Intro

Jak vybrat peníze z 1xBet: dostupné metody

Вывести средства 1хБет
Hráči, kteří obdrželi své první výhry nebo utratili část svého bankrollu, mohou vybrat finanční prostředky na svůj osobní účet. Sázková kancelář za tímto účelem poskytuje uživatelům různé platební služby. Hráči však mají stále mnoho otázek týkajících se výběru peněz z 1xbet. Odpovíme na ně v tomto článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak vybrat finanční prostředky z 1xbet: dostupné možnosti

Na webových stránkách sázkové kanceláře se nachází sekce „Platby“, která shromažďuje informace o tom, jak vkládat a vybírat peníze od 1xbet. Stránka je uspořádána tak, že uživatelé mají možnost zobrazit informace o individuálně vybraných zemích a z hlediska vkladů a výběrů.

Je třeba poznamenat, že počet platebních služeb závisí na zemi bydliště hráče. V průměru mají hráči k dispozici více než 30 možností pro vklady a výběry peněz:

  • Převody prostřednictvím platebních karet.
  • Převod peněz na bankovní účet (pro některé země).
  • Elektronické peněženky.
  • Platební systémy.
  • Kryptoměny.

Pro výběr peněz z 1xbet musí hráč zvolit službu, která ho zajímá, zadat údaje o platebním nástroji a potvrdit operaci. Poté je platba odeslána k ověření, které podle předpisů může trvat od několika hodin do jednoho dne. Pokud se nevyskytnou žádné otázky, peníze budou převedeny na uvedený osobní účet.

Личный кабинет 1xБет - Вывести средства

Jak mohu vybrat peníze z 1xBet na svou kartu?

Pro převod peněz na bankovní kartu by měl hráč přejít do sekce „Výběr z účtu“ (osobní kabinet) a vybrat kartu platebního systému, který ho zajímá. Univerzálním řešením jsou karty Visa a MasterCard. V některých zemích jsou však k dispozici i převody na karty Maestro nebo Mir. Druhá možnost bude relevantní pro sázkaře z Ruska, kteří používají kartu Mir k vkladu a výběru peněz z 1xbet.

Po kliknutí na hologram platebního systému byste měli zadat částky, které mají být převedeny, a zadat číslo karty. Po odeslání žádosti, kontrole původu finančních prostředků a jejich použití na platformě obdrží hráč zadanou částku na svůj osobní účet.

Rádi bychom upozornili na skutečnost, že všechny vydavatelské banky spolupracují s platebními systémy. Proto uživatelé nebudou mít žádné problémy s výběrem finančních prostředků dostupných na 1xbet do Sberbank (Rusko), Privatbank (Ukrajina) atd.

1xbet: jak vybrat peníze do elektronických peněženek?

Jak již bylo uvedeno dříve, sázková kancelář 1xbet poskytuje možnost provádět převody do elektronických peněženek, jako jsou Skrill a Jeton Wallet. Jedná se o poměrně oblíbený nástroj, a to díky soukromí a rychlosti převodů.

Rok 2021 však přinesl zklamání sázkařům, kteří používali peněženky Qiwi (Qiwi) a Yandex.Money (YMoneu). Ruská centrální banka dokončila audit finančních společností a zjistila mnoho nesrovnalostí v mezinárodních převodech. Vzhledem k tomu, že činnost institucí provozujících hazardní hry není v Rusku dostupná, spolupráce s 1xbet je pro ruské společnosti zatížena důsledky. Vysoké pokuty uložené společnostem spravujícím Qiwi a Yandex.Money vedly k tomu, že tyto elektronické peněženky zmizely z webových stránek sázkové kanceláře. Oblíbené otázky „Jak vybrat peníze z 1xBet do Yandex.Money?“ nebo „Jak převést peníze z 1xBet do Qiwi“ tak mají stejnou odpověď: „Zatím ne“. Podpora sázkové kanceláře odpovídá, že se jedná o technický problém. Za vše však mohou pokuty od ruské centrální banky a přísnější finanční dohled v zemi.

1хБет сколько выводится платеж

Jak mohu vybrat peníze ze sázkové kanceláře 1xBet z telefonu?

Počet uživatelů, kteří používají mobilní aplikace 1xbet, neustále roste. Proto není divu, že hráči mají otázky týkající se používání telefonu pro transakce na účtu. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní mobilní aplikace 1xBet to však nebude obtížné. Kromě toho je software rychlý, takže hráč nestráví mnohem více času než při používání webové verze hazardního portálu.

Pokud je hráč autorizován, měl by přejít na „Platby“ – „Výběr z účtu“ a vybrat platební nástroj, který ho zajímá. Poté je třeba zadat částku, která má být převedena, a údaje o kartě/účtu. Po kontrole budou finanční prostředky připsány na vybraný platební nástroj v souladu s předpisy.

Jak mohu vybrat peníze z 1xBet na jiné účty?

Sázková kancelář 1xBet působí na trhu online sázek od roku 2012. Během této doby se společnosti podařilo získat cenné zkušenosti, aby mohla úspěšně bojovat proti podvodníkům a chránit své uživatele před ztrátou peněz. Proto bookmaker ve své práci používá jasný algoritmus činností, včetně stažení peněz z 1xBet.

Podle pravidel společnosti mohou hráči provádět výplatu finančních prostředků pouze prostřednictvím platebního nástroje, ze kterého byl proveden vklad. Například pokud byla k provedení vkladu použita bankovní karta, lze výhry vybrat také pouze na tuto kartu. Sázející nemůže přidat jinou kartu ani určit jiný způsob platby. Na webových stránkách taková funkce není k dispozici.
Вывод средств 1хБет на карту Co uživatelé, kteří k provedení vkladu používají různé platební nástroje? V takovém případě sázková kancelář 1xBet umožňuje vybrat peníze na každou z platebních služeb v ekvivalentu vkladu. V takovém případě může hráč převést všechny své výhry na poslední použitý způsob platby.

Uživatel tedy nemůže změnit údaje pro výběr peněz z 1xbet. Pro podrobné vysvětlení omezení byste se měli obrátit na zástupce podpory sázkové kanceláře, kteří vám poskytnou odpověď z oficiálních pravidel společnosti.

Časté dotazy týkající se výběrů z 1xBet

💳 Jaké metody výběru podporuje 1xBet?

uživatelé 1xBet mohou vybírat prostředky na bankovní karty, bankovní účty (nejsou k dispozici ve všech zemích), elektronické peněženky, platební systémy a prostřednictvím kryptoměn. Celkový počet platebních nástrojů se liší podle země, ale často činí více než 30 služeb.

📜 Co potřebuji k výběru peněz z 1xBet?

Uživatel by měl vložené prostředky vsadit na sport, kybernetické sporty (minimální kurz od 1,1) nebo ve hrách. Kromě toho musí být profil ověřen poskytnutím cestovního pasu. Poté může sázející vybrat finanční prostředky na svůj osobní účet.

❎ Co mám dělat, když nemohu vybrat peníze z 1xBet?

V případě technických chyb služby počkejte nějakou dobu a operaci zopakujte. Pokud to nepomohlo, kontaktujte podporu a zjistěte důvod. Podrobnější informace o situacích s omezením výběru z 1xBet jsou popsány v samostatném článku na našich webových stránkách.

Relevantní zprávy