Intro

sázková společnost 1xBet: vlastnosti sázkové kanceláře

Особенности БК 1хБет
Na tuzemském trhu sportovního sázení má vedoucí postavení sázková společnost 1xbet. Pokud si projdete hodnocení populárních sázkových portálů, společnost se určitě umístí v první desítce, včetně prvních tří finalistů. Takový úspěch kanceláře je způsoben mnoha faktory, o kterých jsme podrobně psali v recenzi 1xbet. Dnes se však chceme krátce zmínit o vlastnostech sázkové kanceláře. Tyto informace budou užitečné pro nováčky

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Oficiální webové stránky sázkové společnosti 1xBet

Mezi začínajícími sázkaři je jednou z prvních a nejčastějších otázek: „Jaké jsou oficiální webové stránky sázkové společnosti 1xbet?“ Rychlá odpověď zní: 1xbet.com. Upozorňujeme však, že webové stránky kampaně mohou být v řadě zemí blokovány. Proto sázková kancelář používá alternativní adresy, tzv. zrcadla. Hráči tak mohou používat oficiální webové stránky 1xbet-rate a další domény používané sázkovou kanceláří. Alternativními stránkami 1xBet se podrobněji zabýváme v samostatném článku. Rádi bychom také upozornili na skutečnost, že v Rusku mohou hráči využívat služeb společnosti 1xStavka. Z právního hlediska jsou 1xStavka a 1xBet dvě různé společnosti. Podobnost stylu, webových stránek a nabídek však ukazuje na příbuznost těchto sázkových společností.

Vlastnosti sázkové kanceláře 1xBet

Sázková kancelář 1xbet zahájila svou činnost v Rusku v roce 2007. Později společnost vstoupila na mezinárodní trh a dobyla srdce milionů hráčů po celém světě. Ve stejné době se změnila legislativa Ruské federace takovým způsobem, že společnost musela „opustit“ ruský trh: všechny pobočky byly převedeny na sázkovou kancelář 1xStavka. K dnešnímu dni jsou oficiální webové stránky 1xbet blokovány v Rusku, Velké Británii, Itálii, USA, Portugalsku, Íránu atd. To však nebrání uživatelům v registraci na webových stránkách sázkové kanceláře pomocí VPN. To je způsobeno takovými vlastnostmi 1xbet:

  • Moderní webové stránky. Portál sázkové kanceláře má uživatelsky přívětivé rozhraní a funguje správně na všech populárních zařízeních. Pro uživatele je k dispozici mobilní verze, která funguje rychle a má všechny funkce plnohodnotného webu.
  • Dostupnost sázkového softwaru. software 1xWin umožňuje rychlé a snadné uzavírání sázek na počítačích se systémem Windows. K dispozici je také blokační software pro operační systémy Windows a Mac OS – 1xBet Access, respektive MacAccess.
  • Dostupnost aplikací pro telefony. Sázky z mobilních zařízení můžete podávat rychle a pohodlně pomocí aplikací pro Android a iOS.
  • Obrovské množstvíudálostív řadě a ve hře. Uživatelé mají k dispozici více než tisíc sportovních a kybernetických zápasů.
  • Slušný výběr hazardních her. Karetní hry, ruleta, výherní automaty, bingo – spousta zábavy pro nejnáročnější uživatele.
  • Velký výběr propagačních akcí. 1xbet neustále aktualizuje nabídku bonusů a propagačních akcí pro hráče. Uživatelé tak mají možnost získat další odměny při uzavírání sázek a hraní her.
  • Více než 60 jazykových verzí stránek. Portál je snadno použitelný pro sázkaře z celého světa.
  • Spousta možností vkladu a výběru peněz z účtu. Převody kartou, elektronické peněženky, platební systémy, kryptoměny, platby z mobilních telefonů atd. – zde jsou dostupné platební metody pro hráče (nástroje závisí na zemi bydliště uživatele).
  • nepřetržitá uživatelská podpora. S operátory se můžete spojit prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Díky těmto vlastnostem se bookmaker 1xbet stal mezi hráči známým. Více informací o jeho výhodách a nevýhodách najdete v naší recenzi na webových stránkách (odkaz na začátku článku).

Relevantní zprávy