Intro

Stará verze 1xBet: funkce a rozdíly

1хБет старая версия
První lite verze webových stránek 1xBet byla spuštěna v roce 2012, kdy společnost vyřešila problém s licencemi. Na vytvoření platformy pracovalo přední webové studio na trhu hazardních her. Díky tomu jsou webové stránky na jedné straně jednoduché a přímočaré, na druhé straně funkční a multitaskingové. Stránky si tak rychle získaly tisíce příznivců po celém světě. Jak se však projekt rozrůstal, rostly i webové stránky sázkové kanceláře. To se však mnoha hráčům nelíbilo. Proto hledají starou verzi 1xBet. Jaké jsou její funkce a čím se starý portál liší od nového?

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Přehled staré verze webu 1xbet

Poslední velká aktualizace webových stránek 1xBet proběhla v roce 2019. V době psaní tohoto článku, tedy v roce 2021, již probíhá vývoj nového portálu, který je aktivně nabízen uživatelům. Pokud přejdete na oficiální webové stránky 1xBet, můžete vedle loga vidět slovo „New“ a náznak o vzhledu rychlejší a pohodlnější verze portálu.

Od dnešního dne je tedy stará verze webových stránek 1xBet ta, která byla vydána v roce 2019. Pokud hráč hledá dřívější verzi, může si pouze prohlédnout design na blozích a fórech nebo přejít na službu archivu webových stránek (archive.org) a prohlédnout si fotografie stránek v minulosti.

Смена версии сайта 1хБет

Stará verze 1xbet se vyznačuje přítomností několika úrovní menu v záhlaví webu. Na první úrovni můžete přejít na stahování aplikací, platební metody, statistiky nebo se přihlásit či vytvořit účet. Druhá úroveň vás přivádí do sekcí sázení a her. Celkový počet položek menu je 14, oproti 9 v předchozí verzi.

Pracovní obrazovka je rozdělena na 3 části: uprostřed se nachází oblast s informacemi o sázení a hrách, na pravé straně je widget pro přihlášení, bonusy a důležité hry a na levé straně je filtr událostí nebo her a další informace o zápasech.

Mezi silné stránky starého webu 1xBet patří snadná navigace (díky menu a widgetům můžete rychle přejít do požadované sekce), intuitivní rozhraní, responzivní design a cross-browser (stránky se správně zobrazují na různých uživatelských zařízeních). Zároveň pomalá rychlost načítání díky velkému množství skriptů, zahlcení obrazovky událostmi – hlavní nevýhody staré verze 1xbet. V nové verzi portálu se podařilo vyřešit jeden z těchto nedostatků, a to zvýšení rychlosti webu. I když by tým měl na optimalizaci platformy dále pracovat.

stará verze 1xbet: přihlášení k portálu

Jak bylo uvedeno v článku „Jak se přihlásit k portálu 1xbet“, dnes jsou uživatelům k dispozici dvě verze webu – nová a stará verze 1xbet. Aktualizovaný design a funkčnost portálu jsou stále ve fázi testování. Proto sázková kancelář nabízí hráčům, aby sami přešli na novou verzi, a zatím tento krok nečiní povinným. Sázkaři se tak mohou přihlásit na staré stránky kanceláře na oficiální adrese 1xbet.com.

Na fórech a webových stránkách najdete materiály o údajně alternativním přístupu na stránky 1xbet přes zrcadlo. V tomto případě zůstal design stránek starý, aby hráči mohli portál pohodlně používat. Ve skutečnosti tomu tak ale není. Všechna oficiální zrcadla sázkových kanceláří mají stejný design jako hlavní verze. Může se jednat o starou nebo novou verzi. Proto společnost nenechává zrcadlové stránky 1xbet se starou verzí designu.

1хБет новый сайт

Přechod ze staré na novou verzi 1xBet

Nová verze webových stránek 1xbet má ve srovnání se starou verzí několik výhod. Za prvé, funguje rychleji na všech typech zařízení, jak jsme o tom psali dříve. Za druhé, počet sázkových funkcí v nové verzi je mnohem větší. Zatřetí jsou zde nové sekce s odpověďmi na oblíbené otázky. Díky tomu všemu je používání nové verze webu pohodlné.

Pokud se hráč rozhodne přejít ze staré verze 1xBet na novou, stojí to za to:

  • Klikněte na slovo „Nová“ vedle loga společnosti a následujte odkaz, který se objeví ve vyskakovacím okně.
  • Do adresního řádku prohlížeče zadejte lite.1xbet.com.

Je možné, že časem nová verze nahradí staré webové stránky 1xbet. Od roku 2021 však změna rozhraní vypadá takto.

Relevantní zprávy