Intro

podmíněné sázení 1xBet: vlastnosti sázky

Условная ставка 1хБет
[Box_text icon=“P“]Sázková kancelář 1xBet nejenže zvyšuje počet sportovních událostí, ale přidává i nové možnosti sázek. Mezi ně patří podmíněné sázení 1xBet, které se objevilo v roce 2019. Někteří uživatelé si ji po staru pletou se sázkou předem nebo s důvěrou. Přestože některé online zdroje tyto pojmy ztotožňují, nejedná se o totéž. V tomto článku si popíšeme, jaké jsou vlastnosti podmíněné sázky 1xbet a jak ji na webu podat [/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Definice podmíněné sázky 1xbet

Podmíněná sázka se v nabídce sázkové kanceláře objevila teprve nedávno, v roce 2019. Kromě obvyklých jednoduchých sázek a expresů, sázek 1xbet anti-extra a systémů mají nyní uživatelé možnost vytvářet nové varianty kombinací. Díky podmíněným sázkám 1xBet mohou hráči vytvářet řetězce souvisejících událostí. Současně lze zahrnout různé typy sázek. Podmíněná sázka 1xBet je tedy sázka, která zahrnuje jak jednotlivé sázky, tak sázky s rozpětím, které neobsahují stejné výsledky. Výše výhry závisí na počtu úspěšných událostí v kombinaci. Proto je pro sázejícího důležité, aby své sázky správně umístil, a dosáhl tak maximálního zisku. Doporučujeme začít sázkami na jednotlivé favority a končit expresními sázkami, které obsahují události, u nichž mají účastníci stejnou šanci na výhru.

Vlastnosti podmíněného sázení u 1xBet

Přestože podmíněná sázka 1xBet je kombinací různých typů sázek, není její vytvoření tak složité. Oproti klasickým kombinovaným sázkám má také řadu výhod. Условная ставка в 1хБет Vyzdvihneme hlavní výhody podmíněné sázky od 1xBet:

  • Větší šance na výhru. Poměrně často stačí zahrát pouze první událost, abyste dosáhli zisku. Pokud je však druhá sázka špatná, kombinace může selhat.
  • Menší výběr událostí pro sázení. Pro vytvoření podmíněné sázky 1xbet stačí, aby hráč do kombinace zahrnul pouze 3 výsledky.

Přesto má podmíněná sázka řadu nevýhod:

  • Dovednost kalkulovat s riziky. Chcete-li na sázce vydělat, vyplatí se vzít v úvahu velikost výhry předchozí události v kombinaci. Pokud se jedná o třetí a další událost, je důležité vzít v úvahu prohru druhé události.
  • Složité vzorce pro výpočet výher. Pro začátečníky bude obtížné vypočítat výhry samostatně. Jakmile však sázející pochopí, jak takové sázky fungují, půjdou všechny výpočty rychle. Lze je zapsat do sázkového deníku, o kterém jsme psali ve Škole sázení.

Přes tyto nevýhody je podmíněné sázení docela zajímavým nástrojem, jak zvýšit zisky sázejícího Блоки в условной ставке 1хБет

Podání podmíněné sázky na 1xbet

Aby mohl uživatel uzavřít podmíněnou sázku na 1xbet, musí postupovat podle následujících kroků:

  1. Autorizujte se na webových stránkách.
  2. Přejděte do sekce se sportovními nebo kybernetickými událostmi a najděte alespoň 3 zápasy.
  3. Vybrané zápasy přidejte do kuponu.
  4. V seznamu s typy sázek vyhledejte podmíněnou sázku.
  5. U každé události zadejte výši sázky a pořadí (změnou číslování bloků).
  6. Po vyplnění polí uzavřít sázku.

Uživatel si pak může zobrazit informace o podmíněném sázení prostřednictvím svého osobního účtu (sekce Historie sázek). Zde se zobrazí výpisy vítězných výsledků a získaný zisk. Je také možné zjistit důvod, proč byla sázka prohrána.

Relevantní zprávy