Intro

Přístup na místo: Jak obnovím svůj účet u 1xBet?

Восстановить доступ 1хБет
[Box_text icon=“V“]Často se stává, že uživatelé zapomenou nejen své heslo, ale dokonce i přihlašovací údaje ke svému účtu. Pokud se dostanete do potíží s 1xBet, nemusíte se obávat. V takovém případě doporučujeme pokusit se právě o obnovení přístupu a ne o novou registraci, protože sázková kancelář může uživatele při registraci se stejnými osobními údaji (jméno a příjmení, mail, bankovní účty) trvale zablokovat. V tomto článku se podíváme na to, jak se přihlásit, jak obnovit uživatelské jméno a heslo 1xBet z osobního účtu a jak znovu získat přístup ke svému účtu na webových stránkách sázkové kanceláře[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak se přihlásit do 1xBet?

Každý sázkař při registraci u 1xbet obdrží jedinečné identifikační číslo – toto 9místné číslo je zároveň číslem herního účtu na webových stránkách sázkové kanceláře. Můžete jej také použít k přihlášení na webové stránky, protože slouží jako ID hráče, stejně jako váš e-mail nebo telefonní číslo. Své osobní identifikační číslo najdete v myAlpari v pravém horním rohu. Chcete-li se přihlásit, musíte zadat své uživatelské jméno (e-mail, mobilní telefon nebo identifikační číslo) a poté zadat heslo.

Jak si mám zapamatovat své přihlašovací jméno do 1xBet?

Přihlašovacím jménem na stránky sázkové kanceláře může být nejen e-mailová adresa, ale také číslo mobilního telefonu nebo jedinečné ID, které je vytvořeno při registraci uživatele. Pokud jsou tyto způsoby přihlášení z nějakého důvodu nedostupné, můžete se zkusit přihlásit prostřednictvím některé ze sociálních sítí. Pokud výše uvedené možnosti nefungovaly, poslední šancí, jak obnovit své uživatelské jméno, je kontaktovat tým technické podpory společnosti 1xBet jakýmkoli způsobem, který je pro vás pohodlný. Při tomto přístupu však buďte připraveni poskytnout konzultantovi všechny potřebné dokumenty prokazující vaši totožnost. Vzhledem k tomu, že sázková kancelář je velmi přísná vůči všem druhům podvodů a podvodníků a za pokus o opětovnou registraci se stejnými osobními údaji můžete dostat doživotní zákaz a bude poměrně obtížné prokázat, že nejste podvodník. Takže buďte opatrní a buďte opatrní, zapište si někde své přihlašovací údaje pro 1xBet? Вход в 1хБет

Jak zjistím své přihlašovací údaje k 1xBet?

Při otevření formuláře pro přihlášení na webové stránky 1xBet si můžete všimnout, že hráč může jako přihlašovací údaj zadat svou e-mailovou adresu, identifikátor (ID) nebo telefonní číslo (je třeba kliknout na příslušné tlačítko v poli „Přihlásit se“). To trochu ztěžuje přístup na stránky v případě, že hráč zapomene své přihlašovací jméno 1xBet. Abyste si jej zapamatovali, musíte:

  1. Vyhledejte e-mail od sázkové kanceláře. Během registrace prostřednictvím e-mailu budete požádáni o potvrzení účtu (musíte kliknout na odkaz). Pokud takový e-mail existuje, stojí za to použít váš e-mail jako přihlašovací jméno.
  2. Zkuste zadat své telefonní číslo. Pokud se přes něj uživatel zaregistroval, pak je možné se přes číslo také přihlásit nebo získat heslo.
  3. Vyhledejte ve svém prohlížeči uložená přihlašovací jména/hesla pro přístup k 1xBet. Možná byly vaše přihlašovací údaje uloženy po prvním přihlášení.

Pokud žádná z navrhovaných možností nepomohla, je nutné požádat o pomoc službu podpory 1xbet. K opětovnému získání přístupu však budete potřebovat identifikaci – poskytnutí cestovního pasu pro ověření totožnosti. Proto vám doporučujeme napsat na e-mail nebo chat, protože můžete ihned zaslat své dokumenty k ověření svého profilu.

Jak obnovit heslo od 1xbet?

Hráči nezapomínají pouze své uživatelské jméno. Poměrně často se objevují problémy s přihlášením k osobnímu účtu prostřednictvím zapomenutého hesla od 1xbet. V takovém případě je třeba jej obnovit. Chcete-li to provést, měli byste stisknout tlačítko „Přihlásit se“ a poté „Zapomenuté heslo“. Bookmaker nabídne 2 způsoby identifikace: e-mailem a prostřednictvím mobilního telefonu. Vyberte si ten, který byl použit při registraci. Pokud používáte standardní schéma – e-mail – musíte jej zadat do pole a kliknout na „Vytvořit nové heslo“. Obdržíte e-mail s odkazem na webové stránky sázkové kanceláře. Po kliknutí na odkaz si můžete vytvořit nové heslo. Pokud jste při vytváření e-mailu použili své telefonní číslo, můžete obnovit přístup do svého profilu 1xBet prostřednictvím SMS. K tomu je třeba zadat své číslo do pole a počkat na SMS s kódem. Ten je třeba zadat do formuláře a poté sázková kancelář otevře obrazovku pro vytvoření nového hesla. Když vyzkoušíte všechny výše uvedené možnosti a nedojde k žádnému výsledku, je třeba kontaktovat technickou podporu sázkové kanceláře 1xBet. Můžete tak učinit prostřednictvím e-mailu (odpověď dostanete do 24 hodin), chatu (odpověď dostanete do 5-10 minut) nebo telefonu (pomoc získáte do 10 minut) Смена пароля 1хБет

Jak si mohu změnit heslo u 1xBet?

Pokud má hráč přístup k osobnímu kabinetu, změna hesla 1xbet je poměrně jednoduchá a rychlá operace. Sám bookmaker doporučuje čas od času heslo změnit, aby byl váš účet bezpečný. Chcete-li provést změnu hesla v 1xbet, musí hráč provést následující kroky:

  • Přejděte do své osobní skříňky.
  • Na stránce „Osobní údaje“ klikněte na tužku naproti poli „Vaše heslo“.
  • Dvakrát zadejte své staré a dvakrát nové heslo.

Po kliknutí na tlačítko „Uložit“ bude mít hráč nové heslo k účtu 1xbet. Nyní doporučujeme uložit jej zapsáním do poznámkového bloku. Můžete také zaškrtnout políčko „Zapamatovat“ při prvním přihlášení do své osobní skříňky. Webové stránky 1xBet si budou pamatovat zadané údaje a při příštím přihlášení k účtu bude přihlášení automatické nebo poloautomatické.

Jak mohu obnovit svůj účet 1xBet?

Stává se, že při pokusu o přístup ke svému profilu uživatel zjistí, že jeho účet byl zablokován nebo smazán. To se často stává, když hráči poruší pravidla používání. Mnoho lidí přitahuje 1xBet pro svou spolehlivost, snadné používání a širokou nabídku her. Zapomínají však, že za tím vším se skrývá také silný bezpečnostní systém. Specifikum kanceláře spočívá v tom, že lidé poskytují své osobní údaje a musí si být jisti, že jsou v bezpečí a nejsou sdělovány třetím stranám. Proto je jakákoli akce, která vyvolává pochybnosti u sázkové kanceláře 1xBet, hráč okamžitě odeslán k zákazu. Často se stává, že zcela neoprávněně. Co dělat, pokud je váš účet zablokován nebo smazán, čtěte dále. 1хБет вход официальный сайт букмекера Pokud chcete vybrat peníze poté, co jste byli zablokováni, napište e-mail na podporu. Ihned přiložte dokumenty prokazující vaši totožnost. Doporučujeme přiložit několik dokumentů: pas, řidičský průkaz, vojenský průkaz atd. Někdy to stačí k ověření a podpora vám vrátí přístup k účtu 1xBet nebo vám umožní vybrat peníze. Mějte však na paměti, že po úspěšném ověření můžete obdržet e-mail od bezpečnostního týmu, který vás informuje, že sázková kancelář s vámi již nespolupracuje a trvale vymaže váš účet. Pokud se pokusíte znovu zaregistrovat u 1xbet a otevřít účet, bude opět zablokován. V takovém případě není možné nic dokázat a nemá smysl kontaktovat podporu.

Relevantní zprávy