Intro

oficiální aplikace 1xBet: funkce a aktualizace

Официальное приложение 1хБет
Jednou ze silných stránek sázkové kanceláře 1xBet je dostupnost různých sázkových aplikací. Uživatelé si mohou software nainstalovat do počítače, telefonu nebo tabletu, což jim umožňuje uzavírat sázky kdykoli se jim to hodí a z jakéhokoli zařízení. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho aplikací, mají hráči také spoustu otázek na téma „Jak stáhnout aplikaci 1xBet?“, „Jak nainstaluji aplikaci 1xBet?“, „Kde získám aplikaci 1xBet do svého iPhonu?“ atd. Na většinu z nich jsme již odpověděli v samostatných článcích. Rozhodli jsme se však téma vyčerpat a pohovořit o oficiální aplikaci 1xBet, jejích funkcích a aktualizacích

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Oficiální aplikace 1xBet: Stáhnout

Vzhledem k tomu, že webové stránky sázkové kanceláře mohou být blokovány místními poskytovateli internetových služeb, jsou hráči nuceni hledat aktuální zrcadlo 1xBet. A protože se webová adresa může lišit (například ua-1x-bet.com, 1xbet-rate.com atd.), mnoho začínajících sázkařů se ptá, kde stáhnout oficiální aplikaci 1xBet? A to je oprávněná otázka. Faktem je, že na prostranstvích internetu můžete najít falešná zrcadla, tzv. phishingové stránky. Jejich majitelé, spoléhající na naivitu uživatelů, mohou získat přístup do osobní skříně 1xBet na oficiálních stránkách. V jejich rukou se ocitnou i osobní údaje, které mohou být použity pro zištné účely. Dalším problémem je infikování zařízení virem s možností získání přístupu k dalším údajům, například k uživatelskému jménu a heslu do internetového bankovnictví. Proto doporučujeme před instalací veškerý software zkontrolovat antivirovým programem. Ještě lépe je použít VPN a navštívit oficiální webové stránky 1xBet. Zde může hráč také chatovat a zkontrolovat zrcadlo* pravosti a stáhnout si oficiální aplikaci. *V případě použití alternativní webové adresy (zrcadla) si uživatel může stáhnout také funkční aplikaci pro sázení. Všimněte si, že aplikace pro iPhony je k dispozici v App Store a lze ji nainstalovat, aniž byste museli navštívit herní portál.

Funkce oficiální aplikace 1xBet

Jak již bylo uvedeno v úvodních informacích, hráči mají přístup k softwaru pro počítače s operačními systémy Windows a Mac OS, stejně jako k mobilním aplikacím pro Android a iOS. Společná je jim možnost vytvořit si účet, vkládat/vyplácet výhry a uzavírat sázky. Ne všechny aplikace však mají stejné funkce. Vyvíjejí je různé vývojářské týmy a mají své vlastní funkce. Aplikace 1xWin pro počítače tak umožňuje uživatelům zavolat online týmu podpory a má vestavěnou službu VPN. Aplikace pro mobilní telefony umožňuje sledovat živé zápasy, což počítačová verze 1xBet nemá. Uživatelé aplikací pro Android a iOS však nemohou sázet, což neplatí pro sázkaře, kteří používají aplikace 1xWin. Zároveň aplikace pro Mac OS umožňuje pouze uzavírání sportovních a kybernetických sázek. Pro aktualizaci aplikací 1xBet není nutné stahovat nejnovější verzi z webových stránek sázkové kanceláře. Aktualizaci můžete provést prostřednictvím aplikace stažením nejnovější verze softwaru. Funkce oficiálních aplikací 1xBet najdete na webových stránkách sázkové kanceláře v sekcích Aplikace pro stolní počítače a Aplikace pro chytré telefony. Tam si také hráči mohou stáhnout nejnovější verzi aplikací Мобильное приложение 1xBet

Jak používat 1xBet

Nováčci, kteří s aplikací 1xBet dosud nepracovali, se ptají, jak ji používat. Ve skutečnosti je odpověď velmi jednoduchá: nainstalujte si ji a začněte sázet. Specifika používání aplikace 1xBet závisí na typu programu:

  • Mobilní aplikace sázkové kanceláře pro Android a iPhone umožňuje hráčům sázet na sporty včetně kybernetických sportů v reálném čase, sledovat zápasy online, hrát kasinové hry, studovat podrobné statistiky zápasů na 1xZone, provádět převody atd. Pro tyto funkce byly vyvinuty odpovídající funkce. K dispozici budou po autorizaci v aplikaci 1xBet na iPhone nebo Android. Aplikace se navíc přizpůsobí velikosti všech oblíbených mobilních zařízení, bude rychlá a snadno použitelná.
  • aplikace 1xBet na Windows umožňuje sázet na sportovní zápasy (předzápasové a live sázky), sledovat živé zápasy, provádět převody peněz atd. V souladu s tím mají uživatelé všechny možnosti pro pohodlné sázení ze stolního počítače nebo notebooku. Rozhraní 1xWin odpovídá běžnému standardu Windows. Proto se snadno používá.

Více informací o jednotlivých aplikacích 1xBet najdete v sekcích Aplikace pro stolní počítače a Aplikace pro chytré telefony.

Relevantní zprávy