Intro

Co je to dvojitý kurz u 1xBet?

Ставка двойной шанс 1хБет
Zkušení sázkaři dávají 1xBet přednost před ostatními společnostmi také díky velkému počtu výběrů. Pokud přejdete ze stránky „Linka“ nebo „Živě“, kde jsou zobrazeny události a hlavní možnosti sázek, na konkrétní zápas, můžete najít spoustu dalších sázek. Mimo jiné se hráči setkají s dvojnásobným kurzem u 1xbet. Co je taková sázka na výsledek zápasu? Jaké jsou její vlastnosti a kdy se vyplatí takové sázky použít – popíšeme v novém článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní bookmaker, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

1xBet Double Chance: Co je to za sázku?

V článku „Typy sázek na 1xBet“ jsme se podívali na hlavní možnosti sázek, které mohou hráči na webu využít. Nebrali jsme však v úvahu možnosti sázek založené na výsledku zápasu. Například sázkaři, kteří se rozhodnou pro jednoduché sázky, mohou uzavírat sázky na jeden a dvojitý výsledek (dvojitý kurz), handicapy, součty a možnosti obou skóre. To výrazně rozšiřuje možnosti hráče při výběru takové předpovědi zápasu, aby mohl očekávat maximální výhru nebo minimalizovat případné ztráty.

Noví sázkaři se často ptají na dvojíkurzyna1xBet. Jedná se o sázku, při které sázející vsadí na 2 výsledky ze 3 možných. Pokud si v případě jednoho výsledku vybere tým 1 (P1), tým 2 (P2) nebo remízu. V případě dvojího výsledku u sázky 1xBet (1x) může sázet na výhru prvního týmu a remízu (1x), výhru druhého týmu (2x) nebo na remízu či výhru kteréhokoli týmu s výjimkou remízy (12). Tyto sázky jsou na webových stránkách sázkové kanceláře uvedeny v závorkách.

Выбор ставки двойной шанс 1хБет

Jak vsadit na dvojí výsledek u 1xBet?

Sázky na dvojitý výsledek u 1xBet jsou velmi oblíbené. Proto je sázková kancelář uvádí na hlavní obrazovce se seznamem sportovních událostí. Sázky na dvojí výsledek najdete také na stránce se zápasem. Zde se zobrazí všechny možné tipy na sázku, včetně dvojího výsledku.

Chcete-li tedy uzavřít sázku s dvojitým kurzem u společnosti 1xBet, musíte:

  1. Přejděte na stránku „Line“ nebo „Live“. Zde byste si měli přečíst sporty, u kterých je možné vsadit na dvojnásobek, například fotbal.
  2. Přidejte sázku na dvojitý výsledek prostřednictvím stránky s přehledem zápasů nebo přejděte „dovnitř“ dané události.
  3. Zadejte částku, kterou chcete vsadit.
  4. Uzavření sázky dokončete kliknutím na tlačítko „Uzavřít sázku“.

Stojí za zmínku, že sázky typu double odds lze použít k sestavení expresů u 1xbet a dalších kombinovaných sázek. Ty naleznete v samostatných článcích na našich webových stránkách.

Ставка двойной итог 1хБет

Jaké jsou vlastnosti sázek typu double odds u 1xBet?

Nováčci se často ztrácejí v množství informací, jakmile se seznámí s různými sázkami a výsledky zápasů. To platí i pro dvojité kurzy od 1xBet. Ve skutečnosti má tato možnost sázení poměrně jednoduché schéma výpočtu. Navíc se doporučuje začínajícím sázkařům díky vyšší šanci, že se sázka odehraje. Uživatelé by však měli věnovat pozornost řadě vlastností dvojitých kurzů 1xbet, které jsme sestavili níže:

  1. Nižší kurzy pro sázení. Kurzy na jednotlivé tipy v sázce na „dvojitou šanci“ jsou řádově nižší (často 2krát nižší) než u sázky na jednu šanci. To je způsobeno vysokou pravděpodobností výhry.
  2. Vyšší šance na výhru sázky. Sázející podává sázku na 2 výsledky ze 3 najednou.
  3. Dvojitá šance u sázky 1xbet je k dispozici pouze u těch sportů, kde je možná remíza. Tato sázka je například vhodná pro fotbal a není možná pro volejbal.
  4. Sázka na dvojí výsledek má následující zkratky: sázka na 1X (první tým vyhraje nebo remizuje), 2X (druhý tým vyhraje nebo remizuje) a 12 (první nebo druhý tým vyhraje).
  5. V sázce 1xBet můžete kombinovat tipy obsahující dvojí výsledek.

Vyvstává logická otázka: „Stojí za to uzavřít sázku typu double odds u 1xBet?“ Záleží na dovednostech uživatele a jeho schopnosti správně předpovědět výsledek zápasu. Samotný formát sázek je však poměrně zajímavý a bude vyhovovat jak začátečníkům, tak profesionálům.

Relevantní zprávy