Intro

Sportovní sázení u 22Bet

Спортивные ставки 22Бет
Sportovní fanoušci nebo prostě jen hráči pravděpodobně alespoň jednou slyšeli o sázení. K tomu existuje mnoho kanceláří, které nabízejí své služby. Sázková kancelář 22Bet nabízí svým hráčům nejen klasické sázky na populární sporty, ale i netradičnější oblasti, jako jsou kybernetické sporty.

U 22Bet si můžete být jisti, že hra je férová a spolehlivá, a vybírat si události s nejvyššími kurzy, podávat příkazy, spready, systémy i kombinace, jako jsou patky, valuty, řetězce a kombinované sázky. Podívejte se na sportovní sázení 22Bet podrobněji

Sporty pro sázení u 22Bet

Sportovní sázková společnost 22Bet nabízí 23 sportů k sázení. Mezi nimi jsou nejoblíbenější fotbal, basketbal, tenis, hokej, volejbal, stolní tenis, házená a kriket. K dispozici jsou také ty, které jsou méně populární, ale mají věrné příznivce: atletika, badminton, baseball, vodní pólo, závody lodí, sjezdové lyžování, kabaddi, keirin, plážový volejbal, rugby, dostihy, snooker, psí dostihy, speedway, florbal, futsal a lední hokej.

Každý den si sázkaři mohou vybrat z více než 300 sportovních událostí a přibližně 350 kybernetických sportů. Sázet lze na všech populárních světových trzích. Najdete zde i události z menších šampionátů. Pro využití nabídky se musíte přihlásit do své osobní skříňky nebo se zaregistrovat na 22Bet.

Ставки на спорт 22Bet

Rozmanitost sázek u 22Bet

U 22Bet jsou k dispozici klasické jednoduché sázky, spready, systémy i kombinace sázek, jako jsou patche, latche, řetězce a kombinované sázky. Protože je pro nováčky obtížné pochopit všechny složitosti sázek u 22Bet, rozhodli jsme se stručně popsat, jak se od sebe liší:

 • Klasická jednoduchá sázka je běžná jednoduchá sázka na výhru (nebo remízu) jedné strany. Jedná se o nejjednodušší a nejoblíbenější typ sázky.
 • Parlay je série sázek na několik událostí, které jsou spojeny do jedné sázky. Důsledkem toho je, že tato sázka má vyšší kurz. Aby však sázka Parlay vyhrála, musí být všechny události v ní vyhrané.
 • Systém je kompromisem mezi jednotlivými sázkami a sázkami na jednu kartu a skládá se z nich. Na rozdíl od běžného expresu může systém vyhrát, i když některé tipy v kombinaci prohrají.
 • Parlay je kombinace všech možných parlayů vybraných událostí. Minimální počet událostí v tomto typu sázky je 3, maximální 8. Abyste získali výhru Patentem, musí být alespoň jeden výběr (tj. alespoň 2 libovolné výsledky) správný.
 • Sázky Luckybetjsou tvořeny jednotlivými sázkami a všemi možnými výrazy vybraných událostí. Minimální počet výběrů v tomto typu sázky je 2, maximální 8. K výhře stačí správně vybrat alespoň jeden výsledek.
 • Řetězec je soubor jednotlivých sázek tvořený událostmi, které jsou na sobě nezávislé. Hráč si může sám zvolit pořadí sázek a vsadit pouze na první událost v řetězci. Po vylosování každé jednotlivé sázky zařazené do řetězce se vypočítá součet na tomto účtu.
 • Vícenásobné sázení je sázkový systém složený z více sázek nebo jednotlivých sázek.

Kromě uvedené rozmanitosti sázek na stránkách kanceláře existují zajímavé bonusy a propagační akce 22Bet. Díky nim můžete zvýšit své výhry z uzavřených sázek.

Sázky na elektronické sporty u 22Bet

Online sázení na kybernetické sporty je s rozvojem internetu u 22Bet stále populárnější. Z hlediska popularity a výše sázek se téměř vyrovnají nejznámějším sportům, jako je fotbal, basketbal a tenis.

Sázky na kyberšporty a sázky na tradiční sporty mají stejnou logiku. Například ve fotbale soutěží sportovci, zatímco v kyberšportech hráči ovládají postavy nebo týmy v online hře.

Ставки на киберспорт 22Бет

Mezi hrami, které 22Bet nabízí svým příznivcům, lze najít např:

 • FIFA;
 • Mortal Kombat;
 • Dota;
 • World of Tanks;
 • Counter Strike;
 • NBA Playgrounds;
 • King of Fighters;
 • Sonic;
 • a další.

Kromě toho mohou uživatelé najít sázky na kybernetický hokej, -basketbal, -volejbal, -NFL, -UFC, -kriket, -rugby, -tenis, -zápas, -rallye, -golf, -basketbal, -lakros a další sporty. Celkově nabízí web sázkové kanceláře více než 60 druhů her pro 22bet cyber sportů. A toto číslo neustále roste.

Relevantní zprávy