Intro

Jak si stáhnu a nainstaluji aplikaci 1xBet?

Скачать приложение 1хБет на компьютер
Sázková kancelář 1xBet dává hráčům možnost uzavírat sázky z různých zařízení. Ačkoli je sázková stránka optimalizována pro mobilní telefony a tablety, sázková kancelář se postarala o alternativní nástroje pro sázení. Hráči mohou sázet prostřednictvím speciálních aplikací určených pro chytré telefony a počítače. Jak si je stáhnout a nainstalovat, se dozvíte v tomto článku.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak stáhnout 1xBet?

Pokud jde o tuto otázku, uživatelé mají na mysli software od společnosti 1xBet. Vývojový tým připravil aplikace pro počítače se systémem Windows. Je také možné stáhnout aplikaci 1xBet na Android a iPhone. Za tímto účelem stojí za to přejít do speciálních sekcí umístěných na webových stránkách sázkové kanceláře. Proces stahování a instalace aplikace je podrobněji popsán níže.

Upozorňujeme, že jediným bezpečným zdrojem pro stahování aplikací jsou oficiální webové stránky 1xBet. Pokud si hráč nainstaluje aplikaci z jiných zdrojů, může obsahovat škodlivý kód. V takovém případě může hráč ztratit přístup ke svému účtu nebo předat své osobní údaje třetím stranám.

Jak si mohu stáhnout 1xBet do svého počítače?

Aby mohl hráč používat aplikaci 1xBet pro PC, musí si ji stáhnout z webových stránek sázkové kanceláře. V levém horním menu se nachází sekce „Aplikace pro stolní počítače“, která obsahuje odkaz na instalační soubor 1xWin. Jak je z názvu patrné, software běží výhradně pod operačním systémem Windows. Hráči používající Mac OS si mohou alternativně nainstalovat prohlížeč s VPN nebo samostatnou službu VPN, která změní IP adresu a bod připojení.

Kromě instalačního souboru obsahuje stránka „Desktopová aplikace“ obecné informace o 1xWin. Sázející zde také najde návod, jak software nainstalovat do svého počítače.

Jak si stáhnu aplikaci 1xBet pro Android a iOS?

Pro stažení mobilní aplikace 1xBet pro Android nebo iPhone musí hráč navštívit sekci „Aplikace pro chytré telefony“. V ní naleznete odkazy na instalační soubory a návod, jak software nainstalovat. Je třeba poznamenat, že aplikaci 1xBet pro Android lze stáhnout pouze z webových stránek sázkové kanceláře, zatímco aplikace pro iOS (iPhony) je k dispozici na AppStore. Proč není instalační soubor k dispozici na Google Play? Důvod spočívá ve zvláštnostech umisťování finančních a hazardních aplikací na službu Google.

Скачать 1хБет приложения для ставок

Jak nainstalovat aplikaci 1xBet na Android?

V předchozí části jsme uvedli, že sázkař nemůže nainstalovat 1xBet z Google Play. Chcete-li aplikaci nainstalovat na Android, musíte si stáhnout apk do počítače. Dále je třeba povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů: přejděte do „Nastavení“ – „Instalovat neznámé aplikace“ (umístění této volby závisí na verzi systému Android). Po instalaci aplikace 1xBet pro Android se může přehrávač automaticky aktualizovat

Jak nainstalovat 1xBet na iPhone?

Vyhledejte instalační soubor pro 1xBet na iPhone (IPhone) v AppStore. Díky rychlé instalaci nemusí hráč na svém iOS provádět žádné další bezpečnostní manipulace. Pokud se něco změní a instalaci bude nutné provést ručně, bude muset sázející provést firemní aplikaci. Další informace k tomuto tématu najdete v dokumentaci k systému iOS.

Další otázky na téma „Jak stáhnout aplikaci 1xBet?“

⬇️ Kde si mohu stáhnout aplikaci 1xBet?

Aplikace pro sázení 1xBet si můžete stáhnout z oficiálních stránek sázkové kanceláře. Programy jsou shromážděny v sekcích „Aplikace pro stolní počítače“ (pro počítače) a „Aplikace pro chytré telefony“ (pro telefony). Zde si můžete stáhnout nejnovější verzi aplikace 1xBet.

▶️ Jak si mohu nainstalovat aplikaci 1xBet na svůj IPhone v Rusku?

Uživatelé žijící v Rusku musí pro přístup na webové stránky použít alternativní vstup, například zrcadlo 1xBet. Aplikaci 1xBet si však můžete do svého iPhonu nainstalovat přímo z AppStore. Tržiště není z území země blokováno.

🚫 Proč aplikace 1xBet nefunguje na iOS?

Pokud má hráč potíže s přihlášením ke svému osobnímu účtu prostřednictvím aplikace 1xBet na iOS, stojí za to věnovat pozornost verzi aplikace a systému. Pokud došlo k nějaké aktualizaci, aplikace nemusí fungovat správně. Stojí také za to zkontrolovat, zda není provoz na webové stránky 1xBet blokován prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb. Navzdory přítomnosti VPN v aplikaci tato možnost nefunguje vždy správně.

❌Jak mohu aplikaci 1xBet odinstalovat?

Aplikaci 1xBet lze odinstalovat pomocí standardních nástrojů počítače nebo telefonu. Hráč může postupovat podle příkazů, které jsou k dispozici v jeho zařízení. Odinstalování aplikace 1xBet by mělo proběhnout bez problémů.

Relevantní zprávy