Intro

Jak odstranit 1xBet: reklamy v počítači a prohlížeči

1хБет регистрация вирус
Sázkové společnosti 1xBet důvěřují statisíce hráčů po celém světě. Tohoto výsledku se společnosti podařilo dosáhnout díky slušným metodám propagace značky. Někteří uživatelé (ne vždy uživatelé sázkových kanceláří) se však mohou setkat s výskytem reklam 1xBet na svém počítači, především v prohlížeči. V souladu s tím takové reklamy sázkové kanceláře 1xBet uživatele PC dráždí a vyvolávají negativní emoce. V tomto článku se dozvíte, jak se vyskakovací okna objevují a jak reklamy z prohlížeče a počítače odstranit

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak se na vašem počítači zobrazují reklamy na 1xBet?

Na internetu se objevuje mnoho dotazů, jak odstranit reklamy 1xBet z vašeho počítače. Jak již bylo zmíněno v úvodu, sázková kancelář nepoužívá agresivní marketingové metody. Nejedná se tedy o jeho ruční práci. Kdo tedy propaguje značku prostřednictvím distribuce otravných reklam a škodlivých skriptů? Pokud se podíváte na obsah vyskakovacích bannerů, můžete vidět nabídku kliknout na odkaz a zaregistrovat se pro získání bonusu. Mohou se také objevit obecné výhody sázkové kanceláře 1xBet. V obou případech však bude po kliknutí na odkaz v adrese URL uveden speciální kód. Ten značí, že majitel reklamního skriptu je zapojen do partnerského programu 1xBet. Tímto způsobem se škodlivý kód šíří nepoctivými uživateli. Proto vám poradíme, jak odstranit reklamu 1xBet z vašeho počítače.

Jak zablokovat reklamy 1xBet?

Chcete-li se zbavit reklam 1xBet, je třeba pochopit, za jakých podmínek se zobrazují. Uživatelé zpravidla vidí hlavní stránku v prohlížeči, která se zobrazí při jeho spuštění s informacemi o sázkové kanceláři. Ta se otevře automaticky a přesměruje na stránku sázkové společnosti s nabídkou vytvoření účtu 1xBet. Druhým způsobem, jak se virus 1xBet projevuje, je zobrazení vyskakovacích oken při práci na počítači. Zobrazení bannerů je naplánováno a rovněž vedou na stránky kanceláře. Třetí možnost: při přihlášení na oficiální webové stránky se otevře zrcadlo 1xBet. Tento zdroj lze použít k získání uživatelského jména a hesla a ukrást tak osobní údaje sázejícího. Po identifikaci funkce viru 1xBet je možné podniknout kroky k zakázání reklamy. Popišme si je pro konkrétní případy.

Jak odstranit 1xBet z prohlížeče?

Chcete-li vyčistit prohlížeč od reklam, měli byste nejprve zkontrolovat nastavení: která stránka je při stahování uvedena jako hlavní. Je možné, že byla nahrazena „správnou“ stránkou pro útočníky. Stojí také za to zkontrolovat nainstalované aplikace. Pokud jsou mezi nimi podezřelé, zakažte je a podívejte se, jak prohlížeč funguje. Pokud je zjištěna škodlivá aplikace, měla by být odstraněna. Pokud nemáte čas kontrolovat prohlížeč ručně nebo pokud škodlivý skript zasáhl do některých souborů prohlížeče, můžete si nainstalovat Adguard, který škodlivé skripty zkontroluje a odstraní. V případě, že ani tato metoda nepomůže, měli byste ke kontrole počítače použít programy Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner, Anti-Malware Home nebo jiné. Prohlížeč můžete také odinstalovat a znovu nainstalovat tak, že nejprve uložíte svůj profil (fyzicky nebo v cloudu)

Jak mohu odinstalovat 1xBet ze svého počítače?

Chcete-li odstranit 1xBet z počítače, je třeba provést několik kroků:

  • Zobrazení aplikací spouštěných při startu systému prostřednictvím plánovače úloh. Plánovač lze najít pomocí vyhledávání nebo pomocí klávesové zkratky Win+R a zadáním příkazu msc. Pokud se v seznamu automaticky spouštěných aplikací nacházejí podezřelé programy, zastavte je nebo je odstraňte.
  • Zkontrolujte počítač pomocí stávajícího antivirového programu. Může být schopen odhalit škodlivé skripty.
  • Prověřte počítač speciálním softwarem, například Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner nebo Anti-Malware Home. Doporučujeme zapnout nejvyšší úroveň skenování.
  • Nainstalujte program Malwarebytes a prohledejte počítač. Veškerý škodlivý software by měl být odstraněn.

Po zablokování reklam 1xBet doporučujeme jednou měsíčně zkontrolovat počítač na přítomnost škodlivých skriptů pomocí aplikace Malwarebytes nebo alternativních aplikací. Doporučujeme také být opatrnější při instalaci programů nebo prohlížení stažených archivů. Měli byste si také nainstalovat bezpečnější antivirový program, abyste mohli bezpečně používat internet.

Relevantní zprávy