Intro

Výběr peněz z 22Bet: metody a funkce

Вывод денег 22Бет
[Box_text icon=“N“]22Bet je jednou z mála sázkových kanceláří, které mohou svým zákazníkům nabídnout širokou škálu platebních metod. V našem článku o tom, jak provést vklad u 22Bet, jsme popsali hlavní možnosti, jak vložit peníze na svůj sázkový účet. Hovořili jsme v něm také o velkém výběru platebních metod, kterých je více než 70 pro všechny trhy. Co se týče výběru peněz z 22Bet, počet dostupných služeb přesahuje 40. Jak probíhají platby a jak získat vydělané peníze na svůj osobní účet, vám povíme v novém článku[/box_text]

Způsoby výběru peněz z 22Bet

Jak již bylo zmíněno v úvodu, hráči mají k dispozici více než 40 způsobů výběru peněz z 22Bet. Jak již bylo řečeno, sázková kancelář má oproti svým konkurentům obrovskou výhodu. Pokud hráč vložil peníze prostřednictvím několika metod, jako je bankovní karta a kryptoměnová peněženka, může si je vybrat na údaje kteréhokoli z těchto nástrojů. Na jiných portálech lze peníze vybrat pouze na účet, ze kterého byly vloženy. Podrobnější informace o pravidlech výběru u 22Bet si rozebereme v následující části.

Způsoby výběrů u 22Bet se konvenčně dělí na:

 • Bankovní karty. Převody můžete provádět na karty Visa a MasterCard.
 • Elektronické peněženky. Webové stránky podporují Skrill, Perfect Money, Jeton Wallet, iWallet atd.
 • Platební systémy. Převody lze provádět prostřednictvím Payeer a Neteller.
 • Bankovní převody. Peníze lze přijímat pomocí údajů o bankovním účtu.
 • Kryptoměny. Sázková kancelář podporuje převody na kryptoměny, jako je Bitcoin, Litecoin Dogecoin, Dash atd.

Více informací o platebních metodách si můžete přečíst na stránce „Výběr peněz“ ve své osobní skříňce. Je třeba poznamenat, že počet platebních metod a služeb se může lišit v závislosti na zemi bydliště hráče.

Postup při výběru peněz z 22Bet

Sázková kancelář vzala finanční otázku velmi vážně a vypracovala jasná pravidla pro výběr peněz. Pravidla si můžete přečíst na oficiálních stránkách sázkové kanceláře v sekci „Pokyny“. Doporučujeme si je přečíst a zjistit, která porušení pravidel povedou k problémům s výběrem peněz od 22bet a dokonce k zablokování účtu. Bohužel ne vždy je možné po porušení pravidel obnovit přístup k profilu 22Bet.

Вывод средств 22Бет

Celý proces výběru peněz z 22Bet je poměrně jednoduchý. Lze jej popsat v následujících krocích:

 1. Přihlaste se do své osobní skříňky a přejděte na stránku „Výběr peněz“.
 2. Výběr platební metody z těch, které jsou k dispozici pro zemi bydliště sázejícího.
 3. Vyplnění formuláře: částka k výběru a údaje o hráči.
 4. Potvrzení platby a poskytnutí všech potřebných dokumentů.

Je třeba mít na paměti, že pro převod peněz z herního účtu na osobní účet musí být uživatel ověřen. O této a dalších funkcích se zmíníme v následující části.

Funkce výběru peněz z 22bet

Sázková kancelář 22Bet učinila postup výběru peněz z herního účtu na osobní účet co nejjednodušší. Již dříve jsme popsali proces, který se skládá ze čtyř bodů. Nováčci by však měli věnovat pozornost následujícím funkcím, bez kterých nebude možné vybrat peníze od 22Bet:

 • Pro výběr prostředků musí být profil ověřen. Aby hráč prošel ověřením totožnosti na webových stránkách sázkové kanceláře, musí vyplnit kartu s informacemi o sobě (v sekci „Osobní údaje“). Dále je třeba předložit naskenovanou kopii dokladu nebo fotografii s pasem u obličeje.
 • Vložené peníze se musí podílet na sázkách. Teprve po dosažení 100 % obratu je lze vybrat.
 • Na účtu musí být částka potřebná k uzavření sázky. Minimální částka pro výběr je 1,5 USD nebo její ekvivalent.
 • Peníze lze z 22Bet vybírat pouze na stejné údaje účtu, které byly použity pro vklad (tentokrát ne nutně).
 • Pokud máte nějaké nezískané bonusy, propadají.

Вывод денег с 22Бет

Hráči by také měli věnovat pozornost těmto funkcím převodů peněz z webových stránek 22Bet:

 • Sázková kancelář si při výběru peněz na váš účet neúčtuje žádný poplatek. Může si jej však účtovat platební systém, který prostředky převádí. Výši poplatků naleznete na webových stránkách vybrané služby.
 • Výběr peněz se provádí 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Žádost o výběr se tvoří ve vaší osobní skříňce v sekci „Výběr z účtu“.
 • Pro majitele chytrých telefonů a tabletů jsou k dispozici elektronické převody prostřednictvím mobilní aplikace. Na našich webových stránkách najdete krátký článek o aplikacích pro Android a iOS.

Obvykle probíhá výběr peněz bez problémů. Pokud dojde ke zpoždění při převodu peněz, měli byste se obrátit na technickou podporu sázkové společnosti. Za tímto účelem stačí napsat na live-chat nebo zaslat e-mail na adresu služby.

Relevantní zprávy