Intro

Jak se sází na sporty na 22Bet?

Размещение ставок на спорт 22Бет
[Box_text icon=“D“]Webové stránky sázkové společnosti 22Bet mají poměrně jednoduchou a přehlednou funkčnost, kterou pochopí i začátečník. Díky tomu můžete sázky na 22Bet uzavírat několika kliknutími myší nebo několika klepnutími na displej telefonu. Přímo na domovské stránce si můžete vybrat požadovaný sport, procházet možnosti sázení 22Bet a vybrat si ty, které vám nejvíce vyhovují. K dispozici jsou klasické jednoduché sázky, spready, systémy a kombinace, jako jsou patche, jackety, řetězce a kombinované sázky, které jsme již vysvětlili v předchozím článku. Dnes bychom vám chtěli podrobně popsat kroky, které musíte dodržet, abyste mohli u 22Bet uzavřít jednoduché nebo kombinované sázky.[/box_text]

22Bet Jednoduché sázky: Jak podat jednoduchou sázku?

Abyste mohli uzavřít jednorázové sázky 22Bet na sport, musíte se přihlásit ke svému osobnímu účtu, například na portálu sázkové kanceláře. Pokud máte problém s přístupem, můžete blokování webu 22Bet obejít pomocí různých možností. Poté musíte přejít na stránku „Line“ a „Live“ (pokud máte zájem o klasické sporty) nebo na stránku „Cybersport“ (pro sázení na turnaje z počítačových her). Pokud jste si stáhli mobilní aplikaci sázkové kanceláře, nemusíte se obávat zablokování a můžete rovnou přejít do výše popsaných sekcí. Další kroky jsou kromě vzhledu webových stránek a aplikace podobné.

Po přechodu do správné sekce se hráči zobrazí např

  • Tabulka se sportovními nebo kybernetickými sporty – na levé straně.
  • Seznam zápasů s oblíbenými výsledky, filtr podle sportů/kyberšportů a banner s důležitými událostmi – uprostřed.
  • Reklamní bannery a kupón, který se zobrazí po výběru zápasu – vlevo.

Dále si uživatel musí vybrat sport, který ho zajímá, a přečíst si všechny výsledky. Po výběru požadovaného kurzu na výsledek přejde sázka do sázkového tiketu. V dalším kroku je třeba zadat výši sázky, zadat promo kód pro sázku zdarma (pokud je k dispozici) a vybrat účet, ze kterého se peníze odečtou – hlavní nebo bonusový účet. Posledním krokem je kontrola sázky a její potvrzení příslušným tlačítkem na panelu vlevo. To bude stačit k podání jedné sázky u 22Bet.

Одиночная ставка 22Бет

Jak uzavřít vícenásobnou sázku u 22Bet?

Jakmile si noví sázkaři osvojí jednoduché sázky, přejdou k podání kombinované sázky u 22Bet. Tento druh sázení je zajímavý, protože můžete přidat několik tipů, u kterých máte jistotu, že vyhrají hodně. Sázkové kurzy se násobí, což zaručuje vysoký výnos. Jeden špatný výsledek v kombinaci však vede ke ztrátě všech prostředků. Novým sázkařům proto doporučujeme uzavírat expresní sázky složené ze 2 a 3 událostí. V opačném případě byste mohli přijít o celý svůj vklad.

Chcete-li uzavřít expresní sázku na sport u 22Bet, musíte postupovat podle níže uvedených kroků:

  • Přejděte do sekcí „Lajna“ a „Živě“. Pro sázení na kyberšporty musíte navštívit sekci „Kyberšporty“.
  • Vyberte několik zápasů a přidejte je na sázkový tiket.
  • Na panelu sázkového tiketu je třeba v záložce „Typ sázky“ vybrat expresní. Tato možnost se zobrazí, když na sázkový tiket přidáte dvě nebo více událostí.
  • Zadejte vklad, případný promo kód a potvrďte umístění kliknutím na speciální tlačítko.

Экспресс-ставка 22Бет

Poté se sázka objeví ve vaší osobní skříňce a můžete si ji prohlédnout na stránce historie sázek. K dispozici je také sekce „Zkontrolovat kupón“, kde můžete zadat číslo sázky a zjistit výsledek.

Jak mohu na 22Bet uzavřít kombinované sázky?

V článku o typech sázek na 22Bet, který jsme zmínili v úvodu, jsme se zmínili o kombinovaných sázkách, jako jsou systémová, patentová, laksová, řetězová a kombinovaná sázka. Všechny mají řadu funkcí, které jsou ve stejném článku stručně popsány. Začátečníkům proto doporučujeme, aby si tento materiál přečetli, než začnou s takovými sázkami jednat. Kromě toho je na webu k dispozici sekce „Pravidla“, která poskytuje více informací o všech typech sázek podporovaných na webu.

Uzavírání kombinovaných sázek na 22Bet je snadné. Sázková kancelář se postarala o to, aby byl proces přidávání sázek na sázkový tiket a podávání kombinací intuitivní. Chcete-li uzavřít kombinovanou sázku, musíte:

  • Přidejte na tiket několik událostí. Měly by být vybrány předem v sekcích se sportovními a kybernetickými zápasy.
  • V poli „Typ sázky“ vyberte z rozevíracího seznamu požadovaný typ sázky.
  • Zadejte výši sázky, případný promo kód a uzavřete sázku.

Комбинировання ставка 22Бет

Výsledek sázky pak můžete sledovat na svém osobním účtu. Jakmile získáte číslo kuponu, můžete jej zkontrolovat bez přihlášení prostřednictvím sekce „Zkontrolovat kupón“.

Relevantní zprávy