Intro

možnost prodeje sázek 1xBet: funkce a výhody

История ставок 1хБет
Sázení na sport je vždy spojeno s určitým rizikem. Chyby dělají i ti nejzkušenější uživatelé, natož začátečníci. Proto je možnost získat část peněz zpět v případě negativního výsledku sportovní události pro sázkaře velmi užitečnou možností. A jak je z názvu patrné, sázková kancelář 1xBet poskytuje svým uživatelům možnost „cashoutu“ – vyplacení nebo prodeje sázky. Jak to funguje a kdy hráči sázky u 1xBet prodávají, se dozvíte v tomto článku

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co je to „prodej sázek“ u 1xbet: pojem cashout

Pokud jde o prodej sázek na 1xbet, měli byste pochopit postup výměny svého tiketu (sázka, která ještě nebyla odehrána) po podání sázky za určitou částku peněz. Sázková kancelář, kromě některých propagačních akcí, nikdy nevrací hráči všechny finanční prostředky. Výše náhrady nebo tzv. cashoutu závisí na zápase, předpovědi a době, která uplynula od uzavření sázky. Pokud se neúčastníte dalších promo akcí, jsou finanční prostředky převedeny na váš hlavní účet a není nutné je sázet.

sázky 1xbet jsou aktivovány ve výchozím nastavení a jsou k dispozici pouze pro předzápasové události. Hráč ji nemusí dodatečně nastavovat a může ji okamžitě využít pro kupony umístěné v historii sázek. Všimněte si, že jednotlivé i expresní sázky lze vrátit.

Důvody pro prodej sázek u 1xBet

Jak bylo uvedeno v úvodu, prodej sázek je konkurenční výhodou platformy 1xBet. Sázkaři se mohou ve svých předpovědích mýlit a možnost získat část peněz zpět je mnohem lepší než ztráta celé vsazené částky. Není proto divu, že možnost „Prodej sázek“ na 1xbet aktivně využívají jak začátečníci, tak profesionálové.

Продажа ставки 1хБет

Ne všichni uživatelé však chápou, v jakých situacích by se měli vzdát rizika a vrátit sázku před začátkem zápasu. Shromáždili jsme klíčové důvody, kdy je použití možnosti „Prodej sázky“ u 1xBet vhodné:

  • Špatná předpověď na hru. Vzhledem k tomu, že lze prodávat pouze sázky před zápasem, lze takové sázky uzavírat dlouho před sportovní událostí. Vzhledem k tomu, že výsledek ovlivňuje mnoho faktorů (zranění, fyzická a psychická únava atd.), mohou se favorité změnit před začátkem hry. Kromě toho má sázející v některých případech možnost vrátit sázku po odehrání zápasu, když se ukáže, že výsledek není správný. Možnost zabránit ztrátě je tedy hlavní výhodou možnosti „Prodej sázek“.
  • Potřeba přidat si do bankrollu. V naší „Škole sázení“ najdete několik materiálů o bankrollu při sázení. V situacích, kdy hráč nenaplánoval svou strategii správně a vyčerpal všechny dostupné prostředky, pomůže vrácení sázek získat „živé“ peníze na nové sázky.
  • Výběr peněz z platformy. Pokud uživatel vsadil celý svůj vklad provedený na svůj účet 1xbet a přeje si vybrat peníze, lze použít možnost „Prodej sázek“. V tomto případě hráč získá část peněz zpět a přidá je k částce výběru. Upozorňujeme však, že finanční prostředky musí být předtím umístěny na jiné vítězné sázky, jinak budou zablokovány až do sázení.

Kromě standardní možnosti „Prodej sázky“ od společnosti 1xbet existuje také možnost „Prodej později“ nebo také pojištění sázek. Této možnosti se budeme věnovat v samostatném článku.

„1xbet – vyhledání a použití možnosti

Po uzavření sázky se všechny události přenesou do sekce „Historie sázek“. Po přihlášení do osobního kabinetu si uživatel může zobrazit kupony tak, že přejde do určené sekce a klikne na tlačítko „Prodat“ u konkrétní události. V novém okně se sázejícímu nabídne výše náhrady a možnost potvrdit operaci kliknutím na tlačítko „Prodat nyní“. Jakmile sázející s vyplacením peněz souhlasí, budou peníze do 20 sekund připsány na hlavní účet.

Продажа купона 1хБет

Možnost „Prodat sázku“ pro 1xbet tedy najdete ve své osobní skříňce (sekce historie sázek). Všechny předzápasové sázky lze vrátit, pokud ještě nebyly odehrány (zápas ještě nezačal). Ačkoli účastí na některých propagačních akcích může hráč vrátit prostředky v předzápasové sázce i po zahájení zápasu. Proto doporučujeme pročíst si aktuální promo akce sázkové kanceláře v sekci PROMO, abyste možnost vrácení sázek využili co nejlépe.

postup prodeje kupónů 1xBet

Sázková kancelář 1xbet používá pro možnost vrácení sázek několik označení: „Prodej sázek“ nebo „Prodej kupónů“. Jsou to synonyma a mohou být použita v propagačních materiálech sázkové kanceláře nebo uživatelů sázkové kanceláře.

V předchozích kapitolách jsme uvedli stručnou definici „sázkových kupónů“. Měli bychom ji chápat jako počet výsledků v předzápasové nebo live sázce, které jsou zahrnuty v jedné sázce. Možnost prodeje kupónů 1xBet je však dostupná pouze pro předzápasové sázky, které mohou být jednoduché nebo rovné.

Každý tiket má své vlastní číslo a charakteristiku událostí (název zápasu, kurz, typ sázky). Uživatel si může kupony prohlédnout v sekci „Historie sázek“, která je k dispozici v osobní skříňce. Kupón si může prohlédnout také prostřednictvím stránky „Zkontrolovat kupón“ ve spodním menu webové stránky.

Pro prodej kuponu musí hráč vybrat sázku a kliknout na tlačítko prodat. Poté musí hráč operaci potvrdit kliknutím na tlačítko „Prodat nyní“. Teprve poté dojde k prodeji kupónu 1xbet.

Relevantní zprávy