Intro

Limity sázkové kanceláře: kolik mohu vybrat z 1xBet?

Лимит 1хБет
[Box_text icon=“R“]Součástí recenzí sázkové společnosti 1xbet jsou informace o problému s výběrem finančních prostředků. Často je to způsobeno nepozorností hráčů, kteří nejsou obeznámeni s pravidly herního portálu. Proto dochází k situacím, kdy uživatel nevsadil své prostředky nebo si pro výběr peněz zvolil jinou službu. V takovém případě nelze platbu vygenerovat nebo se vrátí ve fázi ověření. Existují však momenty související s limity u 1xBet? Více o tomto problému v článku.[/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jaké jsou limity u 1xBet?

Každý online bookmaker má omezení související s používáním portálu. společnost 1xBet není v této věci výjimkou. V oficiálních zdrojích samozřejmě nelze najít žádné informace o limitech hráčů 1xBet. Zkušenosti uživatelů kanceláře však hovoří jinak. Пополнение счета в 1хБет Limity u 1xBet jsou tedy nejrůznější omezení, která se týkají především finančních transakcí na webu. Podle informací od pravidelných uživatelů kanceláře existují následující limity:

  • O tom, kolik můžete vložit a vybrat. V článku o době převodu peněz z 1xbet jsme se zmínili o minimálních částkách potřebných k dokončení transakce. Tyto informace jsou také obsaženy v osobním kabinetu hráče a týkají se jak vkladů, tak výběrů. Pro úspěšné hráče však mohou existovat umělá omezení týkající se maximální výše vkladu nebo částky, která má být vybrána.
  • Na výši sázek a výher. Pro většinu uživatelů sázková kancelář nevytváří překážky pro výhru. Důvod spočívá ve statistice výherních sázek průměrného hráče. Je to vždy ve prospěch sázkové kanceláře 1xBet, která vydělává na prohrách sázejících. V případě, že však uživatel začne vyhrávat, kancelář limity „zpřísní“. Velké sázky budou zrušeny a výhry budou vyplaceny částečně.
  • Hodnota kurzů. Sázková kancelář nabízí poměrně dobré kurzy na sázení. To však neplatí pro zkušené sázkaře, kteří často vyhrávají. V jejich případě mohou být číselné hodnoty nižší o 5-25 %.

Jak můžete pochopit, limity na 1xbet se vztahují na uživatele, kteří vydělávají více, než ztrácejí ze sázení. Zároveň jsou všechny limity nastaveny automaticky a možná si jich zpočátku ani nevšimnete. Pokud však narazíte na problémy s vklady, výběry, podáváním sázek atd. měli byste také kontaktovat podporu. Ta vám bude schopna říct, zda jsou na vašem účtu nějaké limity.

Kolik mohu vybrat z 1xBet?

Maximální částka, kterou můžete vybrat z 1xBet, závisí na několika faktorech. Za prvé stojí za to věnovat pozornost platebnímu nástroji. U elektronických peněženek je maximální částka výběru 15 tisíc rublů* a u platebních karet až 75 tisíc rublů*. Za druhé, záleží na limitech stanovených sázkovou kanceláří. V takovém případě může být výše výplaty několikanásobně snížena. Pokud sázková kancelář k takovému opatření přistoupila, je třeba provést několik plateb. To je spojeno s rizikem zaplacení vyššího poplatku za převod. Jak poznám, že jsou problémy s výběrem peněz? Během žádosti o převod peněz se objeví následující zpráva: „Maximální částka platby pro protistranu 1xBet byla překročena“. Pokud se hráč při provádění převodu umístil do oficiálního limitu pro zvolený způsob platby, existuje s největší pravděpodobností další limit. O limitu se můžete informovat u sázkové kanceláře na podpoře. *Nebo ekvivalent v jiné měně. Вывод средств в 1хБет

Jaký je limit pro výběr u 1xBet?

Pokud má uživatel potíže s výběrem finančních prostředků, není to vždy způsobeno limity u 1xBet. V případech, kdy byly vyzkoušeny všechny tipy od bookmakera, ale problém přetrvává, můžete napsat na podporu hráčů. Neexistuje žádný jiný způsob, jak zjistit, zda existují nějaká omezení ze strany sázkové společnosti. Mnoho hráčů se ptá: „Jaký je limit pro výběr peněz u 1xBet?“ Odpověď na tuto otázku závisí na přítomnosti dalších omezení ze strany sázkové kanceláře. V případě jejich přítomnosti může být maximální částka výběru pro každou z platebních metod několikanásobně snížena. Z recenzí skutečných hráčů zanechaných na tematických fórech se lze například dočíst o limitu pro výběry kartou do 10 000 rublů nebo ekvivalentu v jiné měně. Na stejném zdroji píše sázkař o limitu vkladu 300 rublů nebo ekvivalentu. Veškeré informace o vlastních limitech na svém herním profilu si proto můžete ujasnit pouze s týmem podpory. Ti jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Relevantní zprávy