Intro

Jak se mohu zaregistrovat u 22Bet?

Зарегистрироватся 22Бет
Pokud jste se rozhodli vyzkoušet si tento druh zábavy (nebo výdělku) v podobě sportovního sázení, musíte se zaregistrovat na webových stránkách 22Bet. Navíc budete muset svůj účet ověřit a poté budete muset prokázat svou totožnost, abyste mohli vybírat své peníze a účastnit se propagačních akcí sázkové kanceláře. Zní to složitě… ale ve skutečnosti lze všechny kroky k vytvoření účtu provést poměrně rychle. U 22Bet existují 2 typy registrace: úplná (prostřednictvím e-mailu) a zjednodušená (prostřednictvím sociálních sítí). Podívejme se na obě možnosti.

Jak se zaregistrovat na plný účet u 22Bet?

Když hráč klikne na tlačítko „Registrace“ na 1xbet, systém ho vyzve, aby si vybral ze dvou možností. Při plné registraci budete muset uvést následující údaje:

 • Křestní jméno.
 • Jméno a příjmení.
 • Vaše e-mailová adresa.
 • Vaše heslo pro další přihlášení.
 • Země bydliště.
 • Měna účtu.

Před kliknutím na tlačítko „Registrace“ v 1xbet je třeba věnovat pozornost poslední položce „Měna“. Hráč by měl pečlivě přemýšlet, v jaké měně pro něj bude výhodnější vybrat výhry. Bude totiž velmi obtížné, ne-li nemožné, toto nastavení u 22Bet změnit.

Rovněž se nedoporučuje zadávat náhodnou e-mailovou adresu, protože vám přijde e-mail s potvrzením účtu. Obdržíte odkaz, na který musíte kliknout, abyste dokončili svou registraci u 22Bet. Bez této akce bude váš účet neaktivní a nebudete moci sázet.

Zbytek vstupních polí, jako je jméno, příjmení, heslo a země, by neměl způsobit žádné problémy. Opět doporučujeme se s bookmakerem nemazlit a zadat skutečné údaje. Je to proto, že konverzace se sázkovou kanceláří je krátká a poměrně náročná.

Jak se zaregistrovat u 22Bet prostřednictvím sociálních sítí?

Druhá možnost registrace u 22Bet se mnohým bude zdát jednodušší a pohodlnější, a hlavně rychlejší. Jedná se o registraci prostřednictvím sociálních sítí. Pokud má potenciální zákazník účet alespoň na jednom z následujících zdrojů, může si ji bez obav vybrat.

Сайт 22Bet

Sázková kancelář 22Bet spolupracuje se sociálními sítěmi, jako jsou např

 • Spolužáci.
 • Vkontaktech.
 • Yandex.
 • Mail.ru.
 • Gmail.

Výběrem tohoto způsobu registrace musí hráč udělit sázkové kanceláři souhlas s použitím osobních údajů z vybraného zdroje.

Kromě sociální sítě bude třeba zvolit také měnu, ve které chce na webu provádět transakce. Tomuto nastavení je třeba věnovat pozornost a údaje zadávat pečlivě, protože toto nastavení se vybírá jednou při registraci a později jej nelze změnit (pouze kontaktováním týmu podpory).

Po výběru měny a sociální sítě pak klikněte na tlačítko „Registrovat“ a hráči se otevře nová karta. Přečtěte si a potvrďte souhlas uživatele s podmínkami používání. Poté sázková kancelář automaticky vygeneruje uživatelské jméno a heslo pro přihlášení k vašemu osobnímu účtu. Doporučujeme si je někam zapsat. Pokud však hráč přihlašovací údaje zapomněl, lze je poměrně snadno obnovit.

Jak si mohu u 22Bet založit druhý účet?

Bez dlouhého úvodu si rovnou řekněme, že to není dobrý nápad. Sázková kancelář 1xbet umožňuje vytvořit pouze jeden účet a plně využívat jeho výhod. Abyste mohli provádět peněžní transakce a účastnit se propagačních akcí společnosti, musíte ověřit svou totožnost předložením dokladů.

I když se zákazníkovi podaří zaregistrovat druhý účet u společnosti 22Bet pomocí falešných dokumentů, pokud se to zjistí, bookmaker oba účty zablokuje bez možnosti obnovení. Stručně řečeno – doživotní zákaz spolu se zablokováním přístupu ke všem výhrám.

Jak se mohu zaregistrovat poté, co byl můj účet u 22Bet zablokován?

Pokud hráč při pokusu o přihlášení zjistí, že jeho účet byl zablokován, není třeba spěchat s vytvořením nového účtu. Nejprve se pokuste zjistit důvod zablokování a obnovit přístup. I když to nemusí být vždy snadné, nakonec to stojí za to. Sázková kancelář 1xbet pečlivě sleduje bezpečnost transakcí a odpovídá za bezpečnost osobních údajů svých hráčů. Proto v případě sebemenšího podezření na podvod bude účet zablokován.

Existují případy, kdy jsou sázkaři posíláni na zákaz bezdůvodně. Pokud si je hráč jistý, že je v právu, a má k dispozici podpůrné dokumenty, může napsat na podporu.

Velmi častým důvodem blokace je používání karet někoho jiného (bratra, matky, kamaráda, manželky atd.). Pokud byl sázející kvůli tomu zablokován, no, máme špatnou zprávu. Prokázání čehokoli bude poměrně obtížné a stejně může bezpečnostní služba nakonec poslat oznámení o ukončení spolupráce a odstranění účtu na 1xbet.

V případě závažných porušení a odstranění účtu budou všechny budoucí registrace se stejnými osobními údaji jako pachatel také zablokovány a odstraněny.

22Бет регистрация

Takže odpověď na otázku: „Jak se mohu zaregistrovat poté, co byl můj účet u 22Bet zablokován?

Buďte při používání stránek opatrní, přečtěte si pravidla a dodržujte je. Mnohým chybám se často můžete vyhnout právě tím, že si přečtete podmínky používání, než začnete svou kariéru ve světě sázení.

Jak se přihlásit ke svému osobnímu účtu 22Bet?

Přihlášení k vašemu účtu 22Bet je velmi snadné. Stačí si zapamatovat své uživatelské jméno a heslo.

Pokud hráč provedl úplnou registraci prostřednictvím e-mailové adresy, přihlašovací jméno bude tento e-mail a heslo bude to, které si zákazník vymyslí.

V případě registrace na 1xbet prostřednictvím sociálních sítí web automaticky vygeneruje uživatelské jméno a heslo. Zpravidla jsou také zasílány na e-mail. Pokud si je tedy hráč nezapsal a zapomněl je, měl by v poště hledat své uživatelské jméno a heslo. Můžete také použít způsoby, jak obnovit přístup do 22Bet.

Relevantní zprávy