Intro

mobilní aplikace 22Bet

Мобильное приложение 22Бет
V dnešní době dává většina hráčů přednost sázení na sporty z mobilních zařízení. Proto sázková kancelář 22Bet připravila mobilní verzi webu, která má adaptivní design a bude správně fungovat na různých gadgetech sázkařů. Také kancelář ve snaze vytvořit co nejpohodlnější podmínky pro své zákazníky vyvinula samostatnou mobilní aplikaci 22bet pro zařízení s operačními systémy Android a iOS. To umožnilo sázkařům mít neustálý přehled o nadcházejících zápasech a uzavírat sázky kdekoli, kde je připojení k internetu, ať už v baru, na stadionu nebo na cestách. O tom, co je mobilní aplikace 22Bet, jak si ji stáhnout a nainstalovat, se dočtete v tomto novém článku

Stažení a instalace mobilní aplikace 22Bet

Mobilní aplikaci 22Bet si můžete stáhnout z oficiálních webových stránek. Bohužel ne ve všech zemích mají hráči k portálu přístup. Proto si aplikaci můžete stáhnout a nainstalovat z jiných zdrojů. Takové jednání však důrazně nedoporučujeme. Pro jistotu byste měli používat oficiální aplikaci staženou z webových stránek sázkové kanceláře 22Bet. V opačném případě můžete své miniaplikace infikovat viry a poskytnout data a přístup třetím stranám. Pokud se nemůžete přihlásit na webové stránky sázkové kanceláře, můžete použít způsoby, jak blokování 22Bet obejít.

Chcete-li si stáhnout mobilní aplikaci 22Bet, musíte přejít na domovskou stránku. Poté v podnabídce v horní části stránky nebo na postranním panelu (vpravo) najděte sekci „22Bet Mobile App“. Po přechodu do sekce se hráči zobrazí informace o stažení aplikace pro Android nebo iOS (iPhone). Kliknutím na příslušné tlačítko se otevře nové okno s pokyny pro stažení a instalaci programu. Upozorňujeme, že postup se pro různé operační systémy liší.

Instalaci aplikace pro Android od společnosti 22Bet bude nutné provést ručně. Důvodem je zákaz společnosti Google umisťovat aplikace sázkových kanceláří a kasin na Google Play. Po stažení softwarového souboru do telefonu je nutné ručně povolit instalaci z neznámých zdrojů v „Nastavení“ v části „Zabezpečení“ posunutím posuvníku „Oprávnění pro tento zdroj“ do aktivní polohy. V tomto případě je to pro mobilní zařízení naprosto bezpečné. Tím spíše, že po stažení a instalaci mobilní aplikace 22Bet lze nastavení vrátit do původního stavu.

Мобильное приложение Android 22Бет

Mobilní aplikaci 22Bet pro iOS si můžete stáhnout a nainstalovat prostřednictvím oficiálního obchodu App Store nebo ručně z webových stránek sázkové kanceláře. V prvním případě je třeba provést standardní kroky instalace softwaru prostřednictvím obchodu s aplikacemi v telefonu. Pokud jde o druhou možnost, je třeba provést firemní software. Za tímto účelem přejděte do nabídky „Nastavení“ – „Obecné“ – „Profily“ nebo „Profily a správa zařízení“. V části „Firemní program“ se objeví profil vývojáře. Musíte udělit souhlas, aby se vývojář aplikace 22Bet stal důvěryhodnou společností. Všechny aplikace od ní se pak budou instalovat bez omezení.

Funkce aplikací 22Bet pro Android a iOS

Mobilní aplikace 22bet má všechny funkce původní webové stránky sázkové kanceláře, takže je mezi sázkaři velmi oblíbená. Pojďme si vyjmenovat hlavní výhody softwaru pro sázení přes telefon:

 • Nováčci získají při instalaci a registraci uvítací bonus.
 • Aplikace funguje rychleji než mobilní verze webu v prohlížeči, a to i na slabém internetu.
 • Na novější verzi můžete přejít přes nabídku „Nastavení“.
 • Zápasy můžete sledovat v režimu živého vysílání a sázet na živé události.
 • Události a zápasy v přímém přenosu lze sledovat bez registrace.
 • K dispozici je obcházení blokování stránek a můžete zjistit aktuální zrcadlo portálu.
 • K dispozici je možnost sledovat videopřenosy zápasů.
 • Aplikace má uživatelsky přívětivé rozhraní se všemi potřebnými funkcemi. Její používání není nijak složité.
 • Soubor funkcí a vlastností je podobný originálnímu webu sázkové kanceláře.
 • Peníze můžete vkládat a vybírat kdykoli se vám to hodí.
 • Online chat s nepřetržitou podporou.

Sázková kancelář neustále rozšiřuje funkce mobilní aplikace. Proto doporučujeme ji aktualizovat a využívat všechny nejnovější funkce sportovního sázení 22bet.

Мобильное приложение iOS 22Бет

Odblokování aplikace 22Bet

Stažením a instalací mobilní aplikace 22Bet budou mít uživatelé vždy rychlý a nepřerušovaný přístup k sázení. Software má zabudovanou VPN, která umožňuje změnit IP adresu při připojení k serveru sázkové kanceláře. Po ruce budete mít také vždy aktuální zrcadlo webových stránek pro případ, že by došlo k jejich zablokování.

Kombinace snadného používání, dostupnosti všech potřebných funkcí a stabilního provozu bez blokování zvyšuje oblibu mobilní aplikace 22Bet mezi sázkaři.

Relevantní zprávy