Intro

Jak projdu kontrolou dokladů u 1xBet?

Пройти проверку документов в 1xBet
Po vytvoření účtu u 1xBet , jak již bylo zmíněno, může hráč využít nabídky sázkové kanceláře. Stačí na účet vložit peníze a začít sázet na sportovní, nesportovní události nebo hry. Účet sázkaře však stále zůstává neověřený. Proto má uživatel omezení týkající se výběru výher.

Chcete-li získat peníze na svůj osobní účet, musíte vyplnit formulář 1xBet. O tom, jak to udělat, jsme již psali v našich předchozích článcích. Zmínili jsme se také o tom, jak ověřit svůj účet 1xBet. Více informací o tom, jak ověřit svůj účet 1xBet, najdete v tomto článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Proč bych měl ověřit svůj profil 1xBet?

Bookmaker 1xBet používá licenci od registrátora z Curacaa, která stanovuje požadavky na poskytování služeb hazardních her. Mimo jiné je zde uvedena podmínka ověření dokumentů. To má zajistit, aby si byl úřad jistý, že hráč:

 • Nejméně 18 let (věku).
 • Neplánujete používat podvodné systémy.
 • Nebude vytvářet další účty (takové jednání je zakázáno sázkovou kanceláří).

Proto je ověření dokumentů u 1xBet povinnou procedurou, kterou musí podstoupit všichni sázející.

Jak funguje ověření u 1xBet?

Jak již bylo zmíněno v úvodní části, hráč musí vyplnit kartu s osobními údaji. Za tímto účelem je třeba zadat informace do povinných polí. A pokud jsou v nich chyby, opravte je sami nebo se obraťte na tým podpory 1xBet.

Jakmile sázející zadá své osobní údaje a vybere dokument pro ověření 1xBet, je možné se ponořit do světa hazardních her: sázet nebo hrát. Uživatel nebude mít žádná omezení týkající se velikosti minimálních sázek, výše získaných výher, používání bonusového účtu a účasti na propagačních akcích. Jakmile se však hráč rozhodne vybrat peníze a poslat žádost bookmakerovi, bude muset projít kontrolou dokumentů u 1xBet.

V závislosti na zemi bydliště sázkaře, jeho e-mailu, aktivitě na webových stránkách a dalších parametrech systém 1xBet rozhodne, jakým způsobem bude ověření provedeno. Existuje několik možností ověření totožnosti:

 • Poskytnutí naskenované kopie pasu nebo pasové fotografie.
 • Fotografie hráče držícího pas v rukou (před hrudí nebo u obličeje).
 • Notářsky ověřená kopie pasu.

Pokud má bookmaker 1xBet nějaké otázky, může si vyžádat další dokumenty: řidičský průkaz, potvrzení o zaplacení účtu za komunální služby, pojištění atd.

Личные данные 1хБет

Jak mohu u 1xBet zadat údaje o svém pasu?

Během vytváření účtu na stránkách 1xbet jsou hráči nabídnuty zjednodušené možnosti registrace. Dokonce i největší formulář při vytváření profilu prostřednictvím e-mailu vyžaduje, aby hráč zadal své jméno a heslo. Zbytek informací musí být zadán v uživatelské skříni.

Pro zadání údajů o pasu v 1xbet se uživatel musí přihlásit. V osobním kabinetu je sekce nazvaná „Osobní údaje“, která obsahuje profil sázkaře. Hráč by měl před odesláním žádosti o ověření vyplnit kartu s osobními údaji (povinná pole jsou označena hvězdičkami). Bez těchto údajů nebudou pracovníci kanceláře schopni profil ověřit.

Na stránce „Osobní údaje“ je hráč povinen tyto povinné údaje zadat:

 • Jméno a příjmení.
 • Křestní jméno.
 • Datum narození.
 • Typ dokladu.
 • Oblast.
 • Město.
 • Adresa trvalého pobytu.

Uživatel může zadat i další informace o sobě, které pomohou personalizovat sázejícího v případě, že ztratí přístup ke svému účtu. Takovými informacemi jsou např:

 • Rodné jméno.
 • Místo narození.
 • Telefonní číslo.
 • E-mail.

Po vyplnění povinných údajů může hráč přistoupit k ověření účtu zástupci 1xBet.

Ввод паспортных данных 1хБет

Jak mohu změnit údaje o svém pasu u 1xBet?

Často dochází k situacím, kdy uživatel při vytváření účtu zadá nesprávné údaje. Je také možné udělat chybu při zadávání informací při vyplňování profilu, například zadat nesprávné údaje o pasu v 1xbet. V takovém případě může hráč provést opravy sám nebo požádat o pomoc tým podpory 24/7.

Všechny informace o sázkaři jsou uloženy v sekci Osobní údaje. Některé údaje nelze upravovat (vedle nich je ikona zámku): číslo účtu, datum registrace a země pobytu. Nelze je měnit, s výjimkou země bydliště hráče. Chcete-li provést změny, musíte napsat službě podpory a předložit dokumenty o svém přestěhování do jiné země. Ostatní údaje lze změnit samostatně kliknutím na ikonu tužky.

Další otázky týkající se ověření profilu na 1xBet:

📃 Proč zadávat údaje z pasu u 1xBet?

Sázková kancelář 1xbet se po získání licence od registrátora z Curacaa zavázala odrazovat od využívání služeb hazardních her nezletilými. Za tímto účelem společnost sázkaře zavazuje k tomu, aby podstoupili ověřovací proceduru – kontrolu údajů v pasu. Díky tomuto kroku je možné minimalizovat pokusy hráčů mladších 18 let sázet online. Kromě toho společnost kontroluje doklady uživatelů, aby z portálu vyloučila bezohledné sázkaře, kterých je na trhu sportovních sázek a hazardních her mnoho.

⌚ Jak dlouho trvá kontrola dokumentů u společnosti 1XBet?

Poté, co hráč předloží všechny potřebné dokumenty (jejich seznam se zobrazí ve vaší osobní skříňce), má sázková kancelář 72 hodin na jejich ověření. Ověření 1xBet je zpravidla mnohem rychlejší a hráč si může vybrat peníze do 24 hodin od odeslání žádosti.

📋 Jaké dokumenty potřebuji k ověření 1xBet?

Ověření totožnosti hráče je individuální postup. Záleží na rozhodnutí sázkové kanceláře, jaké doklady bude k ověření totožnosti potřebovat. Nejčastěji se však jedná o cestovní pas (národní nebo zahraniční) a řidičský průkaz.

📝 Jak obejít ověření pasu u 1xBet?

To je oblíbená otázka mezi teenagery, kterým ještě nebylo 18 let. Podle pravidel sázková kancelář před výběrem finančních prostředků zkontroluje doklady. Proto není možné ověření u 1xBet obejít. Hráč samozřejmě může použít údaje příbuzných. Měli byste však být opatrní, aby bezpečnostní služba podvod neodhalila. V takovém případě je zablokování profilu nevyhnutelné.

Relevantní zprávy