Intro

Proč je 1xBet v Rusku zakázán?

1xBet запрещена в России
[Box_text icon=“C“]1xBet je jednou z nejoblíbenějších sázkových kanceláří nejen v bývalém Sovětském svazu, ale i v jiných částech světa. Dnes její služby využívají miliony sázkařů a jejich počet rok od roku roste. Ne všichni postsovětští uživatelé však mají přístup na webové stránky kanceláře. Proto jsme se v tomto článku rozhodli prozkoumat situaci se zákazem 1xbet v Rusku a ukázat situaci na Ukrajině, v Bělorusku a Kazachstánu[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Proč je 1xbet v řadě zemí zakázán?

V článku „1xBet: co je to sázková kancelář“ jsme se stručně zmínili o historii vzniku společnosti. Mnoho nováčků možná neví, že tato světoznámá značka pochází z Ruska. Ale přesto je dnes její činnost na území Ruské federace pod zákazem. Jde o licenci, kterou společnost využívá k poskytování svých služeb. Sázková společnost 1xBet byla jednou z prvních na domácím trhu, která spustila webové stránky pro online sázení (2012). Ke svému provozu využívá licenci č. 1668/JAZ vydanou organizací Curacao eGaming. Vzhledem k tomu, že povolení bylo uděleno offshore společností, ne všechny státy, které legalizovaly sázkové kanceláře, jej berou v úvahu. Proto je 1xbet v některých zemích zakázán, například v Rusku. Zde mají uživatelé problémy s přístupem na stránky. V jiných zemích, jako je Ukrajina, Bělorusko nebo Kazachstán, portál sázkové kanceláře blokován není. Stále je však považován za nelegální. Získání národní licence může tento problém vyřešit. Ne vždy to však sázkové kanceláři 1xBet pomůže, protože vyžaduje další byrokratické postupy a zaplacení nemalé částky za národní licenci

1xBet разрешена в Казахстане

Sázková společnost 1xBet je v Rusku zakázána: důvody blokace?

V roce 2006 přijala Ruská federace zákon „O státní regulaci hazardních her“. Od roku 2021 byl zákon několikrát novelizován. Kromě toho byla přidána další rozhodnutí ruské vlády a Federální daňové služby, která změnila pravidla hry na trhu. Dnes musí kancelář pro získání licence k poskytování online a offline služeb:

  • Mít sídlo (registrovanou společnost) v Rusku.
  • Mít licenci od Federální daňové služby.
  • Integrovat se s jedním z TSUPIS – účetním centrem pro převod interaktivních sázek.
  • Odstranit z nabídky všechny hazardní hry a kasina.

Vzhledem k tomu, že se sázková kancelář 1xBet soustředila na online expanzi a aktivně rozvíjí sekce s kasiny a hazardními hrami, bylo rozhodnuto převést všechny kanceláře na jinou společnost. V roce 2016 byla celá činnost 1xBet v RF převedena na novou sázkovou kancelář 1xStavka, která splňuje všechny požadavky ruské legislativy. Pokud se na tuto společnost podíváte blíže, jedná se o mladšího bratra společnosti 1xBet. O rozdílu mezi 1xBet a 1xStavka jsme psali v samostatném článku. Rusové však mohou využívat služeb společnosti 1xbet. Abyste tak mohli učinit, musíte najít funkční zrcadlo nebo nainstalovat speciální software pro změnu IP adresy a místa připojení.

Je 1xbet povolen na Ukrajině, v Bělorusku a Kazachstánu?

Mezi uživateli herního portálu 1xbet je mnoho sázkařů z Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu. To je usnadněno zajímavou nabídkou sázkové kanceláře, dostupností překladu webových stránek do ruštiny a národních jazyků (kromě běloruského) a poměrně dobrými bonusy. Dalším doplňkovým faktorem je dostupnost webových stránek 1xBet. Ta není blokována místními poskytovateli, s výjimkou Běloruska, kde problémy s návštěvou oficiálního portálu začaly v roce 2021. 1хБет запрещен в Беларуси Na Ukrajině se přechodem na 1xbet.com otevře jedno z oficiálních zrcadel. To se provádí za účelem diverzifikace provozu a obcházení možných blokování místními poskytovateli internetu. Ve vzácných případech přesměrování na zrcadlo nefunguje a můžete vidět zprávu, že 1xBet je na Ukrajině blokován. To však není tento případ. Kromě toho se na fórech můžete dočíst o přání sázkové kanceláře získat ukrajinskou licenci, aby mohla inzerovat v médiích a sponzorovat sportovní kluby. Zatím se však jedná pouze o řeči. V Bělorusku zákony země stanoví, že se provozovny hazardních her musí registrovat, aby mohly poskytovat služby online. společnost 1xbet neměla s touto záležitostí až do roku 2021 žádné problémy. Vzhledem k tomu, že dohled nad činností sázkových kanceláří, předepsaný výnosem prezidenta Běloruské republiky, byl zpřísněn, licence mnoha společnostem nebyla obnovena. Proto je od dubna 2021 přístup na stránky 1xbet.by zakázán. Hráči však mohou použít skutečná zrcadla nebo jiné nástroje, aby zákaz 1xBet v Bělorusku obešli. Vláda Kazachstánu nezakazuje provoz webových stránek zahraničních sázkových kanceláří, které byly zaregistrovány u „Výboru pro cestovní ruch Ministerstva kultury a sportu Republiky Kazachstán“. společnost 1xbet získala povolení v roce 2016 a pokračovala ve své licenci v roce 2020. Webové stránky společnosti 1xbet.kz jsou tedy naprosto legální, stejně jako činnost kanceláře v Kazachstánu.

Relevantní zprávy