Intro

Jak mohu zrušit a smazat sázku u 1xBet?

История ставок 1хБет
[Box_text icon=“O“]Aby hráč mohl uzavřít perfektní sázku, musí brát sázení jako práci. Je důležité nejen vybrat zajímavou událost, ale také analyzovat, jak vysoká je pravděpodobnost, že výsledek bude pozitivní. Nikdo však nemůže předem vědět, jak sportovní událost dopadne. Proto je prohra nevyhnutelná. Není divu, že mnoho hráčů zajímá, jak zrušit a smazat sázku na 1xbet. Právě o tom bude tento článek pojednávat.[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

1xBet: Jak si mohu prohlédnout své sázky?

Při přidávání událostí na sázkový tiket se na pravé straně obrazovky otevře nabídka pro uzavření sázky. Jakmile uživatel sázku upraví (zadá částku, vybere typ sázky atd.) a podá ji, informace z panelu zmizí. Proto se nováčci často ptají: „Jak si mohu v aplikaci 1xBet zobrazit své sázky?“ Jedná se o velmi jednoduchý postup, který vyžaduje několik kroků:

  1. Přihlaste se do své osobní skříňky (pokud hráč není přihlášen).
  2. Přejděte do sekce „Historie sázek“.
  3. V tabulce najdete informace o všech sázkách, které byly podány na webu 1xbet.

Pokud uživatel uzavírá hodně sázek, může použít další filtry. Sázející může třídit sázky podle kategorie („Line“ nebo „Live“), stavu („Vypočtené“, „Nevypočtené“), času vypořádání, typu (jednoduché, expresní atd.), velikosti sázky, kurzu. Díky těmto pohodlným nástrojům mohou hráči snadno najít určitou sázku v historii sázek 1xbet.

Jak zrušit sázku 1xBet?

Po podání sázky může být nutné ji zrušit. Existují různé důvody, které uživatele podněcují ke zrušení sázky:

  1. Chyby při uzavírání sázek. Uživatel může vybrat špatný výsledek, zadat špatnou částku peněz nebo uzavřít sázku, když se kurz již snížil.
  2. Zvýšila se tak pravděpodobnost prohry sázky. Při analýze zápasu hráč počítal s jedním výsledkem. Vznik údajů o zraněních, změnách v sestavě, povětrnostních podmínkách však může ovlivnit výkon sportovce nebo týmu.
  3. Potřeba peněz. U sázejícího vznikla potřeba použít prostředky na sázku s vyšší prioritou.

Ať už vznikne jakýkoli z uvedených důvodů, uživatel chce zrušit sázku 1xbet s minimální ztrátou peněz. To je však prakticky nemožné. Hráči se samozřejmě mohou obrátit na službu podpory a požádat o zrušení sázky a stěžovat si na chybu při jejím vytváření. Sázková kancelář však není charitativní organizací. Proto je šance, že tímto způsobem získáte svou sázku zpět, velmi malá.

1хБет - продажа ставки

Proto hráčům zbývají alternativní způsoby zrušení sázky u 1xBet:

  • možnost „Prodej sázky“ u 1xBet*. Tato služba je uživatelům k dispozici po uzavření sázky. Díky této možnosti může hráč vrátit část peněz tím, že sázkové kanceláři zaplatí transakční poplatek v podobě rozdílu mezi původní a nabízenou částkou.
  • Možnost „Pojištění sázek „*. Hráč může vrátit část nebo všechny peníze, pokud sázku prohraje. Provizi za využití služby je však nutné zaplatit na začátku.
  • Náhrada za chybnou sázku. Využití dodatečných sázek za účelem pokrytí potenciálně prohrané sázky. Například pokud se hráč spletl a vsadil na celkem méně (TM), ale plánoval vsadit na celkem více (TB) a je si jistý výsledkem, může uzavřít ještě jednu sázku – ТB s vyšší částkou. V tomto případě hráč pokryje prohranou sázku a ještě získá malý zisk. Při prohře TB a výhře TM bude ztráta také minimální, menší než při prohrané sázce.

*Podrobnosti o prodeji sázek a poplatku za pojištění naleznete v předchozích článcích na webových stránkách.

Jak vymazat sázku 1xbet z historie?

Jak již bylo zmíněno, historie všech sázek se nachází v sekci Historie sázek. Je k dispozici v osobní skříňce hráče. Zde si uživatel může vybrat požadovaný rozsah dat a zobrazit všechny sázky. Kromě toho je zde k dispozici tlačítko „Smazat“. Pokud na něj kliknete, zobrazí se zpráva informující uživatele, že sázky 1xbet za určité období byly smazány. Pokud uživatel souhlasí, historie se vymaže.

V některých případech může uživatel sázky na 1xBet smazat omylem. Chcete-li historii obnovit, můžete kontaktovat podporu nebo si vyžádat celý výpis e-mailem. Druhý způsob bude fungovat na 100 %.

Co se stane, když smažu sázku na 1xBet?

Mezi novými sázkaři můžete často slyšet otázku, jak smazat sázku na 1xbet? V tomto případě mohou hráči naznačit zrušení sázky. O zvláštnostech zrušení sázky jsme psali výše, takže je nebudeme opakovat.

Kromě toho se hráči dodatečně zajímají o to, zda mohou existovat nějaká omezení při trvalém mazání sázek v 1xbet? Podle našich zkušeností by žádná být neměla. Sázková kancelář může uplatnit sankce vůči hráčům pouze v případech, kdy dojde k jasnému porušení pravidel. Například byla použita falešná sázka. Pokud software zjistí takový podvod, sázka bude zmrazena a sázkař neobdrží platbu na svůj účet. V takovém případě je nutné kontaktovat službu podpory a někdy i arbitráž o vrácení peněz. Proto doporučujeme přečíst si pravidla pro používání stránek sázkové společnosti 1xBet.

Relevantní zprávy