Zulabet

Zulabet_logo
Bonus

100€

Při registraci na Zulabet použijte promo kód a získejte individuální bonus až 100 €/$! Vklady a výběry výher na Zulabet lze provádět nejoblíbenějšími platebními metodami po celém světě.

Nové webové stránky Zulabet

Změna adresy není jedinou změnou. Zjednodušeny byly také registrační a ověřovací postupy. Protože tyto procedury zaberou jen velmi málo času, mohou se noví hráči rychle zaregistrovat a ověřit svou totožnost a poté začít hrát. Tým podpory je také efektivnější a pozornější k dotazům zákazníků. Vzhled webových stránek a sekcí se příliš nezměnil.

Registrace v Zulabet

Zulabet je sázková kancelář, která nabízí registraci prostřednictvím mobilních aplikací pro iOS a Android, mobilní verze zdroje nebo oficiálních webových stránek. Založení účtu probíhá ve 3 krocích: vyplnění údajů o uživateli; potvrzení akce; identifikace.

Krok 1. Zadání osobních údajů

Po kliknutí na vínové tlačítko „Registrace“ se hráči zobrazí formulář k vyplnění: jména; příjmení;; e-mailové adresy; hesla; mobilního čísla; data narození; propagačního kódu (pokud existuje). Při zakládání účtu jste vyzváni k výběru tlačítka „Nejsem robot“, abyste prošli captcha. Klient také zaškrtne políčko, kterým souhlasí s pravidly a zásadami ochrany osobních údajů. Po kliknutí na tlačítko „Registrovat“ systém zobrazí oznámení s pokyny, co má dělat dál.

Krok č. 2. Potvrzení registrace pomocí mobilního čísla nebo e-mailové adresy

Údaje zadané zákazníkem jsou zaslány na: Sms-kód s potvrzením (zadá se do pole při registraci); E-mail s odkazem (odkaz na aktivaci profilu). Po potvrzení účtu zbývá třetí fáze – ověření totožnosti. Bez ověření není možné u sázkové kanceláře Zulabet vkládat a sázet. Registrace je možná pouze pro občany Ruské federace (a pouze s ruským pasem).

Krok 3. Identifikace

Po prvním přihlášení k účtu se uživateli v pravém horním rohu zobrazí červené tlačítko „Pokračovat v identifikaci“. Po kliknutí na něj systém nabídne formulář se třemi možnostmi: zjednodušená identifikace; úplná; Přes „Státní služby“. Formáty postupu se liší, což má vliv na limity a výši bonusu. Nováčkům se nabízí zjednodušená identifikace, protože není třeba nikam chodit. Hráči, kteří mají v úmyslu pracovat s velkými částkami peněz, jsou na tom lépe s úplným ověřením.

Zjednodušená identifikace prostřednictvím webu

V části s osobními údaji uživatel vyplní kolonky: číslo a série pasu; datum narození vydávajícího orgánu; pohlaví;; datum vydání pasu; místo narození; DIČ; přihlášení k pobytu (adresa trvalého bydliště); SNILS. Tyto informace se potvrdí nahráním fotografií pasu (rozpis, strana s propiskou). Po kliknutí na tlačítko „Identifikovat“ se informace odešlou bezpečnostní službě. Po ověření je zasláno oznámení.

Bonus za registraci až 100 EUR

Registrace ZulabetRegistrace Zulabet

Identifikace prostřednictvím GosServices

Tak trochu zjednodušeně, ale v Zulabet.ru je zvýrazněna ve speciálním sloupci. Pro identifikaci účtu sázkové kanceláře prostřednictvím Gosuslugi.ru je třeba mít potvrzený profil na GU. Po kliknutí na „Potvrdit identifikaci“ bude uživatel přesměrován ze svého osobního účtu na autorizaci v GU. Po přihlášení do svého profilu je třeba vyplnit údaje a potvrdit.

Úplná autentizace prostřednictvím pozemních úřadů

Provádí se ve střediscích: „Svyaznoy; Kontakt. Musíte si s sebou vzít svůj cestovní pas. Cena identifikace v PRVNÍM CUPIS – Mobilní karta přes Svyaznoy je 300 rublů. V kancelářích systému Kontakt je cena služby 150 rublů. Pokud již máte potvrzený a identifikovaný účet v Prvním UUPIS (registrace v 1xStavka nebo Parimatch), nemusíte nic dělat znovu. Při zakládání účtu stačí uvést mobilní číslo, které jste používali dříve. Za registraci účtu nabízí sázková kancelář freebet až do výše 15 000 rublů (a s promo kódem 1 500). Na bonusový účet se připisuje 10 % z prohry jako cashback.

Osobní kabinet

Pro přihlášení na webové stránky Zulabet klikne klient na tlačítko „Přihlásit se“, které se nachází v pravém horním rohu. Na webových stránkách Zulabet RU se zobrazí formulář, kde je třeba zadat: přihlašovací jméno (nebo e-mailovou adresu); heslo. V horní liště uživatel vidí informace: aktuální stav účtu (v reálných a bonusových rublech); tlačítko pro přechod do sekce „Doplnit“; nastavení kurzů, jazyka, formátu času. Po kliknutí na nabídku „Můj účet“ systém zobrazí rozbalovací seznam se sekcemi: „Historie převodů“; „Osobní údaje“; „Historie sázek“; „Výběr z účtu“; „Žádost správci“; „Ukončit“. Pro přístup do osobního kabinetu poskytovatele sázkových služeb jsou k dispozici mobilní aplikace pro Android nebo iOS.

Doplňování účtu Zulabet

Způsoby vkladu a výběru ze Zulabet.ru pro hráče jsou uvedeny v sekci „Platby“ (a jsou dostupné v osobní zóně po identifikaci účtu). Prostřednictvím bankovních karet je nabízeno vkládat od 100 do 595 000 rublů. Neexistují žádné provize, podmínky připsání – od 1 minuty. K dispozici jsou následující možnosti: „Visa“; „MIR“; „Mastercard. Prostřednictvím internetového bankovnictví Alfa Bank lze vložit až 595 000 rublů bez poplatků. K provádění vkladů lze využít také elektronické peněženky (bez poplatků): V případě potřeby lze využít tyto platební karty: TSUPIS – od 100 do 595 000 rublů; „Kiwi – od 100 do 15 000 rublů; JuMoney – od 100 do 15 000 rublů; Webmoney – od 100 do 15 000 rublů. „Mobilní obchod“ nabízí vložení peněz během několika sekund, ale s omezeními: „Megafon“ – až 15 000 rublů, 13,5% provize; „Beeline“ — až 5 000 rublů, 11,99% + 10 rublů; MTS – až 15 000 rublů za 11%; „Tele2“ – až 15 000 rublů za 8,5%.

Předzápasová linka

Sázková kancelář Zulabet.ru nabízí více než 20 sportů, mezi kterými najdete kromě těch nejpopulárnějších: motocyklové závody; cyklistiku; plážový volejbal; šipky; softbal; baseball. Sekce 7 pravidel představila 30+ výsledků sportovních událostí: vedení; trvání remízy; celkový součet od … do … minuty; první vlastní gól; srovnání výkonnosti hráčů na konci turnaje; poločas zápasu; handicap; dvojnásobná šance; součty a další. Chcete-li si prohlédnout rozpětí, klikněte na název události a přejděte na stránku s podrobným popisem tabulky a kurzů. Nabízejí sázky na kybernetické sporty: Dota 2, League of Legends a méně populární disciplíny. V seznamu kybernetických sportovních událostí najdete hlavní události: Karta ukončí den; První krev; Handicap; Celkem; Délka trvání mapy po minutách; Celkové frakce; Vítěz mapy; Double Kill, Triple Kill, Ultra Kill a Rampage nebo jiné série zabití. Sázky jsou k dispozici v systémech, ordinacích a expresech. K dispozici jsou sázky na 1 kliknutí. Kurzy závisí na konkrétní události, datu a čase požadavku. Zápasy evropských soutěží jsou doprovázeny marží ve výši 2,5 %. U druhých divizí z nejlepších zemí (např. Španělska) se tato hodnota zvyšuje na 6 %. Pro zápasy KHL je marže stanovena na 2,3 %.

Přímý přenos

Dostupné po kliknutí na tlačítko „LIVE“ v horním horizontálním menu. Systém zobrazí seznam událostí v přímém přenosu na nové stránce. Na levé straně je sloupec pro třídění sportů. Pod ním je nabídka pro filtrování podle času začátku události. K dispozici je možnost Mel-Zone pro grafické zobrazení událostí probíhajících na hřišti. Výsledky v době zadání požadavku (omezené na skóre, bez poskytnutí podrobných statistik).

Výběr finančních prostředků Zulabet

Výběr peněz provedete kliknutím na tlačítko „Můj profil -> Výběr z účtu“. Sázková kancelář Zulabet nabízí hráčům několik způsobů, jak získat své výhry: bankovní karty „Visa“, „MIR“, „MasterCard“ – od 1000,00 RUB bez provize (doba převodu – od 15 minut do 3 pracovních dnů); elektronické peněženky UCPIS, Webmoney, UMoneu, QIWI – od 100 rublů za 15 min bez provize; bankovní převody – od 100 do 595 000 RUB bez provize. Výběr je možný, pokud nejsou aktivovány žádné bonusové nabídky, „visící“ žádosti o ověření účtu.

Podpora

Online podpora společnosti Zulabet se nachází v pravém dolním rohu. Chcete-li zavolat manažerovi sázkové společnosti Zulabet, klikněte na tlačítko „Položit dotaz“ a zadejte problém. Odpoví vám do 5 minut. Stejně jako v jiných kancelářích se často ptají: „Přečtěte si to sami…“, „Podívejte se do pravidel…“, „Najděte si to ve své osobní skříni…“. Pro rychlou komunikaci s provozovatelem online sázení nabízejí nepřetržitě fungující infolinku – +7(800) 707-05-43. Volání je z pevné linky zdarma. K dispozici je síť e-mailových adres, na které je třeba psát: info@Zulabet.ru – obecné dotazy týkající se práce se sázkovou kanceláří; support@Zulabet.ru – technická podpora (stahování mobilních aplikací, problémy s přístupem nebo zobrazováním kurzů); security@Zulabet.ru – zabezpečení osobního účtu, vklady, problémy při pokusu o výběr peněz, ověření účtu a identifikace; marketing@Zulabet.ru – marketingové aktivity (tiskové zprávy, PR, public relations a reklama); partners@Zulabet.com – partnerský program pro ty, kteří chtějí vydělávat na sportovním sázení a sázení. V sekci „Kontaktujte nás“ je k dispozici kontaktní formulář, pomocí kterého se můžete se společností Zulabet spojit. Žádá o zadání e-mailové adresy, předmětu žádosti a problému. Na předepsanou e-mailovou adresu vám odpoví do 3 hodin.

Recenze

O práci se společností Zulabet existují dobré i špatné recenze. V pozitivních komentářích poznamenávají: kurzy jsou vysoké; identifikace je možná na dálku (prostřednictvím webových stránek nebo GosServices); poskytuje uvítací bonus ; cashback – až 10% ztracené částky; Aplikace pro mobilní zařízení na bázi Android nebo iOS; RF FTS licence, právní status v Rusku. Negativní recenze říkají: videopřenosy nejsou k dispozici pro všechny události; Neexistuje žádný blog s oznámeními o událostech a prognózami nadcházejících zápasů; společnost nemá PPS (síť pozemních kanceláří); tým technické podpory často žádá, abyste si to „vyřešili sami“.