Intro

sázková řada 1xBet: možnosti linek a rozmanitost sázek

1хБет линия ставок
[Box_text icon=“O“]Každá sázková kancelář má silné stránky, které ji odlišují od stovek konkurentů. Pokud mluvíme o společnosti 1xBet, je to určitě sázková řada. V recenzi o kanceláři jsme samozřejmě psali o tuctu výhod. Sázková linka 1xBet je však rozhodně jedním z největších trumfů společnosti. O tom, jak sázková řada vypadá, jaké možnosti sázení obsahuje a co bude uživatele zajímat, si povíme v článku [/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

linie 1xBet: Rozmanitost sázek

Linka nebo sázková linka je počet událostí, které sázková kancelář nabízí k sázení. Všechny oblíbené události, které jsou k dispozici v hlavní nabídce nebo v klíčové oblasti obrazovky, jsou konvenčně považovány za hlavní linii a všechny ostatní jsou považovány za doplňkovou linii. Pokud se na nabídku sázkové kanceláře 1xBet podíváte tímto způsobem, budou za klíčové považovány události, které se nacházejí v sekcích Top události, Top šampionáty a Top hry (pravá část obrazovky), seznam událostí v centrální části obrazovky a položky hlavního menu. Ostatní hry v řadě 1xbet jsou přístupné prostřednictvím dílčích nabídek a postranních widgetů.

Celkový počet událostí v sázkové řadě 1xBet závisí na ročním období. Průměrný denní počet her je však více než 5 000. Většina událostí připadá na špičkové hry, jako je fotbal, volejbal, basketbal, kybernetické sporty atd. V nabídce kanceláře je však k dispozici více než 40 sportovních disciplín. Uživatelé si tedy budou moci najít zajímavé hry i v méně populárních šampionátech.

Kromě velkého počtu sportů v nabídce se 1xBet může pochlubit také širokým rozsahem. Pod pojmem spreadové sázení rozumíme všechny typy sázek, které lze na danou událost uzavřít. Sázková kancelář nabízí hráčům jak základní typy sázek, tak i doplňkové výsledky, například kdo vstřelí první/poslední gól, kolik střel bude v brankovišti, jaký bude počet žlutých karet atd. Desítky variant podání sázek umožňují zkušeným uživatelům vytvářet složité kombinace a získat ze sázek vyšší zisky.

varianty sázkových řad 1xbet

Portál 1xbet má několik variant linek, které čekají na hráče. Kromě tradiční prezentace sportovních událostí může sázkaře zajímat formát:

 • Zápas pro. Bookmaker 1xbet vybírá zápas pro hráče, na který můžete vsadit od 10 dolarů nebo ekvivalent v jiné měně. Sázející musí uhodnout přesné skóre zápasu. Pokud hráč vyhraje, získá peněžní výhru a 10 bezplatných otočení ve slotech. Ty je třeba využít podle obecného pravidla sázkové kanceláře.
 • Sázejte na vlastní pěst. Stránka obsahuje všechny sportovní události dostupné v nabídce kanceláře, které se konají v zemi bydliště hráče. Údaje o státu jsou převzaty z osobní karty sázejícího.
 • Návrhář sázek. Zde si hráči mohou vytvořit vlastní alternativní zápasy mezi týmy, které se v duelech pravděpodobně nepotkají. Stačí si vybrat soupeře z dostupných lig a 1xBet vypočítá kurz na soutěž. Konstruktér bude zajímavý pro uživatele, kteří rádi experimentují.
 • Výsledky šampionátu: V roce 2015 se v lizeobjevily tři nejlepší výsledky. Zde hráče čekají prestižní fotbalové šampionáty. Úkolem sázkaře je určit vítěze v každém z nich a získat velkou výhru.
 • Sázky na UFC. Stránka obsahuje zápasy ve smíšených bojových uměních. Uživatelsky přívětivé rozhraní pro vyhledávání soutěží a boxerů umožňuje rychlý výběr události pro sázení.
 • Sázky na politiku. Uživatelé zde mohou předpovídat výsledky některých politických událostí: prezidentských voleb, poslanců, starostů atd.

1хБет конструктор ставок

sázková kancelář 1xbet nestojí na místě a neustále rozšiřuje funkčnost webu spolu s možnostmi sázkových linek. Proto se na webu mohou objevit stránky s novými formáty linek.

Události v řadě 1xBet

Jak již bylo uvedeno dříve, sázkaři najdou v řadě více než 5 000 událostí od fotbalu až po finanční sázky. Díky tomu nabídka 1xBet nenechá lhostejnými ani ty nejzkušenější hráče. Vzhledem k tomu, že kancelář aktivně rozvíjí svou sázkovou řadu, na webových stránkách se neustále objevují nové sekce sázek. Níže je uveden seznam těch, které jsou v době psaní článku k dispozici na 1xbet.com:

 • Sportovní sázky. Uživatelé zde najdou více než 40 sportů: populární (fotbal, basketbal, tenis atd.) a specializované hry (gaelský fotbal, šipky, kriket atd.).
 • Kybernetické sportovní sázení. Sázkaři zde najdou soutěže mezi nejlepšími kybernetickými sportovními týmy ve všech populárních hrách. Stránka nabízí události v populárních hrách, jako jsou CS:GO, Dota 2, League of Legends atd.
 • Loterie. Velký výběr loterií z různých částí světa. Možnost zakoupení losů do loterií v Evropě, Americe a Asii.
 • Finanční sázení. Hráči, kteří sledují ekonomické události, mohou získat další výhry ze sázek na různé výkyvy ekonomických ukazatelů. Výběr událostí není velký, ale sekce je poměrně zajímavá.
 • TOTO JE VELMI ZAJÍMAVÉ. Různé varianty sportovního sázení. Sázky na fotbal, hokej, basketbal, kybernetické sporty se zajímavými výsledky.

Najít události z řady 1xbet lze nalézt prostřednictvím hlavní stránky nebo příslušných sekcí hlavního menu.

Relevantní zprávy