k ověření svého profilu (o kterých bude řeč v následující části). Nezapomeňte, že hráčům hrozí zablokování profilu, aniž by si za takové jednání mohli vybrat peníze.

Jak se mohu zaregistrovat do mobilní aplikace 20Bet?

Mobilní aplikace 20bet byla pro uživatele sázkových kanceláří spuštěna v roce 2021. To je velmi pozitivní zpráva pro ty, kteří rádi sázejí a hrají ze svých telefonů. O výhodách a nevýhodách aplikace pro chytré telefony si můžete přečíst v samostatném článku na našem webu.

Po stažení a instalaci aplikace z webových stránek sázkové kanceláře (veškeré informace najdete na stránce „Mobilní aplikace“) může hráč přistoupit k registraci u 20bet. Pro vytvoření účtu je nutné provést všechny stejné kroky jako na webových stránkách. Sázející by měl vyplnit informace o sobě bezprostředně před registrací, nikoliv v osobní skříňce. Kroky k vytvoření profilu naleznete v části výše. Je třeba poznamenat, že rozdíl mezi registrací na webových stránkách a v mobilní aplikaci je pouze v provedení formuláře.

Jak si mohu zkontrolovat, že jsem se zaregistroval na 20bet?

Proces registrace u 20Bet se příliš neliší od ostatních sázkových kanceláří: jakmile si vytvoříte účet, musíte si ověřit svůj profil. Je lepší ověřit si účet hned po jeho vytvoření, abyste si mohli vybrat své výhry z 20Bet. Pro ověření se hráč musí přihlásit do naší osobní skříňky a stáhnout si kopii svého pasu. Dále je třeba předložit doklad o vlastnictví bankovního účtu nebo jiné platební služby (během žádosti o příjem peněz z platformy).

Svůj účet u 20Bet si můžete ověřit také prostřednictvím týmu podpory. Stačí napsat na online chat, který je k dispozici po přihlášení na webové stránky. Operátor vás požádá o předložení dokumentů k ověření. Ty budou předány správnému oddělení sázkové kanceláře k ověření.

Obecně je ověření osobních údajů hráče a potvrzení profilu velmi rychlé. Během několika hodin bude na mail zaslána odpověď s výsledkem. V některých případech je však pro ověření účtu u 20Bet nutné poskytnout další údaje, které si zástupci společnosti vyžádají. Taková zpráva bude rovněž zaslána na mail uvedený při registraci u 20Bet.

Заполнение формы регистрации 20Бет

Jakmile budou vaše údaje ověřeny, budou vám k dispozici všechny služby 20Bet: výběry, propagační akce a speciální nabídky.

20Bet: jak se přihlásit?

Po vytvoření účtu se hráči mohou přihlásit na portál. Do osobní skříňky vstoupíte prostřednictvím tlačítka „Přihlásit se“ v horní části stránky. Hráč pouze zadá své přihlašovací jméno (e-mail) a heslo.

Teprve po přihlášení do osobního kabinetu mohou uživatelé 20bet provádět libovolné sázky na sportovní události a hry v online kasinu. V osobní kanceláři je možné převádět peníze, analyzovat sázky a spravovat události a mnoho dalšího. Hráč má také možnost napsat podpoře přímo prostřednictvím chatu. Ten je zabalen v pravém dolním rohu stránky.

Pokud jste ztratili přihlašovací údaje do své osobní skříňky, musíte se obrátit na technickou podporu sázkové kanceláře. Podrobné informace o obnovení přístupu do sázkového portálu 20Bet najdete na našich webových stránkách.

Relevantní zprávy