Intro

Jak mohu změnit nebo zrušit propojení svého telefonního čísla v aplikaci 1xBet?

[Během registrace na webových stránkách 1xBet mají uživatelé k dispozici 4 způsoby vytvoření účtu, včetně mobilního čísla. A pokud se hráč rozhodne pro registraci bez uvedení čísla, sázková kancelář přesto doporučí jeho zadání, aby zvýšila bezpečnost účtu. I když to není povinné. Pokud však uživatel své telefonní číslo potvrdil, mohou nastat další komplikace v případě jeho ztráty nebo změny. Proto se v tomto článku podíváme na přidání a změnu telefonního čísla 1xBet. [/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výše 100 EUR

Registrace 1xBetRegistrace 1xBet

Nejlepší alternativní sázková kancelář, pokud 1xbet nepůsobí ve vaší zemi:

Logo 22bet

100% bonus až do výše 122 EUR

Jak přidat telefonní číslo do 1xBet?

Sázková kancelář dává uživatelům možnost dále chránit svůj účet přidáním telefonního čísla do 1xBet. Po jeho potvrzení prostřednictvím SMS bude hráč moci rychle získat přístup k účtu. Bude tak k dispozici další způsob, jak obnovit účet u 1xBet. Aby bylo možné vázat číslo na 1xBet, musí se hráč přihlásit do osobní skříňky. V sekci „Zabezpečení“ se nachází karta „Svázat číslo“. Po kliknutí se otevře pole, do kterého může sázející zadat své číslo a potvrdit ho SMS zprávou. Na stránce je také karta „Dvoufaktorová autorizace“. Bezpečnostní systém sázkové kanceláře je založen na použití aplikace Google Authenticator. Po potvrzení přístupu k profilu pomocí QR kódu se hráč může přihlásit na stránku pomocí jednorázových hesel. Ta se vygenerují v aplikaci a sázková kancelář je při přístupu na portál zkontroluje.

Jak změnit telefonní číslo v aplikaci 1xBet

Hráči se mohou dostat do situace, kdy ztratili telefon a není možné obnovit SIM kartu nebo bylo číslo změněno. V takovém případě musí sázející změnit telefonní číslo v aplikaci 1xBet. V opačném případě může mít problémy s převodem peněz (potvrzovací kód může přijít prostřednictvím SMS) nebo nemusí být schopen obnovit svůj účet, pokud ztratí uživatelské jméno a heslo. Как добавить номер на 1xBet Existují 2 způsoby, jak změnit telefonní číslo 1xBet:

  • Prostřednictvím vaší osobní skříňky. Za tímto účelem by se měl uživatel přihlásit a přejít do sekce „Zabezpečení“. Poté je nutné kliknout na kartu „Přiřadit číslo“ a poskytnout další informace. Po zadání nového čísla bude na staré číslo zaslána SMS s kódem (pro potvrzení operace). Pokud hráč nemá přístup k tomuto číslu, je třeba použít následující metodu.
  • Prostřednictvím služby podpory. Sázející může požádat o pomoc službu podpory společnosti 1xBet. To lze provést prostřednictvím e-mailové adresy dostupné na stránce „Kontakty“. Hráč může také zavolat na telefonní číslo uvedené v kontaktech. Po oznámení situace si zástupci společnosti vyžádají potvrzení, že číslo je registrováno na uživatele, a pasovou fotografii. Dále je nutné uvést datum registrace na webu, číslo herního účtu, způsoby vkladu a výběru peněz. V případě úspěšné identifikace budou údaje na žádost hráče do 2 dnů změněny.

V případě, že se identifikace nezdaří, nemá hráč jinou možnost než si vytvořit nový účet. Předtím však napište na podporu, abyste jim oznámili, že byl zablokován další účet. V opačném případě bude profil sázkaře prostřednictvím opětovné registrace v budoucnu smazán.

Jak zrušit propojení svého čísla s 1xBet?

Pokud se hráč rozhodl, že již nechce dostávat SMS od sázkové kanceláře, můžete se pokusit o jeho odstranění. K odpojení čísla od 1xBet vlastní manipulací, v osobní skříni, nepomůže. Sázející by měl napsat na podporu hráčů prostřednictvím jednoho z dostupných kanálů. Podle informací z fóra ne vždy kontaktování podpory pomůže situaci vyřešit. Zástupci kanceláře takové žádosti přijímají neradi a stěžují si na bezpečnostní politiku. Vytrvalým uživatelům se však podařilo vyřešit problém s odpojením čísla od 1xBet ve svůj prospěch. Alternativní možností odstranění čísla z webových stránek sázkové kanceláře by mohlo být zmrazení účtu. Po určité době může být profil smazán spolu s osobními údaji hráče na něm Как поменять номер телефона

Další otázky týkající se telefonního čísla 1xBet:

Jak mohu potvrdit své číslo 1xBet?

Pokud se hráč rozhodl přidat své telefonní číslo na svůj účet, můžete to udělat prostřednictvím své osobní skříňky. V části „Zabezpečení“ byste měli přejít na kartu „Ověřit číslo“ v aplikaci 1xbet, kde musíte zadat své telefonní číslo. Ověření čísla se provádí prostřednictvím SMS, která obsahuje jednorázový kód.

📲 Jak změním své telefonní číslo u 1xBet?

Aby bylo možné změnit telefonní číslo na 1xbet, musí uživatel přejít do osobní skříňky a provést změny sám nebo kontaktovat tým podpory. V prvním případě byste měli navštívit sekci „Bezpečnost“ a změnit informace na kartě „Přidat číslo“. Ve druhém případě napište prostřednictvím chatu nebo e-mailu podpory. Tato možnost bude vyžadovat prokázání totožnosti a vlastnictví nového čísla (ukázat smlouvu).

🔐 Jak se přihlásit k 1xbet pomocí telefonního čísla?

Sázková kancelář dává uživatelům možnost přihlásit se k 1xbet pomocí telefonního čísla. Taková možnost se objeví, pokud se hráč zaregistroval pomocí telefonu. Kromě toho může uživatel potvrdit své číslo v osobní skříňce. Po ověření se stává dalším přihlášením, které je na stejné úrovni jako e-mail a číslo občanského průkazu.

Relevantní zprávy