Intro

Virtuální turnaje a hry u 22Bet

Киберспортивные ставки 22Бет
V moderním sázení se kybernetickému sportu věnuje stále více pozornosti. Tím máme na mysli týmovou nebo individuální soutěž ve virtuálním prostoru prostřednictvím videoher nebo počítačových her. Vzhledem k tomu, že mnoho zemí světa včetně Ukrajiny uznává elektronické sporty jako oficiální sport, sázkové kanceláře takové události ochotně přidávají na své webové stránky. sázení na kyberšport věnuje velkou pozornost také společnost 22Bet. Stránky kanceláře nabízejí širokou škálu sázek na události kybernetického sportu. V tomto článku vám proto prozradíme, jaké virtuální turnaje a hry jsou u 22Bet k dispozici a jak na kyberšport sázet

Oblíbenost turnajů v elektronických sportech od 22bet

V roce 2020 sledovalo události kybernetických sportů v SNS více než 5,8 milionu unikátních diváků. V porovnání s rokem 2019 jde o 277% nárůst v tomto odvětví. Tyto informace poskytuje služba eSports Charts, která analyzuje vývoj domácího trhu s elektronickými sporty.

Růstu diváků v odvětví počítačových her napomáhá popularizace a uznání počítačových turnajů jako sportu. Rostoucí počet nadšenců do počítačových her navíc rád sleduje zápasy ostatních a snaží se naučit jejich dovednosti. Navíc z hlediska podívané předčí počítačový sport jakoukoli sportovní disciplínu. Každá soutěž ohromí velkolepými speciálními efekty a finanční odměny rostou geometrickou řadou. Není tedy divu, že počet sázejících v této nice skokově roste. A sázení na elektronické sporty se stalo mezi nadšenci počítačových her nesmírně populární.

Sázková společnost 22Bet drží krok s dobou a neustále aktualizuje seznam dostupných disciplín eSportu. Široká nabídka vám dává na výběr a uspokojí jak začátečníky, tak profesionály. Dostupnost disciplín a zápasů eSportu u 22Bet závisí na aktivitě turnajů ve světě. Celkový počet událostí za den může být až 100. Počet sázek podaných uživateli na eSporty se měří v desítkách tisíc denně.

Ставки на киберспорт 22Бет

nabídka sázek na e-Sport od 22Bet

22bet nabízí široký rozptyl sázek na zápasy e-sportů. Sázky lze uzavírat před zápasem – v předzápasovém režimu nebo v režimu Live (přečtěte si také o live sportovních sázkách u 22Bet na našich webových stránkách). Široký seznam událostí umožňuje sázet v následujících formátech: vítěz, dvojnásobný kurz, handicap, celkové skóre, přesné skóre a další. Sázet můžete jak na výběr jednotlivých kol, tak na turnaj jako celek. Sázky na výsledek jednoho zápasu nebo utkání, známé jako jednoduché sázky nebo vícenásobné sázky, jsou prognózou pro několik událostí. Jednou z výhod elektronických sportů jsou vysoké kurzy. Portál má také loterii s nabídkou tipovat výsledky událostí a dokonce vyhrát jackpot.

Nejoblíbenějšími počítačovými hrami mezi uživateli 22Bet jsou CS:GO, Dota 2 a LoL. Turnaje se konají téměř každý den a přitahují mnohamilionové publikum. To láká sponzory, kteří chtějí mezi diváky šampionátu propagovat svou značku. Proto se v posledních letech mnohonásobně zvýšily prize pooly jednotlivých turnajů.

Na stránkách 22Bet však najdete sázky i na další hry z oblasti eSportu:

  • Global Offensive.
  • Ward of Tank.
  • Star Craft 2.
  • FIFA.
  • Call of Duty.
  • Warcraft 3 atd.

Sázky na kybernetický fotbal, házenou, volejbal, hokej, kriket atd. lze pojmenovat jako samostatnou oblast. Kromě toho si uživatelé 22bet mohou zahrát hazardní karetní hry, námořní souboje, kostky a další, které probíhají v reálném čase mezi hráči kyberšportu.

Celkový počet sázek na 22bet cyber sport dosahuje stovek a závisí na dni v týdnu. Nabídku si můžete prohlédnout na stránce kyberšportů a v příslušných podsekcích „Linka“ nebo „Živě“.

Ставка на киберспорт 22Бет

Uzavírání sázek na elektronické sporty u 22Bet

Abyste mohli správně uzavřít sázku na eSporty u 22bet, musíte nejprve porozumět hře, základním pravidlům a postupu. Například CS:GO je střílečka a sázka na nejsilnější tým může vyhrát; Dota 2 je strategická hra; League of Legends je hra na hrdiny s prvky strategie v reálném čase.

Po seznámení s vlastnostmi jednotlivých her si můžete prohlédnout funkčnost webových stránek 22Bet. Hráči mají k dispozici podrobné statistiky o kybernetických sportovních událostech. To hráči pomáhá provést analýzu a uzavřít sázku. Kromě toho 22Bet nabízí uživatelům bezplatné přenosy všech zápasů, na které se přijímají sázky.

Kybernetické sportovní sázení je k dispozici 24 hodin denně a probíhá stejným způsobem jako sportovní sázení u 22Bet. Chcete-li uzavřít sázku, musíte přejít na webové stránky sázkové kanceláře do sekce „Cybersport“ a najít požadovaný zápas. Jak již bylo zmíněno, může se jednat o předzápas nebo o událost v reálném čase. Poté si vyberte vhodnou událost (zápas, turnaj), otevřete si obsah kybersportovní události a najděte kurz, na který by měla být sázka uzavřena. Poté přidejte událost do sázkového tiketu kliknutím na kurz. Poté na tiketu uvedeme částku a potvrdíme sázku na kybersport v aplikaci 22Bet.

Výsledky sázkového tiketu můžete sledovat ve své osobní skříňce – historie sázek. Po skončení soutěže proběhne výpočet výhry automaticky do 5-8 minut, v režimu „Live“ do 10 minut.

Na závěr bychom rádi upozornili, že v eSportu je třeba mít dobrou strategii a promyšlenou taktiku. Pokud nemáte vlastní strategii, můžete využít systémy a tipy od profesionálů. Můžete si například přečíst materiály naší „Školy sázení“, odkaz na ni najdete v horním menu webu.

Relevantní zprávy