Intro

Jak se mohu zaregistrovat u 1xBet bez pasu?

Как зарегистрироваться на 1xBet без паспорта
[Box_text icon=“K“]V odpovědích na otázky, jak projít kontrolou totožnosti u 1xBet, jsme stručně psali o registraci hráčů bez pasu. Jedná se však o poměrně rozsáhlé téma, o které se zajímají začínající hráči. Pokusíme se tedy probrat záludnosti registrace u 1xBet bez pasu a bez TSUPIS (relevantní pro obyvatele RF)[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak se zaregistrovat u 1xBet, pokud vám není 18 let?

Podle podmínek sázkové kanceláře 1xbet mohou sázet a hrát ruletu, poker atd. pouze dospělí uživatelé. Zároveň je ověřovací schéma postaveno tak, že se na stránkách sázkové kanceláře může zaregistrovat i nezletilý sázkař. K tomu stačí zvolit jeden ze způsobů, jak si vytvořit účet u 1xBet.

Po přihlášení může uživatel zadat libovolné údaje do osobního profilu, vložit na účet peníze, uzavírat sázky a přijímat výhry. Pro výběr peněz však bude sázková kancelář vyžadovat doklad totožnosti. Zadávání údajů „z hlavy“ proto nepřipadá v úvahu, protože je nebude možné potvrdit. A pokud si hráč bude chtít v kartě změnit jméno, příjmení, adresu, bude kancelář vyžadovat doklady o změně jména a bydliště. Pokud je nemá, bude profil zablokován.

Je tedy možné se zaregistrovat na 1xbet, pokud je vám méně než 18 let, ale při kontrole dokumentů bude profil zmrazen, dokud hráč nedosáhne plnoletosti.

Jak se mohu zaregistrovat na 1xBet bez pasu?

Stejně jako u předchozí otázky může hráč vytvořit účet u 1xBet bez pasu. Ověření profilu je však nevyhnutelné. Proto v reakci na populární dotaz „registrace 1xBet bez pasu“ ve vyhledávači najdete fóra, kde se účty prodávají. Ty jsou registrovány na jiné hráče, je na uživateli, aby připojil kartu pro převody.

Proč je tento způsob používání 1xBet nebezpečný?

  • Za prvé, prodávající má stále přístup k účtu (heslo můžete resetovat prostřednictvím e-mailu), pokud e-mail nebyl dán kupujícímu za dohodou.
  • Za druhé, bezpečnostní služba může požádat o potvrzení o přestěhování nebo změně poskytovatele internetových služeb prostřednictvím změny IP adresy hráče.
  • Za třetí, při převodu na kartu může být požadováno potvrzení, že účet je otevřen na jméno majitele profilu. V takovém případě se hráč musí vypořádat s paděláním certifikátu. Je dobré, když si kontroloři rozdílu nevšimnou.

Proto je na hráči, aby se rozhodl, zda podstoupí riziko při registraci u 1xBet bez pasu.

Jak se mohu zaregistrovat u 1xBet bez UCPIS?

V roce 2014 vstoupila v platnost některá ustanovení zákona č. 222-FZ „O změnách federálního zákona „O státní regulaci organizace a provozování hazardních her a o změnách některých legislativních aktů Ruské federace“, který zahájil provoz UUPIS. Nejedná se o nic menšího než o přijímací středisko internetových sázek. Jinými slovy, daňové orgány mají zájem na tom, aby z výher hráčů v internetových hernách plynuly příjmy. Proto všechny legální sázkové kanceláře podepsaly s některým z UUPIS smlouvy o výměně údajů, aby si mohly od sázejících odečíst 13% provizi.

Nyní je jasné, proč je registrace u 1xBet bez UUPIS pro mnoho nováčků palčivou otázkou. Sázková kancelář však v Rusku působí nelegálně, a to na základě offshore licence. Psali jsme o tom v přehledovém článku o 1xBet v Rusku. Hráči by se proto neměli obávat registrace u 1xBet bez TSUPIS. Všechny výhry půjdou na osobní účet bez jakýchkoli daňových výběrů.

Relevantní zprávy