Intro

Jak získám a použiji bezplatnou sázku 1xBet?

Бесплатная ставка 1хБет
Sázková kancelář 1xbet nabízí sázky zdarma nováčkům i pravidelným hráčům. Mohou je využít k vyzkoušení nových technik sázení a získat další odměny od kanceláře. Kde mohu získat volnou sázku a jak ji mohu použít na webových stránkách sázkové kanceláře? Článek se věnuje podrobnějším informacím.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Co znamená sázka zdarma od 1xBet?

Sázka zdarma 1xbet nebo sázka zdarma je sázka, kterou lze uzavřít na webových stránkách sázkové kanceláře, aniž by bylo nutné vydělat osobní peníze. V tomto případě je sázka vyplacena kanceláří. Výhry se nepřipisují na hlavní účet, ale na bonusový účet a podléhají sázení podle schématu popsaného v podmínkách freebetu.

Výše bezplatné sázky závisí na sázkové kanceláři. Obecně platí, že všechny sázkové kanceláře nabízejí svým uživatelům vysoké freebety. Musíte si však dávat pozor, abyste nenaletěli na marketingové triky. Mějte na paměti, že čím vyšší je freebet, tím náročnější jsou podmínky sázení. Co se týče společnosti 1xBet, ta nabízí poměrně loajální pravidla pro přeměnu bezplatné sázky na peněžní odměnu.

Jak získat sázku zdarma od společnosti 1xbet?

Uživatelé 1xbet mají k dispozici následující typy freebetů:

  • Pro registraci. Sázka zdarma je udělena po vytvoření účtu a vložení peněz na účet. Jak získat bonus za první vklad u 1xbet jsme psali v předchozím článku. Jen poznamenejme, že maximální výše bonusu je až 130 dolarů nebo ekvivalent v místní měně. To znamená, že 30 dolarů je další odměna, kterou můžete získat pomocí našeho propagačního kódu STAVKAWIN.
  • Za promo body. Aktivní uživatelé mohou za podání sázek získat speciální body. O tom, co jsou promo body 1xbet, se diskutovalo na blogu. Stručně řečeno, jedná se o ekvivalent cashbacku, který hráč získá za svou aktivitu na webu. Jedná se o jakýsi věrnostní program sázkové kanceláře. Získané body můžete převést na promo kódy (na webu je speciální sekce) a použít je při sázení a hrách.
  • Za účast v promo akcích. V sekci PROMO najdete desítku promoakcí, které vám umožní získat volné vstupenky na sázky a hry. Kancelář také poskytuje výhercům a účastníkům promoakcí body, které lze proměnit na sázky zdarma. O tom bylo psáno výše.
  • Narozeniny. sázková kancelář 1xbet blahopřeje svým uživatelům k narozeninám sázkou zdarma.

V ojedinělých případech může společnost poskytovat sázky zdarma jako kompenzaci za potíže s účtem a další problémy. Neexistují žádné jiné způsoby, jak získat volné sázky.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Jaká jsou specifika používání 1xBet Freibet?

Noví hráči by si měli pečlivě přečíst podmínky používání bezplatné sázky na 1xbet. Za prvé, pro tento typ sázek existuje řada omezení (nuancí). Za druhé, získání výhry z freibetu neznamená automatické obdržení peněz. Finanční prostředky musí být nejprve vsazeny. A právě zde na uživatele čeká první zklamání: ne vždy je možné vsadit celou částku a získat bonus zpět na hlavní účet.

Vrátíme-li se k otázce omezení, hráči by měli věnovat pozornost specifikům podávání sázek zdarma:

  • Omezený počet událostí. Freibet můžete uzavřít pouze na určité sporty nebo předzápasové události.
  • Vysoké kurzy na sázení. Abyste vyhráli, musí být kurz sázky alespoň tak vysoký, jako je stanovená hodnota. Často musí být kurz od 1,50.
  • Omezený typ sázek. Na 1xbet můžete vsadit zdarma v expresech na určitý počet výsledků.

Po splnění těchto podmínek a získání odměny se vyplatí bonusové peníze vsadit. Výše popsaná omezení se nacházejí i tam. Kromě nich lze zmínit i minimální částku pro sázení. Tato částka je zpravidla o řád vyšší než u běžné sázky.

Další otázky týkající se sázky 1xBet zdarma

▶️ Jak používat sázky zdarma na 1xBet?

Sázková kancelář poskytuje hráčům volné sázky ve formě promo kódů. Chcete-li využít sázku zdarma u 1xBet, musíte při uzavírání sázky zadat dostupný číselně-písmenný kód do pole „Promo kód“. Pole „Výše sázky“ by mělo zůstat prázdné. V takovém případě bookmaker určitě započítá promo kód a neodečte peníze z hlavního účtu.

✅ Jak mohu u společnosti 1xBet uzavřít sázku zdarma?

Chcete-li podat bezplatnou sázku u 1xbet, musíte splnit všechny podmínky předepsané v sekci „Bonusy a dárky“. Ty spočívají ve výběru konkrétního sportu, kurzu a typu sázky pro volné sázky. Více informací o těchto omezeních si můžete přečíst v jedné z částí tohoto článku.

⏱️ Jak dlouho trvá, než vyhrajete sázku 1xBet zdarma?

Po obdržení odměny za sázku zdarma mají hráči omezený čas na její vsazení. Přesný počet dní je uveden v podmínkách pro bezplatné sázky (viz Bonusy a dárky). V průměru však mají hráči 30 dní na dokončení výběru na svůj hlavní účet.

Relevantní zprávy