Intro

sázka na důvěru 1xBet: jak ji získat a používat?

1хБет - Доверительная ставка
V článku o typech sázek, které jsou uživatelům k dispozici na webových stránkách společnosti 1xBet, se hovořilo o sázkách na důvěru 1xBet. Mezi začínajícími sázkaři se však objevuje mnoho otázek týkajících se přijímání a podávání takových sázek. A ty nebyly ve zmíněném materiálu podrobně řešeny. Proto jsme se rozhodli poskytnout odpovědi na všechny dotazy hráčů, kteří chtějí využívat důvěryhodné sázení

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je důvěryhodná sázka u 1xBet?

Sázková kancelář 1xbet nabízí svým pravidelným hráčům několik „plusů“, které nejsou k dispozici na stránkách konkurence. Kromě bonusového programu, který umožňuje získat další body za aktivitu na portálu, mohou sázkaři využít důvěryhodné sázky na 1xbet. Jedná se o sázky, které uživatelé uzavírají za peníze poskytnuté sázkovou kanceláří jako záloha. Důvěryhodné sázky nejsou dostupné všem uživatelům sázkové kanceláře. Podle sázkových podmínek bookmakera mohou sázet hráči, kteří:

  • Již jste vybrali peníze a neporušili pravidla portálu. Nově registrovaní uživatelé jsou zbaveni možnosti používat sázky na důvěru.
  • Mají neměřené sázky. Mít takové sázky je zárukou, že bookmaker bude moci získat své peníze zpět.
  • Mít kladný zůstatek na účtu. V takovém případě sázková kancelář také poskytuje zálohu, a to na základě dostupnosti peněz na hráčském účtu. Na účtu nesmí být více než 20 peněžních jednotek.
  • Uzavřít live sázky nebo předzápasy, které budou vypořádány do 2 dnů. Sázka může být jednorázová nebo expresní.

Pokud uživatel splní všechny podmínky sázkové kanceláře, získá důvěryhodnou sázku u 1xBet. V následujících kapitolách se dozvíte, jak na to.

Jak se vypočítává sázka důvěry 1xbet?

Jakmile se uživatelé dozvědí o možnosti získat peníze od bookmakera jako zálohu, očekávají velké částky peněz „na dluh“. Ve skutečnosti je algoritmus výpočtu sázky důvěry 1xbet poměrně „záludný“. Uživatelé, kteří mají na svém účtu dostatek peněz (více než 20 peněžních jednotek) a zároveň splňují kritéria z předchozí části, nedostanou zálohovou sázku. A ti hráči, kteří patří mezi „šťastlivce“, mohou získat až 50 % nevybraných sázek. Například uživatel měl na svém účtu 100 USD*. Vsadil 95* USD na 2 výsledky fotbalových zápasů. Konečný kladný zůstatek činí 5* USD. V takovém případě může sázková kancelář po výpočtu pravděpodobnosti výhry hráče nabídnout maximálně 30* USD jako sázku na důvěru 1x. Při jiných vstupech se výše zálohy může změnit. Vypočítává se pro každou sázku zvlášť. *Nebo ekvivalent této částky v jiné měně. Доверительная ставка 1хБет

Jak mohu uzavřít sázku důvěry u 1xBet?

Jak již bylo uvedeno dříve, uživatel musí splnit určitý počet podmínek, aby měl nárok na sázku na důvěru. Okamžitě vyvstává otázka: „Jak zjistím, zda je sázka na důvěru k dispozici u 1xbet?“ K tomu je třeba dodržet několik jednoduchých kroků:

  1. Autorizujte se na webových stránkách.
  2. Přejděte do sekce Live a přidejte událost, o kterou máte zájem, na sázkový tiket. Na stránce „Line“ je možné zvolit výsledek předzápasové události. Sázející by však měl vyhledat zápasy, které se odehrají v následujících 48 hodinách.
  3. Podívejte se na řádek „Dostupný postup“ v pracovním panelu (v pravém horním rohu stránky). Pokud je částka k dispozici, může ji hráč použít k podání sázky „předem“.

Pokud uživatel zkontroloval několik sázek a hodnota v řádku „Dostupný záloha“ je nulová. V tomto případě si je hráč jistý, že splňuje požadavky sázkové kanceláře, můžete kontaktovat službu podpory 1xbet. Ta funguje nepřetržitě.

Jak mohu uplatnit sázku na důvěru u 1xBet?

Důležitou výhodou sázky na důvěru u 1xBet je, že za použití peněz sázkové kanceláře není účtována žádná provize. Nezapomeňte však na věčné pravidlo: „Vezmete si cizí peníze, dostanete své zpět“. Proto je hráč po obdržení sázkové zálohy musí vrátit do kanceláře sázkové kanceláře. To se podle tohoto schématu provádí automaticky:

  • Pokud zálohová sázka vyhraje, obdrží uživatel částku bez zálohy.
  • Pokud sázka předem nevyhraje, bude záloha započtena k výherní sázce uzavřené z vlastních prostředků.
  • Pokud zálohová sázka i vlastní sázka prohrají, účet uživatele se dostane do mínusu.

V druhém případě musí hráč vrátit dluh sázkové kanceláři a teprve poté uzavřít nové sázky. Při prvním vkladu se automaticky odečtou peníze za podanou zálohu na sázku

Co mám dělat, když není k dispozici sázka 1xbet trust?

Jak již bylo uvedeno, sázka 1xbet trust je pro pravidelné uživatele kanceláře další výhodou. Přestože uživatel může splnit všechny podmínky pro její získání, sázková kancelář má právo tento typ sázky sázejícímu neposkytnout. V takovém případě má hráč jedinou možnost – napsat týmu podpory. Zástupci kanceláře sázkové kanceláře 1xBet napíší, co může být důvodem neposkytnutí sázky na důvěru. Uživatel se může dozvědět, zda se jedná o nedodržení podmínek, nebo důvod souvisí s jinými omezeními. Ať tak či onak, informace budou užitečné a pomohou sázkaři vyřešit problémy. Z naší strany doporučujeme využívat služeb sázkové kanceláře aktivněji a pak lze počítat s dalšími „plusy“.

Další otázky týkající se důvěryhodného sázení 1xBet

💵 Jak si mohu půjčit peníze od 1xBet?

Mnoho uživatelů si není vědomo možnosti půjčit si peníze na 1xbet, aby mohli uzavírat sázky. Sázková kancelář si sice neúčtuje žádnou provizi za půjčení peněz. Hlavní podmínkou je být aktivním uživatelem, který neustále sází (mít nezapočítané sázky). V takovém případě můžete požádat o půjčení peněz na uzavření sázky na důvěru 1xbet. Jak ji využít, se dozvíte v článku.

📋 Co znamená sázka 1xbet trust?

Sázkou na důvěru u 1xBet se rozumí sázka, kterou hráč uzavírá za peníze sázkové kanceláře. Odtud název „důvěra“, tj. bookmaker svěřil své peníze uživateli na dobu, dokud nebudou jeho sázky vypořádány. To dává sázejícímu možnost sázet na zajímavé události v době, kdy na účtu nejsou k dispozici žádné finanční prostředky. A co je nejdůležitější, bookmaker si za půjčení peněz neúčtuje žádný poplatek.

📝 Jaké jsou podmínky pro půjčení peněz od společnosti 1xBet?

Aby si uživatel 1xbet mohl půjčit peníze, musí splňovat některá kritéria. Zaprvé stojí za to aktivně sázet a neporušovat pravidla portálu. Za druhé, mít sázky na zápasy, které ještě nebyly odehrány. Za třetí, je nutné mít na účtu ne více než 20 dolarů, hřiven, rublů nebo podobnou částku v jiné měně. Za čtvrté, sportovní a kybernetická událost by měla být ve hře nebo by neměla být později než za 2 dny. Pouze při splnění těchto kritérií sázková kancelář vypočítá hráči částku důvěry pro sázku 1xBet.

Relevantní zprávy