Intro

Proč nemohu vybrat peníze z 1xBet?

Способы оплаты 1хБет
Kancelář sázkové kanceláře 1xBet poskytuje sázkařům pohodlnou službu výběru peněz z jejich hráčského účtu na jejich osobní účet. Počet dostupných platebních metod závisí na zemi bydliště a často přesahuje 30 služeb. O tom, jaké to jsou a jak vybrat peníze od 1xBet, jsme psali v předchozím článku. Přitom ne vždy je žádost o převod peněz úspěšná. Pokud se vám nedaří vybrat peníze z 1xBet, doporučujeme vám přečíst si tento materiál

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Nemohu vybrat peníze od 1xBet: co mám dělat?

Bohužel poté, co uživatel nahromadil určitou částku na svém herním účtu a je připraven vybrat finanční prostředky, není tato operace vždy úspěšná. Není divu, že sázkaři často hledají na internetu odpověď na otázku „Nemohu vybrat peníze z 1xbet, co mám dělat?“ Nejprve je třeba pochopit příčinu tohoto problému. Identifikovali jsme 8 důvodů, proč hráč nemůže vybrat peníze z webu. Jsou podrobně popsány v další části, takže se jimi nebudeme zabývat.

Pokud hráč nemůže vybrat peníze z 1xBet, stojí za to podívat se na ověření jeho profilu, dodržování podmínek výběru (zkontrolujte podporu služeb, minimální prahy pro převod peněz) a omezení pro profil. V posledním případě je třeba kontaktovat tým podpory. Můžete také kontaktovat provozovatele předtím, než sami vyhledáte důvod zablokování výběru. Specialisté sázkové kanceláře pracují nepřetržitě a rádi pomohou problém najít a vyřešit.

Proč nemohu vybrat peníze z 1xBet?

Při vytváření účtu hráči automaticky souhlasí s podmínkami služeb sázkové společnosti 1xbet. Málokdo však čte pravidla zveřejněná na webových stránkách sázkové kanceláře. Proto výskyt problémů s transakcemi staví sázkaře do úzkých. Ačkoli všechny případy, které mohou sloužit jako důvod pro odmítnutí výběru, jsou v dokumentu rozepsány.

Hlavními chybami, kvůli kterým nemůžete vybírat peníze od 1xbet, jsou:

 • Neověřený profil. V našem článku o registraci u 1xBet jsme psali o nutnosti projít úplným ověřením totožnosti. Podle obecně uznávaných pravidel komunity hazardních her musí být hráči plnoletí. Sázková kancelář ověřuje také další informace o uživatelích, aby mohla poskytovat své služby. Proto bude k ověření vyžadováno telefonní číslo a jeden z dokladů (pas, cestovní pas, řidičský průkaz).
 • Nesplacený vklad/část vkladu. Jakmile byly peníze vloženy, měli by je hráči použít na místě. K tomu stačí vložit prostředky na sportovní/kybernetické sázky s kurzem vyšším než 1,10 nebo si zahrát některou z her. Vložená částka je po výhře k dispozici k výběru.
 • Nevyčerpané bonusové prostředky. Situace je podobná předchozímu problému. Aby se bonusové prostředky dostaly na hlavní účet, je třeba je vsadit. Podrobné informace o systému výběru bonusů získáte na stránce propagace.
 • Porušení limitů pro výběr. Pokud uživatel zadal částku, která přesahuje povolenou částku pro zvolený způsob platby, platba nebude přijata. Kromě toho může sázková kancelář 1xBet stanovit interní limity pro výběr peněz pro konkrétního hráče. Tato situace nastává jako preventivní trest za drobné sázkové a herní podvody.
 • Porušení podmínek výběru pro jeden účet. Za účelem ochrany hráčů před podvody poskytuje kancelář sázkové kanceláře možnost zaslat finanční prostředky pouze na účet (platební službu), ze kterého byly přijaty. Pokud se s účtem něco stane, je třeba kontaktovat podporu a poskytnout potvrzení o problému.
 • Údaje hráče se neshodují na webových stránkách a v platební službě. Před provedením převodu sázková kancelář 1xBet zkontroluje údaje o účtu, na který budou prostředky zaslány. Pokud budou nalezeny chyby ve jménu, příjmení, čísle, platba nebude přijata. Proto by měly být všechny překlepy v údajích opraveny prostřednictvím podpory kanceláře.
 • Zablokování hráčského účtu. Pokud hráč soustavně porušuje pravidla sázkové kanceláře, bude jeho účet zablokován a probíhající platby budou zrušeny. Pokud taková situace nastane, hráč nebude moci získat své prostředky zpět.
 • Technické problémy na straně sázkové kanceláře nebo platební služby. Ne tak často, ale přesto mohou nastat potíže s převody na uvedený účet. V takovém případě byste měli počkat a zkusit to znovu po nějaké době.

Pokud hráč nemůže vybrat peníze z 1xbet, stojí za to zkontrolovat výše uvedené problémy. Neexistují žádné další základní důvody, proč nelze vybrat peníze z portálu. Většinu výše popsaných problémů můžete vyřešit sami, a pokud ne, můžete se obrátit na tým podpory. Rádi bychom vám připomněli, že jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Вывод средств 1хБет на карту

Jaká jsou hlavní pravidla pro výběr peněz z 1xBet?

V předchozí části popisující situace, kdy hráč nemůže vybrat peníze z 1xBet, jsme se částečně dotkli základních pravidel pro uživatele kanceláře. Rozhodli jsme se je však pro přehlednost zdůraznit v samostatném bloku.

Doporučujeme uživatelům, aby se těmito pravidly řídili, aby získali peníze na svůj vlastní účet:

 • Ověřte svou totožnost a prokažte, že je vám alespoň 18 let.
 • Před výběrem peněz si je vsaďte.
 • Nepřevádět více, než je stanovený limit.
 • Pro vkládání a výběr peněz používat stejnou platební službu.

Sázková kancelář 1xbet zase převádí finanční prostředky na vlastní účet v souladu s předpisy (od 1 minuty do 7 dnů) a neúčtuje za tyto operace provizi.

Jak zrušit žádost o výběr 1xbet?

Jakmile uživatel vyplní žádost o výběr (s uvedením částky převodu a způsobu platby), bude předložena finančnímu oddělení k posouzení. Většina transakcí se provádí automaticky bez dalšího lidského zásahu. Umělá inteligence je schopna odhalit chyby a identifikovat pachatele. V takovém případě budou peníze vráceny na hlavní účet hráče nebo zmrazeny, dokud nebude problém vyřešen.

1хБет - вывод средств

Navzdory skutečnosti, že platby s chybami v detailech jsou vráceny, mnoho hráčů se ptá: „Jak zrušit žádost o výběr 1xbet?“ V některých situacích uživatelé narazí na zajímavou sázku a nevadí jim vrátit prostředky, aby zkusili štěstí v nové sázce. Pak musí hráči provést následující kroky:

 • Autorizujte se a přihlaste se do své osobní schránky.
 • Vstupte do sekce „Výběr z účtu“.
 • Klikněte na „Žádosti o výběr“ a najděte svůj výběr.
 • Pokud je vaše žádost o výběr „Zpracovává se“, můžete kliknout na „Zrušit“. Do 10 minut budou prostředky připsány na váš účet. Pokud je stav „Provedeno“, stačí, aby hráč svůj účet znovu vložil.

Sázkař může zrušit své žádosti o výběr bez jakýchkoli omezení ze strany sázkové kanceláře 1xBet.

Často kladené otázky týkající se výběrů od 1xBet:

❌ Proč je výběr blokován společností 1xBet?

Jakmile uživatel vybere způsob platby, uvede částku a klikne na tlačítko „Potvrdit“, žádost projde několika fázemi ověření. Automatické přerušení plateb, pokud nebyla část částky vsazena, existuje podezření na příjem výhry nebo byl překročen limit převodu. Lidské ověření, finančním oddělením sázkové kanceláře, přichází v okamžiku, kdy je výběr zablokován společností 1xBet. Pokud existuje podezření na podvod nebo původ finančních prostředků, budou peníze „zmrazeny“ až do dokončení kontroly. Tuto situaci nelze nijak ovlivnit. Sázejícímu tedy nezbývá než čekat na rozhodnutí finančního oddělení.

💵 Proč nemohu vybrat peníze ze sázkové kanceláře 1xBet?

Existuje nejméně 8 důvodů, proč hráč nevybírá peníze z 1xbet. Nejčastějšími z nich jsou neúplná identifikace profilu, neodehrané prostředky a výběr prostřednictvím jiného platebního nástroje, než který byl zvolen při vkladu. Mohou se také vyskytnout problémy s limity a podezření sázkové kanceláře ohledně původu finančních prostředků nebo přijímání výher. Při žádosti o výběr se hráči zobrazí zprávy s důvodem odmítnutí převodu. Je také možné se obrátit na tým podpory a požádat o radu.

📞 Co mám dělat, když nemohu vybrat peníze z 1xBet?

Ačkoli je sázková kancelář především společností, která chce vydělávat peníze, dbá také na svou image. Proto je k dispozici 24hodinová podpora, která řeší problematické situace. Pokud hráč nemůže vybrat peníze z 1xBet, stojí za to napsat chat, e-mail, zavolat nebo zvolit jiné dostupné způsoby komunikace s kanceláří sázkové kanceláře.

Relevantní zprávy