Intro

sázení 1xBet: co to je a jak ho používat?

1хБет - продажа ставки
Přestože zkušení sázkaři na svých sázkách trvale vydělávají, ve svých předpovědích se také dopouštějí chyb. Proto je možnost pojistit sázku nebo ji prodat před zápasem dobrým způsobem, jak nepřijít o celou vsazenou částku. O možnosti 1xbet prodat sázku jsme již psali v předchozím článku. Stále však existuje řada nezodpovězených otázek, které stojí za to v novém díle zdůraznit

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co znamená prodat sázku u 1xbet?

V úvodní části je odkaz na článek na webových stránkách, který obsahuje definici možnosti „Prodej sázky“ u 1xbet. Abychom se neopakovali, napíšeme, že tato služba se také nazývá cashout. Pokud si tento termín doslova přeložíte z angličtiny, jedná se o možnost vrátit peníze (část peněz). Prodej sázky u 1xBet je tedy operace, při které získáte část peněz zpět tím, že vrátíte svůj sázkový tiket. Zároveň je důležité, aby zápas ještě nezačal. V opačném případě nemá hráč možnost svou sázku prodat a musí se spoléhat pouze na štěstí.

Hráči se často ptají: „Je prodej sázek dostupný pro všechny uživatele kanceláře?“ Odpověď zní ano. Všichni sázkaři u 1xBet mohou prodávat sázky, pokud je splněna podmínka: zápasy nesmí začít. Navíc není třeba dodatečně aktivovat možnost prodeje sázek. Je k dispozici ve výchozím nastavení.

Kdy mohu prodat sázku u 1xBet?

Poté, co uživatel uzavře sázku na webových stránkách sázkové kanceláře, je k dispozici možnost využít pojištění sázky u 1xbet nebo sázku prodat. Jak pojistit sázku je popsáno v samostatném článku. Doporučujeme si jej přečíst a seznámit se s používáním služby.

Pokud jde o prodej sázky u 1xBet, sázkař může službu využít jak pro jednoduché, tak pro kombinované sázky (parlays, systémy, anti-extras atd.). Nezáleží ani na tom, kolik událostí bude na sázkovém tiketu. Pokud žádná z nich nezačne v okamžiku, kdy se uživatel rozhodne sázku prodat.

Proč nemohu prodat sázku u 1xBet?

Ačkoli jsou pravidla pro prodej sázky u 1xBet velmi jednoduchá, přesto mohou nastat potíže při používání této služby. Vezměte prosím na vědomí tato pravidla, za kterých není možné prodat sázku u 1xBet:

  • Pro jednotlivé sázky: zápas již začal nebo sázka již byla vypořádána.
  • U kombinované sázky jsou výsledky, které byly vypočteny, nebo je zápas v přímém přenosu.
  • Byla použita možnost pojištění sázek.

Продать ставки на 1хБет

Kromě toho si sázková kancelář vyhrazuje právo odmítnout prodat sázku hráči bez udání důvodu. Přestože toto pravidlo omezuje možnost uživatelů využívat službu v kritických situacích, sázková kancelář ho využívá jen zřídka. Většina sázkařů proto bude moci možnost „Prodat sázku“ používat bez omezení.

Jak prodat sázku u 1xBet?

Sázková kancelář 1xbet vytvořila rozhraní pro používání služby „Prodej sázky“ jednoduše a přímočaře. Pro využití výplaty peněz se uživatel musí přihlásit do své osobní skříňky. Sekce Historie sázek obsahuje informace o všech odehraných a neodehraných sázkách. Uživatel si může vybrat jednu z neodehraných sázek a kliknout na tlačítko „Prodat“. Na nové obrazovce se zobrazí informace o maximální částce, kterou lze vrátit. Pokud je hráč s nabídkou sázkové kanceláře 1xBet spokojen, může opět kliknout na tlačítko „Prodat“. Poté bude sázka zrušena a uvedená částka bude do 20 sekund připsána na hlavní účet.

Jakmile sázející obdrží vrácenou částku, může ji okamžitě použít na nové sázky nebo ji vybrat z herního portálu. Důležité: peníze není nutné vsadit.

Relevantní zprávy