Intro

registrace 1xBet pro nováčky

Регистрация 1хБет

Možnosti, jak si vytvořit účet u 1xBet

Sázková kancelář 1xBet se může pochlubit celou řadou možností, jak si vytvořit účet. Zatímco konkurence nabízí pouze možnost registrace prostřednictvím e-mailu nebo telefonního čísla, společnost nabízí další dvě možnosti: prostřednictvím sociálních sítí a „1 kliknutí“. S druhým jmenovaným řešením bude mít hráč svůj účet za méně než minutu

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Nováčci často kladou otázku „Jak se nejlépe zaregistrovat u 1xBet?“. Odpověděli jsme na ni v sekci „Otázky o 1xBet“ na našich webových stránkách. Abychom se neopakovali, rádi bychom jen upozornili, že výběr nejlepší možnosti závisí na hráči. Navrhované způsoby registrace 1xBet mají své vlastní zvláštnosti, o kterých vám povíme níže.

Registrace v 1xBet prostřednictvím e-mailu

Standardní a nejoblíbenější možnost vytvoření účtu. Sázková kancelář nabízí nováčkovi, aby o sobě hned zadal klíčové informace. Proto po přihlášení do kabinetu na webových stránkách 1xBet stačí uvést některé osobní údaje pro ověření vašeho profilu.

Регистрация по электронной почте 1хБет

Pro vyplnění formuláře zvolte zemi bydliště, region (oblast), sídliště, měnu účtu, uveďte svůj e-mail, telefonní číslo, jméno a příjmení a vymyslete si bezpečné heslo. Můžete také zadat promo kód, abyste získali zvýšený uvítací bonus. Po dokončení těchto úkonů bude hráč přesměrován do své osobní skříňky a na e-mail přijde informace o registraci na webových stránkách 1xBet s aktivačním odkazem.

registrace 1xBet po telefonu

Tato a následující varianty vytvoření herního účtu nevyžadují v počáteční fázi zadávání osobních údajů. Sázející však přesto bude muset vyplnit formulář žádosti a předložit kopii pasu pro ověření totožnosti na přepážce.

Регистрация по телефону 1хБет

Registrační formulář 1xBet na telefonním čísle je poměrně jednoduchý. Je třeba zadat osobní číslo, zvolit měnu účtu a zadat propagační kód (pokud je k dispozici). Po zadání kódu přijatého na uvedeném telefonním čísle vstoupí hráč do svého profilu na stránkách kanceláře.

registrace 1xBet prostřednictvím sociálních sítí

Pokud má sázející účet ve VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru nebo Telegram, může si rychle vytvořit účet na stránkách 1xBet. Stačí si jen vybrat měnu a zemi bydliště. Některé údaje budou zadány do profilu v osobní skříni hráče. Upozorňujeme však, že v tomto případě uživatel nebude moci použít stávající promo kód.

Регистрация через соцсети 1хБет

registrace 1xBet 1 kliknutím

Bookmaker 1xBet dává nováčkům možnost rychlé registrace na webových stránkách. Tento způsob se nazývá „na 1 kliknutí“ a od hráče vyžaduje skutečně jen několik operací: zvolit měnu účtu a zemi bydliště, zadat dostupný promo kód. Poté hráč obdrží systémem vygenerované přihlašovací jméno a heslo.

Регистрация в 1 клик

Úplná registrace v 1xBet a ověření hráče

Po seznámení se s nabízenými možnostmi vytvoření profilu si nováčci mohou myslet, že pouze v případě registrace prostřednictvím e-mailu stojí za to zadávat osobní údaje. Ve skutečnosti registrace na oficiálních webových stránkách nebo na zrcadle 1xBet zahrnuje 2 kroky:

  • Vytvoření účtu (uživatelské skříňky). Od této chvíle má hráč přístup k velkému množství možností pro analýzu sázek, může provádět vklady a uzavírat sázky atd.
  • Ověření účtu. Pro výběr peněz z účtu musí hráč vyplnit kartu s osobními údaji a poté odeslat žádost o ověření. Zástupci sázkové společnosti 1xBet rozhodnou, který dokument je nutný: kopie pasu (sken nebo fotografie), fotografie sázejícího s pasem nebo notářsky ověřená kopie pasu.

Proto, ať už se hráč rozhodne zaregistrovat u 1xBet jakýmkoli způsobem, ověření totožnosti pomocí dokumentů je nevyhnutelné. Podrobnější informace o tom, jak probíhá proces ověření, naleznete v článku na našich webových stránkách.

Po vytvoření účtu může hráč použít zvolený způsob přihlášení na webové stránky 1xBet.

Relevantní zprávy