Intro

Jak změním měnu u 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet
Ve fázi vytváření účtu u 1xBet musí hráči nutně zvolit měnu účtu. Toto pole je k dispozici ve všech registračních metodách u 1xBet a hraje důležitou roli pro další výpočty na webu. Volba, kterou uživatelé provedou na začátku, však není vždy správná. Proto vzniká potřeba změnit měnu v 1xBet. Jak to udělat? O tom pojednává tento nový článek.

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak si mohu vybrat měnu svého účtu u 1xBet?

Sázková kancelář 1xbet přijímá uživatele z celého světa. Pro snadné používání byly stránky lokalizovány do desítek jazyků. Kromě toho si sázkaři mohou u 1xbet vybrat více než 50 měn účtu. Jak již bylo uvedeno dříve, lze to provést ve fázi registrace na portálu sázkové kanceláře. Po kliknutí na tlačítko „Registrace“ se zobrazí okno se 4 dostupnými způsoby vytvoření účtu. Nezáleží na tom, zda si sázkař vybral registraci „1 kliknutím“, „telefonicky“, „e-mailem“ nebo „sociálními médii a messengery“, povinným polem bude „měna účtu“. Uživatelé mohou najít v rozbalovacím seznamu a vybrat jednu z 50 měn u 1xBet. Tato možnost je k dispozici pouze jednou. V aplikaci myAlpari není k dispozici žádný přepínač pro měnu účtu.

Правила БК 1xBet

Jak mohu změnit měnu u 1xBet?

Většina uživatelů sázkových kanceláří si nikdy nepoloží otázku „Jak změním měnu u 1xbet?“ Pravidelně vkládají a vybírají peníze v měně zvolené ve fázi zakládání účtu. Existují však situace, kdy stojí za to provést globální změny ve vašem profilu. To zahrnuje i výběr jiné měny. Aby bylo možné změnit měnu účtu u 1xBet, musí uživatel kontaktovat tým podpory 1xBet. Pro tuto operaci doporučujeme použít dva kanály: e-mail nebo chat. Možná bude nutné nahrát identifikační dokumenty. Je výhodnější to udělat hned, než psát novou žádost na e-mail, poté, co jste zavolali na podporu. Zástupci podpory mohou takovou žádost snadno zamítnout. Vše závisí na profilu uživatele. Pokud nedošlo k žádnému porušení pravidel a hráč aktivně sází, je šance na pozitivní výsledek vyšší. Neexistují však žádné záruky změny měny u 1xBet. Rádi bychom upozornili, že sázková kancelář si za provedení operace změny měny na účtu neúčtuje žádnou provizi. Ve starších zdrojích se objevují informace o 10% provizi z peněz, které máte na účtu k dispozici. V nových pravidlech 1xBet však žádné takové pravidlo není.

Регистрация в 1 клик

Co mám napsat týmu podpory pro změnu měny v 1xBet?

Pokud se uživatel rozhodne změnit měnu v 1xbet, měl by podat žádost týmu podpory. V předchozí části byly popsány nejlepší kanály pro podání žádosti. Pokud jde o samotnou žádost, doporučujeme následující šablonu: „Dobré odpoledne, vážená podpora! Dne 7. listopadu 2021 jsem otevřel účet #00000000001. Měna účtu byla zadána jako americký dolar. Avšak z důvodu přestěhování (změny země bydliště)/složité ekonomické situace v zemi/nemožnosti vložit na účet peníze v uvedené měně/jiného problému žádám o změnu měny účtu z amerického dolaru na ruský rubl. S úctou, Anton Stavkovič“ Na základě této šablony může hráč napsat svůj dopis na podporu 1xbet.

Relevantní zprávy