Intro

Proč aplikace 1xBet nefunguje?

Почему не работает приложение 1xBet
Sázková kancelář 1xBet, reagující na potřeby uživatelů, uvedla na trh několik aplikací pro počítače a mobilní zařízení. Již jsme vás informovali o tom, kde a jak si stáhnout aplikaci pro sázení 1xbet. Někteří hráči se však mohou setkat s problémy, kdy aplikace nebude fungovat nebo se z toho či onoho důvodu přestane spouštět. Pojďme se tedy v tomto článku podívat na všechna možná řešení a odstraňování problémů

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Proč aplikace 1xBet nefunguje?

Na hazardních fórech se sázkaři často ptají na správné fungování aplikace sázkové kanceláře. Shromáždili jsme všechny informace na toto téma a pokusíme se popsat důvody, proč aplikace 1xBet nefunguje.

Stažení nefunkční verze aplikace 1xBet

Sázková kancelář své produkty neustále aktualizuje: 1xWin software, aplikace pro Android a iOS. Dříve vydané verze produktů se proto stávají zastaralými a nemusí správně fungovat. Kromě toho si hráči často stahují software z neoficiálních zdrojů (to nedoporučujeme), kde je zveřejněna zastaralá verze. Proto se může stát, že aplikace 1xBet nebude na vašem počítači nebo smartphonu fungovat. Pokud byl software stažen z oficiálních webových stránek 1xBet, měli byste věnovat pozornost samotnému instalačnímu souboru. Mohl by být poškozený. V takovém případě si můžete software stáhnout do svého zařízení znovu a nainstalovat jej.

Vaše zařízení nepodporuje aplikaci 1xBet

Abyste mohli mobilní aplikaci sázkové kanceláře nainstalovat do svého chytrého telefonu, musí splňovat minimální požadavky:

  • Android: 50-60 MB volného místa ve smartphonu a verze systému Android 4.1 nebo vyšší.
  • iOS: 108 MB volného místa v paměti iPhonu a operační systém iOS verze 9.3 nebo vyšší.

aplikace 1xWin je podporována v operačních systémech Windows počínaje XP. Potřebujete až 200 MB volného místa. Žádné další požadavky nejsou stanoveny. Pokud se sázecí software nenainstaluje, může to být způsobeno antivirem. Zkuste jej vypnout.

Problémy s připojením aplikace 1xBet k internetu

Pokud má sázející problémy s aplikací ve svém chytrém telefonu nebo počítači, je vhodné zkontrolovat připojení k internetu. Aplikace by zpravidla měla sama zobrazit oznámení, že není připojení. Je však lepší se ujistit, že máte funkční internetové připojení. Dalším důvodem odpojení může být, že sázková kancelář je blokována místními poskytovateli internetových služeb. V takovém případě aplikace 1xBet nemusí fungovat – provoz ze serveru sázkové kanceláře bude zablokován. Vývojáři samozřejmě odměnili sázecí software VPN. Ne vždy však funguje správně Вход в мобильную версию 1xBet

aktualizace aplikace 1xbet

Sázková kancelář 1xbet pravidelně aktualizuje všechny sázkové aplikace. Proto se může stát, že po obdržení další aktualizace se aplikace 1xbet neotevře. Tento problém řeší mnoho hráčů na fórech. V tomto případě stojí za to software odinstalovat a znovu nainstalovat. Pokud to nepomůže, napište na podporu a požádejte o odkaz na předchozí verzi funkční sázkové aplikace. Nedoporučujeme stahovat software z jiných stránek, protože může obsahovat škodlivý kód.

Problémy se zařízením: telefonem nebo počítačem

Někdy aplikace 1xBet nefunguje kvůli problému se samotným zařízením sázejícího. Jedná se o operační systém (po další aktualizaci) nebo jiné programy, které sázecí software blokují. V takovém případě byste se měli vrátit k předchozí verzi systému/odinstalovat software nebo počkat na další aktualizaci aplikace 1xBet. Pokud výše popsaná řešení nepomohou, doporučujeme kontaktovat tým podpory sázkové kanceláře. Ti mohou být schopni navrhnout uživatelům alternativní řešení.

Relevantní zprávy