Intro

Typy sázek na 1xBet a jejich funkce

Виды ставок 1хБет
Trh s hazardními hrami je na celém světě na vzestupu. K rychlému rozvoji přispívá konkurence mezi sázkovými kancelářemi a nové technologie, které umožňují uzavírat sázky na dálku. Není tedy divu, že se společnost 1xBet, která bojuje o prvenství na trhu, snaží diverzifikovat svou nabídku. To platí i pro vznik nových typů sázek 1xBet. Jaké typy sázek jsou uživatelům kanceláře k dispozici a jaké jsou mezi nimi rozdíly? Pojďme si na tyto otázky odpovědět v článku.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Dostupné typy sázek 1xBet

Začínající sázkaři obvykle znají jednoduché sázky (ordinariáty) a expresní sázky 1xBet (složené sázky). Sázková kancelář však hráčům nabízí mnohem více typů sázek. Kromě klasických sázek (jednoduché a kombinované sázky) mohou uživatelé na webu uzavírat varianty těchto sázek: uzavírat řetězce, systémy, sázky na důvěru atd.

Sázková kancelář neustále pracuje na rozšiřování své nabídky. V roce 2019 se například uživatelům zpřístupnily anti-extras, laky a patenty. Doporučujeme vám proto seznámit se s aktuálními typy sázek 1xBet popsanými v pravidlech. Za tímto účelem musíte přejít na stránku „Pravidla“ v sekci „Informace“ (nabídka se nachází ve spodní části stránky). Bod 4 se zabývá typy sázek na webových stránkách sázkové kanceláře. V době psaní tohoto článku jich bylo 11.

Charakteristika druhů sázek u 1xBet

Jak bylo uvedeno výše, kromě jednoduchých a expresních sázek mohou sázkaři u 1xbet využít dalších 9 druhů sázek. V současné době sázková kancelář nabízí sázkařům následující typy sázek:

 • Jednoduché sázky (single bets) jsou sázky, které obsahují jeden výsledek jedné sportovní události. Pokud uživatel vyhraje, obdrží výhru, která se rovná součtu sázky vynásobené kurzem.
 • Expresní sázky (expresní sázky) jsou sázky na 2 nebo více nezávislých* výsledků zápasů. Výše výhry závisí na počtu tipů (lze uplatnit další kurzy) a na specifikách výpočtu výhry u sázky (v kombinaci nelze připustit žádné ztrátové výsledky). Výhra sázky Parlay se vypočítá vynásobením sázky kurzem výsledků.
 • Systém je kombinace výrazů určité velikosti a předem zvoleného počtu událostí. Do systému je tedy možné zahrnout expresní sázky, které obsahují pouze předzápasové události. Maximální počet variant v systému je 184756 a počet událostí je 20. Výpočet výher se provádí podle schématu popsaného v pravidlech.
 • Řetězec je soubor ordinací na nezávislé* události. Uživatel sám určuje pořadí sázek v kombinaci a částku pro první sázku (je to počáteční částka řetězce). Po odehrání události se rozhodne o částce pro další sázku v kombinaci. Pokud je po výpočtu výsledku součet řetězce roven nule, považuje se sázka za prohranou.
 • Sázka na důvěru – sázka, kterou uživatel uzavírá za prostředky poskytnuté sázkovou kanceláří jako záloha. Výši zálohové sázky vypočítá 1xBet na základě nevyčerpaných sázek sázejícího. Důvěryhodné sázky jsou k dispozici pravidelným uživatelům, kteří neporušili pravidla sázkové kanceláře. Nováčci by si měli na webu vybudovat důvěryhodnost, aby mohli tento typ sázek využít.
 • Sázky s promokódem – sázka, za kterou sázející nic neplatí. Sázková kancelář poskytne sázejícímu speciální kód, který mu umožní uzavřít jednorázovou nebo expresní sázku. Výhry však nebudou připsány na hlavní účet, ale na bonusový účet a musí být vsazeny. Podmínky sázení závisí na dané akci.
 • Amulti sázka je sázka, která se skládá z jednoduché a/nebo expresní sázky. Uživatel může využít lobby (výsledek, který ovlivní výhru celé sázky). V takovém případě závisí úspěšnost celé kombinované sázky na zvolené podmínce. Pokud není vybrána žádná lobby, kombinace se počítá jako systém. Výše výhry závisí na použití lobby.
 • Podmíněná sázka – sázka složená z jednoduché a kombinované sázky na nezávislé* události. Pořadí tipů v podmíněné sázce závisí na uživateli. Výhra se rovněž počítá v pořadí zvoleném sázejícím.
 • Protizápas – kombinace více než 2 výsledků. Jak je z názvu patrné, sázka se odehraje, pokud všechny zápasy prohrají. Šance na výhru u Anti-Match se počítá prostřednictvím opačné pravděpodobnosti než u Parlay. Na stránce s pravidly je několik možností podrobných výpočtů.
 • Lucky – sázka zahrnující 2 až 8 jednoduchých nebo expresních sázek. Ty lze pružně kombinovat dohromady a získat tak slušnou výhru. Výše výhry závisí na druzích sázek, počtu tipů v expresech a kurzech.
 • Parlay je kombinace 3 až 8 tipů s různým počtem výsledků. Schéma výpočtu výher najdete na stránce s pravidly 1xBet.

*Výsledek jedné sázky nemá vliv na druhou.

Доверительная ставка 1хБет

Vlastnosti typů sázek 1xBet

Po přečtení stručného popisu typů sázek u 1xBet se může zdát, že jsou si podobné. Ve skutečnosti jsou rozdíly mezi jednoduchými a expresními sázkami snadno viditelné. Jaký je však rozdíl mezi systémem a parlay? Abychom zdůraznili vlastnosti jednotlivých typů sázek, připravili jsme tabulku:

Typ sázky u 1xBet Charakteristická vlastnost
Jednotlivé Jedna událost, přesné vypořádání
Expresní sázka Sázka se skládá z více než 2 tipů. Prohra jedné události vede ke ztrátě sázky Parlay.
Systém Kombinace tipů Parlay. Výhry se počítají pro každou sázku zvlášť a poté se sečtou. Některé z našich Parlay výběrů mohou být prohrané.
Řetězec Kombinace více událostí. Pokud prohrajete první výběr nebo prohrajete celou částku v řetězci, sázka je prohraná.
Confidenza Přijetí zálohy na sázku od sázkové kanceláře.
Sázka s promokódem Sázka zdarma. Výhru je třeba získat zpět.
Kombinovaná sázka Sázky na 3 události. Výhry se počítají stejným způsobem jako v systému.
Podmíněná sázka Další sázka kombinace nesmí být vyšší než sázka předchozí kombinace.
Antiexpress Události na tiketu musí být prohrané.
Lucky Pokud je alespoň jeden tip úspěšný, sázka vyhrává.
Patent Musí být zahrány alespoň 2 události kombinace.

Rozmanitost sázek na webových stránkách 1xBet umožňuje sázkařům vytvořit nejlepší kombinaci sázek, aby získali maximální výhru. Začátečníci by však měli mít na paměti, že pro úspěch je důležité porozumět podmínkám jednotlivých typů sázek. Vyčerpávající informace najdete na portálu sázkové kanceláře v sekci „Pravidla“.

Relevantní zprávy