Intro

vícenásobné sázky 1xBet: uzavírání a prodej sázek

Экспресс-ставка 1хБет
[Box_text icon=“M“]Mezi začínajícími sázkaři se objevuje mnoho otázek ohledně divokých sázek. Náš předchozí článek „Jak sázet v expresních sázkách na 1xbet“ odpověděl na většinu z nich. Stále však existuje řada témat, kterým jsme se rozhodli věnovat v novém materiálu. Přečtěte si o zvláštnostech výběru kombinované sázky, antiexpresech, parlay dne a prodeji sázek[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak mohu uzavřít expresní sázku u 1xBet?

společnost1xBet promyslela podrobnosti o sázení na webu. Chcete-li vytvořit parlay u 1xBet, stačí, aby uživatel vybral události, které ho zajímají, a přidal je na sázkový tiket. Chcete-li tak učinit, klikněte na kurz výsledku. Po přidání dvou nebo více výběrů na sázkový tiket bude možné vytvořit parlay. Příslušná položka se objeví v rozevíracím seznamu typů sázek. Poté sázející zadá částku, kterou chce vsadit, a podle dostupných kroků dokončí podání sázky.

Postup pro vytvoření expresní sázky na 1xBet se neliší od webových stránek, 1xWin a mobilní aplikace. Rozdíl lze nalézt pouze v designu obrazovek. I když se vývojáři snaží všechny sázkové nástroje vměstnat do jednoho formátu, aby nováčkům usnadnili využívání služeb sázkové kanceláře.

Jak mohu u 1xBet uzavírat vlastní expresní sázky?

Jak již bylo zmíněno v předchozí části, proces uzavírání sázek na webových stránkách sázkové kanceláře není složitý. Veškeré otázky, které mohou hráče napadnout ve fázi expresní sázky, tedy budou znít: Které události zahrnout do sázky, aby sázka fungovala? Existují různé strategie pro vytváření výherních kombinovaných sázek. Kromě toho existují služby, kde si můžete koupit hotové předpovědi pro parlay od úspěšných sázkařů.

Měli bychom využít služeb externích odborníků? Rozhodnutí je v tomto případě na sázejícím. Podle našeho názoru je však nejlepší naučit se vytvářet vlastní expresní sázky na 1xBet. Zde je několik tipů, které vám pomohou vytvořit správné kombinace, abyste ze svých sázek vytěžili maximum:

  1. Nebojte se sázet na remízy. V zápasech, kde není jasný favorit, jsou kurzy na vítězství týmů zhruba stejné. Můžete se tedy rozhodnout pro remízu jako výsledek zápasu. Kurzy v takových sázkách jsou zpravidla vysoké a šance na úspěch je poměrně velká. Pokud se podíváte na statistiky fotbalových zápasů na populárních mistrovstvích světa, každý čtvrtý zápas skončí remízou.
  2. Vsaďte si na cennosti. Mezi dostupným množstvím sportovních událostí, na které lze vsadit, je možné najít i takové, kde je vítězný tým sázkovou kanceláří podceňován. Pokud sázející dobře zná styl hry týmů a sportovců ve výklenkových šampionátech, pak se nevyplatí věnovat pozornost navrhovanému favoritovi. Nejlepší je hrát proti bookmakerovi.
  3. Sestavte si seznam sázek. Doporučujeme vést si zápisník, kam si můžete zapisovat potenciální zápasy, které by mohly být zahrnuty do parlay. Jakmile uživatel vypíše všechny zápasy, porovná kurzy a ještě jednou posoudí úspěšnost toho či onoho týmu/sportovce, můžete přistoupit k podání parlay sázky u 1xbet.
  4. Neměli bystese spoléhat na vysoké kurzy. Čím více výsledků s vysokým kurzem v kombinaci, tím vyšší je pravděpodobnost prohry parlay. Nezapomeňte, že riziko musí být opodstatněné. Není tedy dobré pokoušet se sestavit Parlay, kde je na většinu událostí vysoký kurz na prohru.
  5. Správné používání trhů. Nejlepší sázkař ví, jak vyhodnotit kurzy týmů a vypracovat kurzy pro jednotlivé typy sázek. Pokud je například v zápase jasný favorit a kurz na jeho vítězství není vysoký, je lepší použít handicap. Takové nuance v sázkových kurzech 1xBet mohou pomoci zvýšit konečný kurz.
  6. Předběžná analýza zápasu. Umět analyzovat předchozí zápasy je pro sázkaře klíčem k úspěchu v sázení. Pro správnou předpověď zápasu se vyplatí seznámit se s minulými zápasy, kterých se týmy/sportovci účastnili. Analýza předchozích zápasů je nutností, pokud chcete vsadit hodně.
  7. Odmítněte sázet na favority. Pokud má sázející oblíbený tým nebo sportovce, nezařazujte jejich zápasy do parlay. Je možné, že uživatel podcení svého soupeře a uvěří v sílu svého favorita. To následně vede k prohraným kombinacím.
  8. Omezte počet expresních sázek. Poté, co hráči získají první peníze v Parlay, často je rádi přijmou. Tento typ sázek by se však neměl zneužívat. Pravdou je, že vysoký počet událostí v jedné sázce s sebou nese vysoké riziko prohry. Proto je třeba do vytvoření výherní kombinace investovat hodně času. Rychlé vytvoření kombinované sázky „na náhodu“ může pro sázejícího skončit špatně.
  9. Využijtebonusů sázkové kanceláře. Sázková kancelář 1xbet vybízí uživatele podávající expresní sázky, aby do sázkového tiketu zahrnuli více než 10 výsledků. Za to kancelář zvýší konečný kurz o určitý násobek. Zkušení uživatelé mohou tyto bonusy využít k získání dalších odměn.

Экспресс-ставка 1хБет

Při dodržení těchto tipů se uživatelé mohou naučit, jak správně sestavit expresní sázky na 1xbet a vydělat velké částky na kombinacích.

Co je to anti-extraday u 1xBet?

Sázková kancelář nabízí svým uživatelům různé typy sázek 1xbet. Mezi dostupnými typy sázek jsou i varianty expresních sázek. Mezi nimi je i sázka proti expresu 1xbet. Kliknutím na odkaz na článek o typech sázek najdete definici pro antiextra sázku – jedná se o sázku, která vyhraje, pokud všechny události na sázkovém tiketu prohrají. Tento typ sázky se tedy počítá opačně než parlay.

Mnoho nováčků si myslí, že 1xBet Anti-extra jsou sázky, které zahrnují výsledky na jasné outsidery. Podle definice tomu tak je. V praxi však sázky na jasné outsidery nepřinesou sázejícímu velké výhry: nízké kurzy a marže bookmakera „sežerou“ téměř celý zisk. Proto by antisázky měly zahrnovat události, kde se výsledek zápasu může změnit každou minutu.

Aby uživatel mohl na 1xBet uzavřít antisázku, musí na sázkový tiket přidat 2 události a poté z rozevíracího seznamu vybrat odpovídající typ sázky. Sázková kancelář přepočítá kurzy podle nového vzorce. Po zadání sázkové částky můžete předem zkontrolovat výhru a pokračovat v sázení. Podrobná pravidla pro výpočet atiexpresu najdete na webových stránkách sázkové kanceláře. Za tímto účelem přejděte na stránku „Pravidla“, odkaz na ni najdete v dolním menu.

Jak mohu prodat expresní sázku u společnosti 1xBet?

Poté, co uživatel shromáždil a uzavřel předzápasovou expresní sázku 1xbet, se mohou objevit zprávy o zranění v týmu/účastníkovi. Taková situace může zrušit celou kombinaci vytvořenou sázkařem. Aby uživatel neztratil celou sázku, může využít službu expresního sázení 1xBet.

Chcete-li prodat parlay sázku na 1xbet, musíte se přihlásit do své osobní skříňky a přejít do sekce historie sázek. Zde najdete informace o odehraných a neodehraných sázkách uživatele. Sázející si může vybrat parlay, o kterou má zájem, a stisknout tlačítko „Prodat „*. V novém okně se zobrazí informace o výši náhrady od sázkové kanceláře (nebude to maximální částka). Pokud je sázející s výší náhrady za sázku spokojen, může znovu stisknout tlačítko „Prodat“. Peníze pak budou vráceny na hráčův účet do 20 sekund.

*Vezměte prosím na vědomí, že sázku můžete prodat před jakoukoli událostí v parlayi

Экспресс дня 1хБет

Co je Day Parlay u 1xBet?

Noví uživatelé se často bojí uzavřít vícenásobnou sázku. Důvodem je nedostatek zkušeností se sázením a neschopnost správně kombinovat. V takovém případě mohou hráči požádat o pomoc zkušenější hráče, koupit si prognózu od profesionála nebo využít nabídky od 1xBet. Posledně jmenovaná možnost, známá jako „Parlay of the Day“, je k dispozici všem uživatelům.

Expres dne u 1xbet jsou kombinace sázek nabízených bookmakerem, které zahrnují události na různé zápasy (především špičkové zápasy). Hráči mohou vsadit na jakoukoli expresní sázku. Pokud jsou úspěšné, obdrží uživatel ke svým výhrám navíc 10 %. Právě tím jsou expresní sázky dne sázkové kanceláře zajímavé. Uživatel by si však měl uvědomit, že kancelář nemá zájem na tom, aby klienti vyhrávali peníze. Hráči by proto měli pečlivě zkontrolovat všechny události v expresu a vybrat si sázku, která může skutečně vyhrát.

Relevantní zprávy