Intro

Jak se mohu zaregistrovat u 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet

Jaké možnosti registrace sázková kancelář 1xBet podporuje?

Poté, co se uživatel seznámil se sázkovou kanceláří 1xBet a rozhodl se využívat jejích služeb, přichází na řadu vytvoření účtu. V tomto případě sázková kancelář poskytuje hráči několik způsobů, jak se zaregistrovat u 1xBet. Sázející má tedy možnost vybrat si možnost, která mu bude nejvíce vyhovovat

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

V dnešní době se k registraci u 1xBet můžete použít svůj e-mail, telefonní číslo, sociální sítě nebo si rychle vytvořit profil „na 1 kliknutí“. Chcete-li tak učinit, klikněte na tlačítko „Registrovat“ v pravém horním rohu obrazovky.

Při výběru způsobu registrace u 1xBet bude hráč vyzván k vyplnění různých údajů. Pro rychlou registraci tedy stačí zvolit měnu účtu a zemi bydliště a vytvořením profilu prostřednictvím e-mailu – zadat klíčové údaje o sázejícím. Nakonec však v soukromé kanceláři budete muset zadat všechny informace o sobě a přiložit kopii pasu pro ověření profilu. Rádi bychom také zmínili, že průměrná doba registrace je 5 minut. Proto si hráč může vybrat jakoukoli možnost.

Mnoho hráčů se ptá na registraci u 1xBet bez pasu (pokud chtějí zůstat v anonymitě nebo jsou mladší 18 let) nebo bez UCPIS. O této možnosti budeme hovořit v samostatném článku.

Další otázky týkající se registrace u 1xBet:

Jak se mohu zaregistrovat u 1xBet?

Bookmaker 1xBet poskytuje hráčům mobilní aplikaci pro Android a iOS. Kromě toho je k dispozici verze webových stránek optimalizovaná pro telefony a tablety. Zároveň se registrace u 1xBet na telefonu neliší od registrace na počítači. V aplikaci a na mobilní verzi webu jsou k dispozici všechny 4 stejné možnosti popsané v článku.

💻 Jak se mohu zaregistrovat prostřednictvím mobilních stránek 1xBet?

Chcete-li si vytvořit účet na mobilních stránkách 1xBet, musíte přejít do sekce „Registrace“. Ta je k dispozici v pravém horním rohu stránky. Poté si musíte vybrat jeden ze způsobů vytvoření profilu: prostřednictvím e-mailu, telefonu, sociálních sítí nebo „1 kliknutí“.

Jak se mohu zaregistrovat do 1xBet na svém telefonu?

Proces registrace u 1xbet na telefonu se neliší od vytvoření účtu na počítači. Pokud hráč používá mobilní verzi webu nebo aplikaci, tlačítko pro registraci se nachází v pravém horním rohu obrazovky. Sázkaři mají také 4 možnosti, jak si vytvořit účet.

⭐ Jaký je nejlepší způsob registrace u 1xBet?

1xBet dává nováčkům na výběr ze 4 způsobů, jak si vytvořit herní profil. Každá z možností vám umožní vytvořit účet do 5 minut. Je tedy na hráči, aby určil nejlepší způsob registrace, který závisí na jeho zájmech.

Relevantní zprávy