Intro

Jak vyplním registrační formulář 1xBet?

Регистрационная анкета 1xBet
V jednom z článků na našich stránkách jsme informovali o registraci u 1xBet pro nováčky. Vzhledem k tomu, že sázková kancelář poskytuje různé způsoby vytvoření účtu (prostřednictvím e-mailu, telefonu, sociálních sítí nebo rychlé registrace), mají hráči otázky, jak vyplnit všechna pole v registračním formuláři 1xBet. Pokusíme se na ně odpovědět v dnešním článku.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak vyplním dotazník 1xbet?

Jakmile si hráč vybere nejlepší možnost registrace u 1xBet, můžete si promluvit o vyplnění formuláře. Jde o to, že formuláře se liší a závisí na zvoleném způsobu registrace. Kromě vytvoření účtu prostřednictvím e-mailu sázková kancelář vyžaduje, aby hráč zadal měnu účtu a zemi bydliště.

„Jak vyplnit formulář u 1xBet?“ – je oblíbená otázka mezi nováčky. Odpověď je velmi jednoduchá. Ve fázi registrace by měl hráč vyplnit všechna navrhovaná pole a poté, co získá přístup na stránky, přistoupit k zadání údajů do dotazníku. Ten naleznete v Osobní oblasti – Osobní údaje. Hráč pak může upravit pole s prázdnými nebo nesprávnými údaji o sobě.

Upozorňujeme, že údaje musí být správné. Během ověřování profilu je zkontrolují specialisté 1xBet.

Jak vyplnit všechna pole registračního formuláře 1xBet?

Hráč může upravovat jednotlivá pole nebo všechna otevřená pole ve svém profilu. V prvním případě je nutné použít ikonu tužky, v druhém případě kliknout na tlačítko Upravit vše. Poté se otevřou pole, do kterých lze zadat správné nebo chybějící údaje.

Анкета игрока 1хБет

Pokud je nad polem ikona zámku, hráč nemá možnost pole upravovat. Proto je důležité před zadáním údaje několikrát zkontrolovat, protože následné úpravy mohou trvat dlouho. Pokud chcete změnit některé ze zamčených polí, musíte kontaktovat podporu prostřednictvím některého z dostupných kanálů.

Jak vyplním své osobní údaje u 1xBet?

Poskytnutí informací o sobě je povinným postupem pro využívání služeb společnosti. Jak bylo uvedeno výše, hráč musí vyplnit své osobní údaje u 1xBet. To lze provést prostřednictvím webových stránek kanceláře (plné a mobilní verze) a prostřednictvím mobilní aplikace. Za tímto účelem by měl hráč postupovat podle následujících kroků:

 1. Autorizace na webových stránkách (přihlášení do herní oblasti).
 2. Přejděte do sekce „Osobní údaje“. Obvykle se otevře hned po kliknutí na tlačítko „Můj účet“.
 3. Vyberte všechna pole, do kterých chcete zadat informace, kliknutím na „Upravit vše“. Údaje v jednotlivém poli můžete změnit také kliknutím na ikonu „Tužka“. O těchto operacích jsme podrobněji psali v části výše.
 4. Vyplňte své osobní údaje na 1xBet. Ještě jednou upozorňujeme, že tyto údaje musí být správné.

V další části naleznete informace o polích, která je třeba vyplnit. Je třeba poznamenat, že uvedené údaje budou zkontrolovány po podání žádosti o výběr z webových stránek. Proto po vyplnění osobních údajů v 1xBet stojí za to je zkontrolovat a provést potřebné opravy (v případě chyb).

Některá pole nelze změnit prostřednictvím osobní skříňky hráče. Pokud je potřebujete opravit, doporučujeme kontaktovat náš tým podpory, který vám pomůže. Jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Která pole obsahuje karta hráče 1xBet?

Profil hráče 1xBet se skládá ze dvou sekcí: údaje o účtu a kontaktní údaje. V první z nich má sázkař pouze možnost změnit heslo. Při přechodu do sekce s kontaktními údaji musí uživatel vyplnit tato pole:

 • Příjmení.
 • Křestní jméno.
 • Datum narození.
 • Typ dokladu a údaje o dokladu.
 • Region (provincie, okres)
 • Kraj, provincie, město.
 • Adresa registrace.

Редактирование личных данных 1хБет

Nepovinná pole, která je třeba vyplnit:

 • Telefon.
 • E-mail.
 • Jméno otce.
 • Místo narození.

Pokud hráč zjistí chybu v zadaných údajích a není schopen ji sám opravit, měl by kontaktovat tým podpory. V opačném případě může dojít k problémům s výplatou výher. Proto bychom rádi zopakovali nutnost pečlivě zkontrolovat všechny údaje před registrací nebo vyplněním osobní karty na webových stránkách 1xBet.

Relevantní zprávy