Betwinner

Logo_betwinner
Bonus

100 EUR bonus

Betwinner bookmaker recenze

Obecné informace o sázkové společnosti Betwinner

Sázková společnost Betwinner má více než 10 let zkušeností se sázením. Společnost začala přijímat uživatele prostřednictvím stálých poboček v Evropě již v roce 2007. Po rychlém rozvoji internetového sázení , se však sázková kancelář rozhodla přesunout své zaměření na poskytování služeb online. V roce 2018 získala společnost Betwinner licenci od registrátora z Curacaa a aktivně propaguje své webové stránky ve všech regionech světa. Společnost využívá zajímavou marketingovou strategii, která zahrnuje reklamu značky známými sportovci. Například ambasadorem společnosti Betwinner pro Latinskou Ameriku je fotbalová legenda Roberto Carlos.

Podle údajů společnosti Betwinner využívá její služby více než půl milionu uživatelů z celého světa. To svědčí o velké důvěře v sázkovou kancelář a zájmu hráčů o sázení. V čem spočívá tajemství jejího úspěchu? Za klíčové parametry lze považovat uživatelsky přívětivé webové stránky, kvalitní podporu, obrovský výběr sázek a her pro všechny chutě. Těmto dalším silným a slabým stránkám sázkové kanceláře se budeme věnovat v naší dnešní recenzi.

Licence k provozování webových stránek společnosti Betwinner

Vzhledem k tomu, že společnost Betwinner zcela přešla na poskytování služeb online, nemá žádné stálé pobočky. Proto je sázková kancelář držitelem pouze jedné licence na provozování webových stránek betwinner.com. Společnost je certifikována společností Antillephone N.V., která se nachází v jurisdikci státu Curacao. Sázkové kanceláři byla udělena licence 8048/JAZ, která jí umožňuje přijímat hráče online.

V rámci licence Betwinner přijímá sportovní i nesportovní sázky, provozuje kasina, hrací automaty a další hazardní hry. Kromě toho musí společnost splňovat požadavky na četnost a výši výher. V případě nesrovnalostí nebo stížností ze strany hráčů může registrátor sázkové kanceláři odebrat licenci.

Mít offshore licenci umožňuje sázkové kanceláři obsluhovat uživatele z různých zemí. Ne všechny země však tuto licenci akceptují a webové stránky společnosti Betwinner mohou být zablokovány. Tento problém můžete vyřešit pomocí zrcadel portálu nebo změnou IP adresy pomocí služeb VPN.

Portál a mobilní aplikace Betwinner

Uživatelé, kteří poprvé navštíví webové stránky společnosti Betwinner, mohou v jejich designu najít určité podobnosti s portálem jiné známé online sázkové kanceláře, 1xBet. Faktem je, že webové stránky těchto dvou společností byly vyvinuty stejným webovým studiem. Proto mají podobnou strukturu a funkčnost. Po bližším prozkoumání si však všimnete, že hlavní stránka webu Betwinner má dva sloupce místo tří. Kromě toho se portál načítá mnohem rychleji. Přispěla k tomu dobrá optimalizace kódu. Na webu jsou k dispozici také další události a hry.

Webové stránky sázkové kanceláře mají dvě verze:

 • Plnohodnotná verze otevírá uživatelům všechny možnosti správy osobního profilu, provádění převodů, sázení na sportovní i nesportovní události a hazardní hry.
 • Mobilní verze má zjednodušený design, který je optimalizován pro malé velikosti obrazovek. Uživatelé mají k dispozici také hazardní hry, jejich počet je však omezen.

Uživatelé, kteří portál nejčastěji navštěvují prostřednictvím telefonu nebo tabletu, si mohou nainstalovat mobilní aplikaci. Aplikaci si mohou stáhnout z webových stránek Betwinner (pro uživatele Androidu) nebo přejít do Apple Store a nainstalovat si ji na zařízení s iOS. Software je neustále aktualizován a hráčům jsou tak k dispozici nové funkce. V současné době lze aplikaci používat k provádění vkladů a výběrů a k uzavírání sportovních i nesportovních sázek, včetně živých událostí. Hráči mají také možnost sledovat zápasy online. Všechny sázky však nejsou k dispozici. Proto bude aplikace nezajímavá pro poker, ruletu, sloty a další herní lobby.

Registrace účtu v sázkové kanceláři Betwinner

Postup registrace hráče na webových stránkách Betwinner je velmi jednoduchý. Noví hráči si mohou vybrat ze čtyř různých způsobů založení účtu:

 • Registrace na 1 kliknutí. Hráč si zvolí měnu a zemi, sázková kancelář mu vytvoří profil a poskytne mu uživatelské jméno a heslo.
 • Registrace prostřednictvím e-mailu. Uživatel vyplní formulář s klíčovými informacemi o sobě. Potvrzení účtu probíhá prostřednictvím e-mailu.
 • Registrace prostřednictvím telefonního čísla. Hráč rovněž uvede zemi a měnu účtu a účet je vytvořen prostřednictvím SMS.
 • Registrace prostřednictvím sociálních sítí nebo messengeru. Hráč si vytvoří účet prostřednictvím účtu ve VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru, Telegram.

Po přihlášení do uživatelského účtu musí hráč zadat chybějící informace o sobě. Tento krok lze provést později. Bez ověření profilu (porovnání zadaných údajů se zaslanou kopií pasu) však uživatel nebude moci vyhrát propagační akci nebo vybrat své peníze z webu.

Registrační bonus až 100 EUR

Registrace BetwinnerRegistrace Betwinner

Bonusy a akce od sázkové kanceláře Betwinner

Hráči, kteří mají rádi různé promo akce od sázkové kanceláře, jistě ocení nabídku Betwinner. V sekci PROMO najdete několik desítek různých nabídek jak na sportovní události, tak na sázení. Ty jsou navíc rozděleny do skupin podle kategorií, což hráčům značně usnadňuje orientaci v nabídce sázkové kanceláře.

Noví uživatelé se často ptají na dostupnost vstupního bonusu. Betwinner nabízí hráčům, aby provedli vklad a získali 100 % na svůj bonusový účet. Pokud uživatel nepoužije promo kód od partnera, výše odměny se rovná 100 dolarům*. Pokud kód použije při registraci, může se bonus zvýšit až na 130 dolarů*. Jsme partnerem společnosti Betwinner a nabízíme použití našeho promo kódu pro zvýšení registračního bonusu.

Kromě uvítacího bonusu čekají na hráče i další promo akce. Protože jich je mnoho, upozorníme jen na některé z nabídek:

 • „Lucky of the Day. Příležitost získat po 500 promo bodech v denních sportovních losováních.
 • „Bonus za sérii neúspěšných sázek“. Kompenzace za sérii 20 neúspěšných sázek.
 • „Bonus za čtvrteční vklad ve výši 100 %“. Příležitost získat až 100 dolarů* navíc na svůj bonusový účet.
 • „Narozeninový bonus“. Promokód pro sázku zdarma v den narozenin uživatele.

* Nebo ekvivalent této částky v místní měně dané země.

Sportovní sázení a hazardní hry Betwinner

Sázková společnost Betwinner připravila pro své uživatele rozsáhlou nabídku sázek a her. Podle počtu a rozmanitosti událostí lze společnost zařadit mezi lídry na trhu. Hráči mají možnost vsadit si na více než tisíc zápasů denně a počet her a nesportovních událostí přesahuje několik stovek.

Aby uživatelé měli snadnější přístup k nabídce, jsou všechny sázky a hry uspořádány do specifických sekcí, které jsou přístupné prostřednictvím menu. Sportovní fanoušci mohou navštívit stránky „Line“ a „Live“. Zde jsou prezentovány nejoblíbenější zápasy z různých lig. Sázková kancelář nabízí události na více než 40 sportů, včetně kriketu, snookeru a psích dostihů. Hráči si mohou vybrat z více než tuctu různých typů sázek, od jednoduchých sázek až po vícenásobné sázky. Kurzy na všechny události jsou v rámci trhu průměrné a některé jsou lepší než u konkurence. Uživatelé Betwinner mohou uzavírat sázky před zápasem i sázky v přímém přenosu. Kromě toho lze některé zápasy v sekci Live sledovat online.

Ruleta, baccarat a další klasické hry jsou k dispozici na stránce „Kasino“. Automaty najdete v sekci „Výherní hry“. Kromě toho jsou uživatelům k dispozici také televizní hry, bingo a poker, které jsou na stránkách sázkové kanceláře prezentovány ve stejnojmenných sekcích. Hry jsou podporovány nejoblíbenějšími výrobci softwaru, což svědčí o tom, že nabízená zábava je v oblasti hazardních her na vysoké úrovni.

Způsoby vkladu a výběru od Betwinner

Pro mnoho uživatelů je důležité, že sázková kancelář podporuje různé platební metody. Díky tomu si mohou vybrat tu nejlepší službu (z hlediska pohodlí a poplatků) pro provedení vkladu nebo převodu výher na svůj osobní účet. Betwinner vyhoví potřebám všech uživatelů. Společnost kumulativně nabízí více než 150 platebních možností, včetně mezinárodních služeb a místních platebních nástrojů.

Hráči Betwinner mohou využít např:

 • Převody kartou, např. Visa, MasterCard.
 • Bankovní převody prostřednictvím Sepa atd.
 • Neteller, ecoPayz atd.
 • Elektronické peněženky, např. B-Pay, Epay, QIWI.
 • 24 Platební terminály AllTime, e-Pay atd.
 • Doplňování peněz na partnerských pobočkách.
 • Kryptoměny, včetně Bitcoin, Monero, Litecoinе.
 • Předplacené karty, například PaySafeCard, AstroPay Card a další.

Podrobnosti o všech platebních metodách naleznete v sekci Platby.

Podpora hráčů u sázkové kanceláře Betwinner

V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností se můžete obrátit na náš tým podpory, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Operátoři Betwinner jsou vám k dispozici v desítkách jazyků. Kontaktovat tým podpory můžete prostřednictvím infolinky a e-mailu. Číslo a e-mail naleznete v sekci Kontakt. K dispozici je také online chat v pravém dolním rohu stránky.

Doba odezvy závisí na zvoleném kanálu. Maximální čekací doba je 24 hodin, pokud jste kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Závěrem o společnosti Betwinner

Sázková společnost Betwinner provozovala své služby prostřednictvím sítě zavedených provozoven v evropských zemích ještě před vstupem na trh online hazardních her. Tyto zkušenosti jí pomohly správně se orientovat před vytvořením webových služeb pro své zákazníky. Proto není překvapením, že se sázkové kanceláři podařilo v krátké době stát se významným hráčem na internetu. Její služby využívají tisíce sázkařů po celém světě.

V recenzi jsme stručně popsali všechny funkce Betwinner a platformy sázkové kanceláře. Můžete si všimnout, že silnou stránkou společnosti jsou funkční webové stránky, zajímavá nabídka, široká škála akcí a platebních metod. Pokud mluvíme o slabých stránkách, je to blokování stránek poskytovateli internetových služeb v řadě zemí, absence pozemních poboček a tvrdý finmonitoring. Navzdory slabým stránkám však sázková kancelář stojí za pozornost, a to jak pro začátečníky, tak pro profesionální sázkaře.

Často kladené otázky o sázkové společnosti Betwinner

✅ Jakou licenci používá sázková kancelář Betwinner?

Sázková kancelář Betwinner má licenci v jurisdikci Curacao. Společnost využívá povolení 8048/JAZ od společnosti Antillephone N.V. Díky této licenci mohou všechny online služby sázkové kanceláře sloužit uživatelům tím, že přijímají sázky na sportovní i nesportovní události a hry.

💵 Jaký vstupní bonus mohou hráči Betwinner očekávat?

Noví uživatelé u Betwinner mohou na začátku získat příjemný uvítací bonus. K tomu je třeba provést první vklad. Ihned poté vám bude připsána odměna ve výši 100 % částky vkladu. Nabízíme navýšení maximální výše bonusu (100 USD) o 30 %. Za tímto účelem jsme v popisu uvedli promo kód, který je třeba zadat při vytváření účtu.

📱 Kde si mohu stáhnout mobilní aplikaci Betwinner?

Na webových stránkách sázkové kanceláře je k dispozici stránka „Aplikace pro chytré telefony“ (přístupná přes horní menu). Najdete zde podrobné informace o tom, jak si aplikaci nainstalovat do systému Android a iOS. Instalační soubor pro Android lze však stáhnout pouze z webových stránek Betwinner. Pokud jde o aplikaci pro iOS, je k dispozici na oficiálním tržišti (Apple Store). Jiné zdroje pro stažení aplikace nejsou k dispozici.

💳 Jaké platební metody Betwinner podporuje?

Podle sázkové kanceláře je uživatelům k dispozici celkem více než 150 platebních metod. Sázková kancelář podporuje karty mezinárodních a národních platebních systémů, elektronické peněženky, platební systémy, kryptoměny, bankovní převody, hotovostní platby, předplacené karty atd. Další výhodou Betwinner je, že společnost si na rozdíl od platebních služeb neúčtuje za všechny převody žádné poplatky. Doporučujeme proto, abyste si je a jejich poplatky ověřili na webových stránkách sázkové kanceláře.Logo_betwinner

100 EUR bonus