Intro

Spolupráce s blogery: kolik 1xBet platí za reklamu?

Сколько платит 1xBet (1хБет) за рекламу
Mezi sázkovými kancelářemi, které spolupracují s rusky mluvícími hráči, patří 1xbet k nejoblíbenějším. Úspěch společnosti je dán mnoha faktory, včetně kompetentní marketingové strategie. Sázková kancelář je partnerem sportovních soutěží (např. italské Serie A) a sportovních klubů (Barcelona, Liverpool a Chelsea). Kromě toho kancelář zve ke spolupráci influencery. Mnoho blogerů proto zajímá, kolik 1xBet platí za reklamu, a to i na YouTube. Na tuto otázku odpovídá tento článek.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak inzerovat 1xbet?

Mnoho hráčů vidělo reklamu sázkové kanceláře 1xbet v podobě bannerů na webových stránkách nebo ve videích na YouTube. Nejsou však umístěny prostřednictvím reklamy Google, ale přímo, po dohodě s blogery. Proto není překvapením, že majitelé webových stránek, blogů a kanálů YouTube by rádi navázali spolupráci s 1xBet. Není to tak těžké.

Zástupci společnosti 1xbet nezávisle kontaktují známé ifluencery, aby propagovali značku. Začínající blogeři a youtubeři si však spoluprací se sázkovou kanceláří mohou také vydělat peníze. Za tímto účelem stojí za to přejít na stránku 1xpartners.com a zaregistrovat se. V osobním kabinetu se uživateli zobrazí možné nabídky pro reklamu na webu nebo v YouTube. Pro blogery, kteří mají malé publikum, však budou méně atraktivní než pro velké weby a kanály. Pro ty je kancelář připravena nabídnout speciální podmínky spolupráce. Chcete-li zjistit individuální nabídku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo chatu na Telegramu (sekce Kontakt na webu 1xpartners).

Kolik platí 1xBet za reklamu?

Sázková kancelář 1xbet nabízí partnerům několik možností spolupráce. Může se jednat o fixní poplatek za reklamu značky a platby za každého přilákaného hráče.

V případě fixní platby se sázková kancelář dohodne s blogery na výši odměny. Partneři dostávají zaplaceno za jednotlivé příspěvky a videa nebo za týdenní/měsíční spolupráci. Výše odměny závisí na významnosti blogera a kapacitě jeho kanálů.

Majitel webové stránky nebo videokanálu dostává peníze za přilákané uživatele při registraci do partnerského programu. společnost 1xbet vyplácí partnerům peníze za ztráty sázejících. Provize činí 15 % z částky prohraných sázek.

Každá forma spolupráce má svá specifika. Pevná platba je vhodná pro nováčky, a jakmile si vytvoříte síť partnerů, můžete neustále vydělávat na přilákaných hráčích.

Кто рекламирует 1xBet

Proč 1xBet propaguje svou značku na YouTube?

Podle údajů z roku 2020 stráví každý uživatel YouTube sledováním videí v průměru 11 minut a 24 sekund. Není tedy divu, že sázková kancelář 1xbet aktivně propaguje svou značku na YouTube. Společnost utrácí obrovské částky za objednávání reklam u známých blogerů.

Samotná platforma však reklamu na hazardní zábavu nevítá. Přinejmenším v Rusku a dalších zemích SNS, kde jsou hazardní hry zakázány, mohou být videa s reklamou 1xbet smazána a kanály zablokovány. To se týká i známých kanálů na YouTube. Například kanál Versus byl dočasně zablokován kvůli reklamě na nelegální sázkové kanceláře, což je v Rusku 1xbet. Dobré poplatky však podporují uvádění reklamy sázkové kanceláře ve videích a v titulcích zveřejněného obsahu.

Další otázky na téma „Kolik platí 1xbet za reklamu blogerům“

⚽ Kdo propaguje 1xbet?

Značku 1xbet propagují slavní fotbalisté, protože společnost je sponzorem Barcelony, Chelsea, Liverpoolu, italské Serie A a Africké fotbalové konfederace. Proto můžete ve videích a fotografiích 1xBet vidět Antoine Griezmanna, Sergia Busquetse, Arturo Vidala, Samuela Umtitiho, Jorba Albu, Andreu Pirla atd.

🎙️ Kdo namluvil reklamy 1xBet?

Na internetu najdete spoustu otázek týkajících se dabingu videí 1xbet. Bohužel neexistují žádné údaje o osobě, jejíž hlas je v reklamách slyšet. Možná tato konspirace souvisí s nelegálními aktivitami sázkové kanceláře v Rusku.

💵 Jak získat reklamu 1xbet?

Vyplatí se mít webové stránky, blog, propagaci na sociálních sítích nebo kanál YouTube. Čím větší je publikum vašeho kanálu, tím zajímavější nabídku může 1xbet nabídnout vašemu partnerovi. Informace o spolupráci můžete získat na webových stránkách 1xpartners.com.

Relevantní zprávy