Intro

Pojištění sázek u 1xBet: jak službu používat?

1хБет - Стаховка ставок
Sázková kancelář 1xBet poskytuje hráčům praktické nástroje, které minimalizují ztráty ze špatných sázek. Hráči mohou prodat sázku 1xBet a získat část peněz zpět na svůj hlavní účet. Kromě toho existuje možnost pojistit sázku 1xBet a získat 100 % peněz vložených na účet. Jaké jsou výhody této možnosti a jak se liší od vrácení sázky? Přečtěte si článek.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je pojištění sázek 1xBet?

Pojištění sázek je poměrně běžná služba nabízená sázkovými kancelářemi. Pojištění sázek 1xBet by mělo být chápáno jako dosažení zisku i v případě, že se sázka ukáže jako ztrátová. Stojí za zmínku, že pojištění může být úplné nebo částečné. V prvním případě obdrží hráč celou částku na svůj osobní účet, ve druhém případě její určitou část. Cena pojištění závisí na jeho typu. Čím vyšší je vsazená částka a čím vyšší je pojištěná částka (v procentech), tím vyšší poplatek sázková kancelář sázkové společnosti zaplatí. Náklady na pojištění jsou však více než kompenzovány výhrami. A v případě prohry uživatel nepřijde o celou částku, ale pouze o pevně stanovenou provizi, kterou zaplatí sázkové kanceláři.

Co to znamená pojistit sázku u 1xBet?

Jedna z lekcí naší „Školy sázení“ o úspěšném sázení obsahuje informace o vlivu teorie pravděpodobnosti na sázení. Mezi uvedenými tipy bychom rádi zdůraznili důležitý bod: „Nikdo nezná pravděpodobnost událostí“. Žádný sázkař tedy nemůže znát 100% výsledek zápasu. I v těch nejsprávnějších předpovědích může dojít k přehmatům. A co ty zápasy, kde je pravděpodobnost výhry jedné ze stran vysoká? Můžete využít službu pojištění sázek od společnosti 1xBet. Mnoho hráčů se ptá: „Co to znamená pojistit sázku u 1xBet?“ Na to může být několik odpovědí. Za prvé lze použít definici: Pojištění sázek je úplné nebo částečné vrácení částky prohraných peněz. Za druhé je třeba popsat proces pojištění sázek a mechanismus, jak získat peníze zpět, v případě prohry. Vezmeme-li tento proces, může si hráč pojistit téměř jakoukoli* událost v předzápase nebo ve hře. Sázka může být jednorázová nebo kombinovaná. Pokud jde o peníze, náhrada od společnosti 1xBet závisí na výši pojištěné částky. Pokud bylo zvoleno plné pojištění, budou všechny prostředky připsány na hráčův účet. Je však třeba mít na paměti, že čím vyšší je procento odškodnění, tím vyšší je poplatek za služby. *Ne všechny sázky mohou být kryty. O tom bude pojednáno v následující části Страховка ставки 1хБет

Jaké jsou podmínky pojištění sázek u 1xBet?

Sázková kancelář 1xBet poskytuje svým uživatelům jedny z nejlepších podmínek pojištění sázek. Hráči mohou službu využívat pro množství událostí a vybírat si nejzajímavější zápasy s dobrými kurzy. Existuje však řada omezení, kterým stojí za to věnovat pozornost:

 1. Pojištění sázek u 1xBet je placená služba. Výše poplatku závisí na výši kurzů a maximální výši krytí. Náklady na pojištění však nepřevyšují výhry uživatele.
 2. Hráč může pojistit jednotlivé sázky a expresní sázky.
 3. Uživatel si může zakoupit několik pojištění pro jednu sázku. Například nejprve pojistit 10 % částky a poté 30 %. Všechny zakoupené sázky však nesmí přesáhnout 100 %. Vyplatí se tedy být opatrný a službu nepřeplatit.
 4. Na vklady, které jsou provedeny prostřednictvím kryptoměny, se pojištění nevztahuje.
 5. pojištění sázek 1xBet není k dispozici pro zápasy, kde se kurzy liší až o 17 bodů.
 6. Předzápasové a live sázky lze pojistit.

Kromě výše popsaných základních podmínek byste měli věnovat pozornost dalším pravidlům z webu 1xBet:

 • Sázková kancelář nenese odpovědnost v případech, kdy je služba pojištění sázek nedostupná z důvodu technické poruchy.
 • Společnost si vyhrazuje právo službu pojištění sázek kdykoli a v souvislosti s jakoukoli událostí ukončit bez udání důvodu.
 • Provoz pojištění sázek může být zrušen, pokud se v kterékoli fázi služby vyskytly technické problémy.

Sázky se ve všech výše uvedených případech vypočítávají obecně podle výsledků hry. Praxe však ukazuje, že sázková kancelář tyto body z pravidel na sázky uplatňuje jen zřídka. Proto je pojištění sázek u 1xBet poměrně zajímavou nabídkou, kterou se vyplatí využít v rizikových zápasech.

Jak uzavřít pojištění sázek na 1xBet?

Aby mohl uživatel využít službu Pojištění sázek, musí nejprve uzavřít předzápasovou sázku (jednoduchou nebo expresní). Poté přejděte do osobního profilu – „Historie sázek“. V seznamu najděte sázku, která vás zajímá, a klikněte na „Pojistit“ (není k dispozici pro všechny sázky, jak již bylo uvedeno výše). V novém okně se hráči zobrazí provize a vybere si částku, kterou chce pojistit. Jak bylo uvedeno výše, může se jednat o část sázky nebo o celou sázku. 1хБет - продажа ставки Například u fotbalové sázky ve výši 100 USD* a kurzu 1,8 je pojistná částka: 10 % – 6 USD*, 100 % – 47 USD*. Pokud uživatel vyhraje, obdrží 80* USD, z čehož čistý zisk činí 36* USD. *Nebo ekvivalent v místní měně

Na čem závisí cena pojištění u 1xBet?

Služba pojištění sázek u 1xBet je zpoplatněna a vypočítává se individuálně pro každou sázku. Vzorec pro výpočet pojištění zohledňuje typ události, kurz, výši sázky a procento pojištění. Vzhledem k tomu, že sázková kancelář neposkytuje přesný vzorec pro stanovení poplatku za tuto službu, není možné poskytnout přesný výpočet. Pro pochopení, jaké mohou být náklady na pojištění sázek, uvádíme několik příkladů:

 1. Uživatel uzavřel jednu předzápasovou sázku ve výši 100 USD* na fotbalový zápas (kurz 2,00). Po několika minutách se rozhodl pojistit 50 % sázky. Sázková společnost hráči nabídla, že tuto operaci provede za 22* USD.
 2. Uživatel uzavřel jednu live sázku ve výši 100 USD* na fotbalový zápas (kurz 1,20). O deset minut později, po uznání gólu, se rozhodl sázku pojistit o 50 %. Sázková kancelář za tuto operaci požaduje poplatek 30* USD.

Jak je z příkladu patrné, kurzy v zápase se liší, ale vzhledem k pravděpodobnosti prohry v druhém případě se náklady na pojištění zvyšují. Vyplatí se proto pečlivě propočítat přiměřenost využití této služby, abyste v případě prohrané sázky nepřišli o více peněz. *Nebo ekvivalent této částky v jiné měně

Jaký je rozdíl mezi pojištěním a prodejem sázek u 1xBet?

Mnoho nováčků se ptá: „Jaký je rozdíl mezi pojištěním a prodejem sázek?“ Tyto služby jsou si podobné (lze je využít pro sázení před zápasem, pomáhají vám získat peníze zpět atd.), ale mají řadu rozdílů:

 • Při pojištění sázky zaplatí provizi najednou, při prodeji ji zaplatí na místě (na účet obdrží menší částku).
 • Pojistit lze část sázky a prodat celou sázku.
 • Při pojištění sázek je ztráta peněz menší než při prodeji sázek.

Uživatelé proto mohou oba nástroje používat souběžně, v závislosti na zvolené strategii. Страховка ставки на 1xBet Na závěr bychom chtěli říci, že ne vždy je dobré sázku upisovat. Je lepší naučit se přesně předpovídat výsledek událostí a získat z kanceláře maximální zisk, než platit provize za další služby. Proto novým sázkařům doporučujeme naši Školu sázení, kde se dozvíte spoustu tipů, jak se stát úspěšným sázkařem.

Další otázky týkající se pojištění sázek 1xBet:

⏱️ 1xPojištění sázek: co to je?

„Pojištění sázek“ je doplňková služba nabízená uživatelům služby 1xBet. Po podání předzápasové nebo live sázky mohou hráči svou sázku pojistit a získat tak část peněz zpět. Sázková kancelář umožňuje sázkařům uzavřít úplné nebo částečné pojištění 1xBet. Případně může hráč využít několik pojištění najednou, pokud celková pojištěná částka činí 100 % počátečního vkladu. Náklady na více transakcí však budou vyšší než při použití jednoho pojištění na celou vsazenou částku.

✅ Jak funguje pojištění v 1xBet?

Pojištění v 1xBet lze využít ihned po uzavření sázky. Hráč musí přejít do své osobní skříňky a v historii sázek najít tu, kterou je třeba pojistit. Na sázkové kartě se objeví tlačítko „Pojištění“, které hráče přenese na obrazovku nastavení. Uživatel bude moci vybrat částku, která má být pojištěna, a zobrazit výši provize za poskytnutí služby.

💵 Kolik stojí pojištění sázek 1xBet?

Náklady na pojištění sázek 1xBet se vypočítávají individuálně. Sázková kancelář analyzuje zápas, zohledňuje výši sázky uživatele, okamžik, kdy se hráč rozhodl službu využít, a částku, která má být pojištěna. Algoritmus vypočítá provizi sázejícího. Pokud hráč s částkou souhlasí, může si pojištění „koupit“. Uživatel může také odmítnout a vrátit se k problému po určité době. Výše provize se však také změní, a to ne vždy ve prospěch sázejícího.

Relevantní zprávy