Intro

Odstranění účtu 1xBet: dostupné možnosti

Удаление аккаунта 1хБет
Po vytvoření účtu a seznámení se s možnostmi sázkové kanceláře mohou někteří hráči chtít svůj účet 1xBet smazat. Toto rozhodnutí se často objevuje u uživatelů, kteří přišli o slušnou částku a chtějí zastavit sérii proher. V každém případě otázka „jak smazat účet na 1xbet?“ zůstává relevantní. Odpovíme na ni v tomto článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Způsoby odstranění účtu 1xBet

„Zmrazení“ profilu hazardních her 1xbet

Pokud si pozorně přečtete osobní kabinet 1xbet, hráči si mohou všimnout, že zde není žádné tlačítko pro odstranění účtu. Podle podmínek sázkové kanceláře nelze profil hráče smazat, ale pouze „zmrazit“. Pokud kontaktujete podporu prostřednictvím některého z popsaných kanálů, sázkař obdrží jednu odpověď: „Účet 1xbet nelze smazat. Po 3 měsících bez jakýchkoli převodů je převeden do stavu „neaktivní“. Údaje uživatele však nejsou z databáze vymazány“. Hráči tedy mohou svůj profil obnovit, jak je uvedeno níže. Máme tedy situaci, kdy osobní údaje hráčů, stejně jako účet 1xbet, nejsou smazány. Pokud se uživatel neobává o pasové údaje sázkové kanceláře, stačí, aby se po dobu 90 dnů (3 měsíců) nepřihlásil k osobnímu účtu a účet bude „zmrazen“. Vezměte prosím na vědomí, že profil 1xBet nebude vždy neaktivní po uplynutí výše uvedeného řetězce. Na fórech o hazardních hrách můžete najít informace, že přihlášení k osobnímu účtu bylo provedeno i po 4 měsících. Tento způsob tedy neposkytuje 100% záruku.

Vyvolání zablokování účtu 1xbet

Podle stejných pravidel sázkové kanceláře může být profil hráče vymazán pro porušení podmínek kanceláře. Pokud se sázkař chce uchýlit k takové radikální metodě, pak to stojí za to:

  • Sázky na ovlivňování zápasů.
  • Používání schémat, např. sázení na „vidličky“.
  • Být účastníkem zápasu a ovlivňovat jeho výsledek (týká se trenérů a rozhodčích).
  • Vytvoření několika účtů na webových stránkách sázkové kanceláře.

Před použitím výše uvedených vylomenin stojí za to stáhnout všechny peníze z účtu. V opačném případě budou zablokovány. Měli byste si také uvědomit, že zablokování účtu 1xbet znamená, že hráč již nebude moci využívat služeb kanceláře. Kromě toho se může dostat na černou listinu všech sázkových kanceláří. Tím bude jeho sázková činnost tlustě ukončena Личный кабинет 1хбет

Důvody, proč není možné smazat účet 1xBet

Poté, co hráči zjistí, že nemohou smazat svůj účet 1xbet, jsou tím rozhořčeni. Sázková kancelář má však důvody, proč takové pravidlo bylo rozepsáno v podmínkách používání kanceláře. Za prvé, mnoha hráčům nevadí vytvořit nový účet pomocí jejich doporučujícího odkazu. Ten starý je zároveň smazán. V minulosti to fungovalo dobře. Dnes je to důvod k zablokování účtu u 1xbet. Jakmile je zablokován, všechny opakované pokusy o vytvoření účtu selžou. Za druhé, hráči jsou náchylní k emocím. Jak již bylo připomenuto v úvodních informacích, po velké ztrátě sázkařům nevadí, že svůj účet smažou. Tímto způsobem si sázková kancelář pojišťuje hráče před unáhlenými rozhodnutími. Za třetí, sázkové kanceláře jsou povinny uchovávat osobní údaje uživatelů po určitou dobu, aby zabránily praní špinavých peněz a dalším podvodným schématům. Sázkové společnosti si mohou vyměňovat informace o zneuživatelích a blokovat jejich účty (pokud jsou údaje k dispozici).

Obnovení účtu 1xbet

Pokud hráč nenavštívil svůj osobní účet po dobu delší než 90 dní a byl „zmrazen“, může jej snadno znovu aktivovat. Chcete-li obnovit svůj účet 1xBet, měli byste kontaktovat jeden z kanálů podpory, např. chat nebo e-mail security@1xbet-team.com. Po zodpovězení několika otázek nebo poskytnutí dalších údajů bude účet sázkaře obnoven. Upozorňujeme, že účet 1xBet smazaný sázkovou kanceláří nelze obnovit.

Relevantní zprávy