Intro

propagační zůstatek 1xBet: co jsou bonusové body?

Промо баланс 1хБет
Sázková kancelář 1xBet osloví uživatele, kteří hledají spoustu akcí pro sázení a hraní. V článku o typech bonusů od společnosti 1xBet přišly na mysl pouze oblíbené nabídky kanceláře. Pokud přejdete do sekce „Promo“, najdete pro uživatele mnoho dalších zajímavých propagačních akcí. Na webových stránkách najdete také informace o bonusovém programu. Jak funguje a jak získáte promo body? Tomu se budeme věnovat v novém článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co jsou promo body 1xbet?

Úplně první otázkou, kterou si začínající uživatelé 1xbet kladou, je definice „promo bodů“. A tak jsou body 1xBet body, které uživatelé získávají za uzavírání sázek a účast na promo akcích. Jsou připisovány na speciální účet, takzvaný promo zůstatek 1xBet.

Hráč může promo body využít k získání dalších odměn od sázkové kanceláře. O tom, jak získat body 1xbet a jak je uplatnit, se dočtete v následujících kapitolách.

Proč potřebuji body u 1xBet?

Po definování pojmu bonusové body stojí za to nastínit jejich roli pro hráče. Chcete-li lépe pochopit, proč jsou body u 1xbet potřeba, můžete je porovnat s cashbackem od bank. Pokud za každou platbu získáte další „plyšáky“ ve formě bonusů nebo skutečných peněz, rozhodně to nestojí za to. Stejné je to s propagačními body. Sázením na sport a hazardní hry mohou uživatelé získat body navíc a proměnit je na freespiny a volné vstupy. Mít bonusový zůstatek na 1xbet je tedy pro uživatele poměrně výhodná možnost.

A co vám dávají body 1xbet? Proč je pro kancelář také výhodné poskytovat odměny za sázky a hry? Odpověď spočívá v marketingové strategii společnosti. Díky dodatečným bodům můžete aktivněji přilákat nové uživatele a udržet si ty staré a motivovat je k uzavírání nových sázek. Kromě toho sázková kancelář 1xbet zvyšuje obrat peněz na platformě, čímž generuje další příjmy. Proto může jeho část bez obav věnovat na „cashbacky“ pro sázkaře.

Jak získat body na 1xbet?

Chcete-li začít získávat body na 1xbet, měl by se hráč ujistit, že je funkce aktivována. K tomu je třeba se přihlásit do své skříňky a v části „Nastavení účtu“ zkontrolovat, zda je bonusový účet pro hráče aktivní. Zde je také možné zvolit jeden ze způsobů, jakými lze získat bonusové body: z uzavřených sázek nebo procenta zůstatku na účtu. Za každou z těchto možností získají uživatelé body navíc. Způsoby připisování bodů však mají své zvláštnosti, se kterými doporučujeme seznámit se na webových stránkách sázkové kanceláře.

Jakmile si vyberete způsob získávání promo bodů u 1xBet, měli byste se seznámit s akcemi, které jsou k dispozici v sekci „Promo“. Například v rámci propagační akce „Lucky of the Day“ může hráč od 1xbet získat 500 promo bodů. Dalších 50 bodů můžete získat účastí v loterii „Kolo štěstí“ nebo „1xchest“. Měli byste proto zkontrolovat všechny nabídky sázkové kanceláře, abyste získali maximální bonus.

Витрина промокодов 1хБет

Bonusové body od 1xBet jsou udělovány v závislosti na:

  • Vybraná propagační nabídka.
  • Z počtu sázek podaných za den/týden (v závislosti na podmínkách propagace).
  • Z výše utracených peněz.
  • Z velikosti kurzů.
  • Rozdíl mezi výherními a ztrátovými sázkami.

Jak získám body u 1xBet?

Všichni uživatelé 1xBet, pokud se z bonusového programu neodhlásili, získávají za svou aktivitu na webu speciální body. Získávání bodů 1xBet není obtížné. Chcete-li získat bonusové body, musíte:

  • Umístění sportovních sázek. Čím vyšší jsou částky sázek, tím vyšší je počet bodů.
  • Doplněnívašeho účtu. Sázková kancelář poskytuje odměny ve formě bodů za vložení peněz. K dispozici je také program, který vás motivuje ke vkládání vyšších částek.
  • Účastněte se propagačních akcí. Na stránce „Promo akce“ najdete seznam akčních nabídek, za jejichž účast získáte další body.

Body, které získáte, se shromažďují na speciálním účtu a mohou být převedeny na volné sázky a otočení. Jak používat bonusové body 1xbet jsme psali v samostatném článku. Doporučujeme vám, abyste si jej přečetli.

Jak používat bonusové body 1xBet?

Pokud hráč nashromáždil propagační body na speciálním účtu, stojí za to je použít na stránkách kanceláře. Hráči mohou přejít do sekce 1xbetpromo code showcasesection a vytvořit promo kód pro sázky a hry. Na stránce je více než 30 nabídek a minimální hodnota promo kódu je 50 nebo více bodů.

Jakmile obdržíte speciální kód, doporučujeme vám seznámit se s podrobnostmi o jeho použití. Freespiny a freespiny je nutné uplatnit za určitých podmínek. Hráč však nemusí sázet výhry získané při použití bonusového zůstatku 1xbet. To je velká výhoda propagačních bodů.

Jak mohu uplatnit body u 1xbet?

Chcete-li použít propagační kód obdržený po výměně v „Přehlídce propagačních kódů“, musíte jej vložit do speciálního pole během umístění sázky/hry. Nazývá se „Promo kód“. Doporučujeme ponechat pole s částkou sázky prázdné, aby se z vašeho hlavního účtu neodečetly žádné peníze. Poté, co bookmaker 1xBet sázku přijme, musí hráč pouze počkat na výpočet zápasu nebo informace o spinu.

Проверить промокод 1хБет

Upozorňujeme, že promo kódy mají omezenou životnost. Proto musí uživatelé vsadit body v sázkách nebo hrách dříve, než vyprší jejich platnost.

Další otázky k tématu „1xBet Promo Balance“

❓ Co mohu dělat se svými body 1xbet?

Uživatelé mohou uplatnit propagační body, které se nahromadily na jejich speciálním účtu, na propagační kódy ze sekce „Promo Code Showcase“. Zde se shromažďují bezplatné sázky a otočení na oblíbenou zábavu od společnosti 1xbet. Počet nabídek je však omezen (více než 30).

💵 Jak vyměním body za peníze u 1xBet?

Uživatelé 1xbet nemohou okamžitě vyměnit své body za peníze. Chcete-li tak učinit, musíte si nejprve vybrat promo kód pro freebet nebo freespin. Poté jej použijte v sázkách a hrách podle navržených pravidel. A pouze v případě úspěšného použití promo kódu (sázka se stala vítěznou) dostane uživatel peníze na svůj hlavní účet.

📥 Jak utratit body 1xbet?

Aby hráč mohl utratit nahromaděné body 1xbet, měl by přejít do sekce „Promo Code Showcase“. Zde můžete vyměnit minimálně 50 promo bodů za sázku nebo otočení zdarma. Upozorňujeme, že uživatel může utratit 1xbet body pouze za jeden promo kód denně.

✅ Jak mohu vybrat body z 1xBet?

Body z 1xBet můžete vybrat pouze vytvořením promo kódů. Jakmile si hráč vybere zajímavou sportovní nabídku nebo hazardní hru ve vitríně promo kódů, vygeneruje kód a uzavře sázku, můžete hovořit o výběru bodů. Takovou transakci lze považovat za úspěšnou až po obdržení výhry (pokud je sázka odehrána).

Relevantní zprávy